Červenec 2012

DKNY - čtyři legendární písmena

31. července 2012 v 20:45 | Nanien

V roce 2007 se na stardollu objevila první kolekce od Donny Karan. Od té doby se objevovaly pravdielně po dobu celých 3 let až do jara 2010.
Pojďme si teď společně zavzpomínat na všech sedm kolekcí a podívat se, jak některé modely vypadají doopravdy.


Další úspěch Slovenky!

31. července 2012 v 19:29 | doll.anetta |  NOVINKY
Ahojky, dnes byl zaznamenán další úspěch slovenky- karamelis29. Umístila se na 6. místě! ;) Za upozornění děkuji dollce SelenaJustiova. ;) No a vidíte? Úspěchy se hrnou ;) Stačí chtít ;)Hoax

31. července 2012 v 11:35 | Nanien
Hledala jsem si tak z nudy nějaké informace o MSW2012 (už se to blíží - soudě podle data začátku mnulého ročníku) a narazila jsem na jeden - v tomto směru účinný - hoax.
Jeden nejmenovaný blog, uveřejnil článek o tom, že již za 2 týdny začíná MSW a doplnili ho obrázkem ze spotlight (zřejmě z minulého roku). Abyste rozuměli proč je to hoax - podle nich měla začít včera. Nicméně si tím zařídili kupu komentářů. A já už chápu, proč jsem v minulých dnech občas vídala reklamy dollek na volení právě do této soutěže...
Anyway.. Když už jsme u největší soutěže na SD, jak myslíte, že tentokrát dopadne? Vyhraje opět Turecko? Nebo snad někdo z Ameriky či Evropy?


30.7. Češka v CW

31. července 2012 v 11:11 | Nanien
Včera jsem to sem zapomněla dát, takže s jednodenním spožděním:
30.7. jsme měli v catwalku opět zastoupení. Bylo to na 10. místě a postarala se o to nádherná doll MissVerca1997Řekla bych, že v Česku máme dobře oblékaných dollek víc než dost, takže doufám, že některou z vás brzo opět uvidím v první desítce. Nejlépe na 1. místě! :)Moje postřehy ;)

30. července 2012 v 22:52 | doll.anetta |  STRHAT TO...A POŘÁDNĚ!
Ahojky čtenáři,

tak za prvé: Chci se předem omluvit za to, že jsem si dovolila napsat do jiné rubriky a pokud by Vám nevadilo, klidně bych s tím pokračovala.

Chtěla bych Vám sem napsat nějaké mé postřehy co se Stardollu i reálného života týče. Myslím, že Stardoll nejde jenom k horšímu, ale i k lepšímu. Každý den objevuji nová pozitiva ;). Jak už psala barbarakluf ve svém úžasném článku, DPH šlo nahoru a odráží se to i ve Stardollu. Prostě to tak je a respektujme to. Kdo chce být superstar, musí si připlatit, vždyť to je normál ne? Kdo chce Bio potraviny v reálném životě musí si taky připlatit. Já jsem pořád nesuperstar /a budu, dokud nebude Ss stát 10 Kč :D/ a respektuji to.

Další věcí je, že se nám Stardoll snaží vyjít vstříc /i když mnohdy to tak nevypadá/. Tak třeba: Stěžujete si, že Vaše krásné prezentace, dobře napsané diskuse nejdou uložit? A víte, že se tam nesmí psát "vole" ani veprostřed slova ani nikde jinde? (Děkuju holkám, které mi v klubu poradily) A nejen to, žádná sprostá slova? Ve všech jazycích? :D Možná se teď smějete a říkáte si: nějaký, a ještě sprostší jdou :D No neradujte se moc dlouho, než to Stardoll Staff objeví a změní to ;)

Uvědomily jste si někdy, že Stardoll nám- nesuperstar dává možnost si vyhrát stardolary? Na Facebooku, pět za 10 dní? Takže kdo je chce, ať neremcá a založí si účet na FB ;)

Postřehů je ještě mnohem více, ale jsem teď unavená, takže mě vůbec nenapadají.

Nojono, Švýcarsko mě mění ;) Vidím teď na světě ty dobrý věci, než ty špatný. Horší to bude, až přijedu do Česka. :/
Myslím si, že teď bych s jistotou mohla jít na psychologii. I když- kdo ví, co bude dál.

Jaké máte vy postřehy? Podělte se s námi o to ;)

PS: Nechci nic říkat, ale když Vás tu toolik chodí, je tu založena i soutěž o nejlepšího komentátora, proč píšete tak málo komentů? Nebaví Vás naše články? /Komentátory samozřejmě chválím, ale nemusí být každý měsíc stejný/ Nevíte, že Vaše komentáře jsou pro nás tou nejlepší odměnou? /Teď apeluji na všechny, vím, že někdo z Vás nemá čas, ale ti, kdo mají, mohou přece napsat/ Já vím, mluvím Vám trochu do duše...

Dobrou noc!


Vlasy v bazaru

30. července 2012 v 16:39 | Nanien |  NOVINKY
Dnes nám všem přišla zpráva, že od dneška můžeme v bazaru prodávat i vlasy. Podle mě celkem dobrá zpráva, co myslíte?

A tím se také dostáváme k následujícímu. Vždycky mi bylo jasné, že číslo, které znázorňuje počet věcí v bazaru je zavádějící.. Ale že by se stardoll až takhle pletl? O.oTo je ode mě prozatím vše. Kdybyste už nevěděli co dělat, můžete NOMINOVAT svou oblíbenou doll do Čternářského žebříčku.


Perfect Look IV VII.

30. července 2012 v 14:24 | doll.anetta |  PERFECT LOOK
Krásné odpoledne,

po týdnu jsme se opět sešli u Perfect Looku. Minulý díl vyhrála opět renatkadvorac a opět se čtyřmi hlasy! Obrovská gratulace! :)) V nebližší době umístím také ikonku do menu ;)

ne


Na dnešek mi přišly 4 e-maily, chápu, že o prázdninách nemá každý čas sedět u počítače ;) Všem se výtvory moc povedly, líbí se mi především od friend008 a renatkydvorac :) Pro své favoritky hlasujte v komentářích.
Na příště jsem Vám vybrala něco "besonderes" :D A sice předražený LE kousek, který moc nešel na odbyt. Tak co, dokážete, že ho umíte pěkně zkombinovat a ne jako tuctové CoverGirls? :) Posílejte do 7.8. (jaké krásné datum), na mail NewYorkColour@gmail.com ve formátu .jpg a .png (opakuji!- žádné .bmp, blog.cz to nebere a já to měnit nechci).

Nesmrtelný fenomén

29. července 2012 v 22:22 | Nanien
Černá je v líčení na stardoll i v běžném životě něco, co neumírá.
Nováčci si většinou pro svou první investici vyberou černou řasenku a když jim na to vyzbydou prostředky, většinou si vybírají i tužku, linky a stíny téže barvy.
Po černé ale nesaháme jen z nouze. Je to denní chleba většiny stardollové populace. U některých je to ale poněkud katastrofa...
Proto přicházím já, celá v bílém, s ukázkou líčení pěti hodně používaných očí. K následující demonstraci jsou použity jen tyto výrobky: řasenka (zhušťující/prodlužující), černá tužka, černé linky, černé stíny a jedny bílé linky.
Pokud už si s černou nevíte rady, doufám, že vás aspoň trošku inspiruji...

Topshop jacket

29. července 2012 v 16:10 | Nanien |  KDE KOUPIT?
Zaujalo vás poslední HB - bílo-růžové sáčko?

Ve skutečnosti je z Topshopu (jako hodně věcí na SD). Bohužel, růžovo-bílá vezre (naobr) již není k dispozici.
Proto vám dnes přináším aspoň jiné barevné variace (po kliknutí na obrázek se dostanete na stránky Topshopu)


Barevných kombinací je víc. Hlavním rozdílem mezi těmito třemi a růžovým jsou kapsy. Jediné, které má opravdu stejný střih je nasledující šedé.

... Které mimochodem vypadá úžasně. Jeden kus stojí 40 liber.Zvýšíme DPH?

28. července 2012 v 22:26 | barbarakluf |  STRHAT TO...A POŘÁDNĚ!
Tak máme na plácku /odmítám tomu extrapaskvilu, který dělají z plazy, říkat plaza/ "nové" tribute. Frankie Morello. Návrhář. Neřekla bych, že zas tak moc známý. Taky by už KONEČNĚ mohli udělat Muglera místo tohohle. Ale drahý. A DOST. Stejně jako všechno, co na plácek v poslední době přišlo. A mně, mojí dollce a mojí virtuální, potažmo reálné peněžence se to nelíbí. Tak je třeba to zkritizovat.

Kdysi dávno, když stardollovou říši obývali rolníci s pluhy a voly, bylo dejme tomu takových deset staržlutých korunek docela hezká částka. Daly se za ní koupit šatečky a možná i něco malého k tomu. Byly to šatečky věru obyčejné, něco jako mundúr rolnicko-dělnické třídy, ale dalo se s nimi krásně pracovat. Dnes, v době, kdy rolníci s pluhy odešli a zbylo jen stádo volů :D, mi takových deset stardolarů stačí na topík, tašku, boty...ale nejsou to obyčejné boty. Jsou to boty zářivé barvy a vzoru, který nic jiného nemá, a proto si je můžu vzít leda tak na doma s vytahanym trikem, protože domov je jediné místo, kde by se mi za to nikdo nesmál. Věci, které se na plácek dodávají, jsou dle mého tak o 589114 horší a kreativních kombinace umožňují jen hrstce superhrdinů. A to nemluvím o chudáčcích NSS. Sehnat v plaze nějakou BEZVZOROU věc za rozumnou cenu totiž stojí velké úsilí. A co je hlavní, ty vzorovitosti jsou hrozně drahý. Pamatuju, jak jsem si dopřála finanční injekci, šla ještě tenkrát do plazy a za dejme tomu 50 stardollars si nakoupila třeba 8 věcí. Teď si za to koupím...třeba dvě od Frankieho.

Peníze, který obíhaly stardoll, podle mě naprosto ztratily svou hodnotu. Už to není k investici, protože...to prostě nejde. Všechno je dražší a horší...a to bylo loni tolik krásnejch kolekcí, co mohli na stardollek zkopírovat. Jen jsem chtěla říct, že když si člověk koupil 200 SD předtím, bylo to na docela dlouho, když neutrácel. Teď je to peníz, co má o mnoho menší význam. A za stejnou cenu...tak nám na ceně těch hadrů prostě zvedli DPH.nesuperstar

28. července 2012 v 11:36 | a.d.a.1234 |  STRHAT TO...A POŘÁDNĚ!
Člověk se jen tak přihlásí na Stardoll, zjistí, že je ve Starblogu nový článek jménem 'Talented Medolls', kupodivu (protože v podobných rubrikách jsou často....ehm....velmi často breky) tam ze tří doll byly i dvě hezké, použila bych i slovo originální, ALE.

ALE TY KOMENTÁŘE

Takové články vyhledávají nesuperstar. Přesněji poněkud 'přemnožený' (promiňte ten výraz) druh nesuperstar, který si myslí, že jim všichni s hvězdou nebo briliántkem křivdí. Právě tento druh, který je přímo zničený z úspěšnějších SS, začne psát do komentářů pitomosti.

they do stand out but i do
think its unfair that nearly all
the superstars and royalties are CG or NCG or they get a
huge thing

Yeah, they're talented because they have money

I'm more talented and original (psáno naprosto klasickou doll, která má ještě tvář, kterou dostala z registrace)

I like my pink hair (psáno doll s pandíma očkama a růžovýma vláskama, která si myslí, že se těmito 'nenápadnými narážkami' dostane do Starblogu)

Podlě mě si hlavně chtějí vybudovat pozornost a nejvíce lítost jiných. To je trochu padlé na hlavu. Hlavně když se prokliknu do jejich suite, tak mám taková pocit, že i se SS by to vypadalo stejně.

Jasně. Vím to. Stardoll je k nám, nesuperstar, trochu nemilý. Máme málo oblečení ve starplaze, v suite a vlastně všechno na Stardoll se chová ve stylu 'tak už si sakra kupte superstar'. A ano. Jsem pro více oblečení, nábytku a vlasů pro nás, ale prosím vás:
Seriusly,what were you thinking.
If all of them take off all those fake lashes
they should look like normal,non superstars
I can find ya a million moreeee talented non ss.

Takže tu máme krásný případ 'všichni křivdí' koment. Za prvé - ano, když se odmaskuje doll, tak je nenalíčená. Za druhé - ne všechny nesuperstar jsou nenalíčené (buďto projeví kreativitu nebo stihla koupit make-up za starcoinsy nebo si všimla, že na facebooku jde vydělat 5 SD za asi 10 dní). Za třetí - některé falešné řasy jsou pro NSS. Za čtvté - milion je až moc velké číslo, opravdu krásných nesuperstar (ale i superstar a royalty) jsem našla opravdu opravdu málo. Chjo

To si opravdu myslíte, že nesuperstar jsou automaticky lepší než superstar? Nebo naopak? Je v tom vůbec rozdíl? Ne. Kdo je kreativní svou kreativitu prostě ukáže. A žádné prachy v tom nedělají až tak moc velký rozdíl.

Pak je ještě jeden krásný případ, kdy do MÉ guestbook zavítala jedna vzkutku rozkošná NSS, která začala řvát 'kolik jsem do Stardoll musela narvat peněz' a 'tohle není originalita, když sis to všechno koupila'. Milé, že?

Nadílka :)

27. července 2012 v 21:57 | .GreenyGirl. |  FREE
EVIL PANDA KOŽENÁ BUNDA
 • KLIK
 • vložte www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=3080
 • přihlašte se
 • odpovězte na otázku (nemusí to být správně)
 • odešlete svou odpověď

OLYMPIJSKÁ POCHODEŇ
 • přihlašte se na Stardoll
 • klikněte SEM a kupte si ji za 0sc

News from Starplaza!

26. července 2012 v 22:11 | doll.anetta |  NOVINKY
Krásný večer/noc přeji,

dnes se nám nahromadilo takových novinek, že nevím, čím začít :D

Ještě jedna taková poznámečka: Jsem ve Švýcarsku, takže je možné, že některé novinky budu mít dřív a některé později..nevím, jak to máte vy. Já teď mám i platbu za superstar ve francích, švýcarské nabídky vydělání stardolarů a taky švýcarskou NCG. Možná je toho ještě víc, nezkoumala jsem :D

Začnu nejnovější novinkou a postupem dolů budou starší. Omlouvám se, že článek o Frankieho tribute obchodu je později než článek o jeho bundě :D

1) Podle mě obrázek mluví za vše. Slova jsou zde zbytečná. Využijete tuto nabídku? Je celkem lákavá ;) A ještě jsem Vám zapomněla říct (teda napsat), že zde také platí olympijská nabídka a platí do 31. července. Klikněte na obrázek a můžete nakupovat...


Pro další novinky si rozklikněte celý článek :)

Frankieho předražená bunda

26. července 2012 v 17:22 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Zdravím vás z civilizovaného místa s internetem! Budu vás tu otravovat zítra a v neděli, pak se vzdálím na týden...a pak už jsem jen vaše :D tedy...snad.

Přináším reálnou verzi krásné, ale předražené /30 sd už je fakt dost/ bundy z nedávno "přišlého" tribute. Mně se líbí obě verze, tu stardollovou si asi pořídím...i přesto, že tyhle ceny (třeba 31 sd za podle mě hroznou sukni) jsou už podobné některým LE.

BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: 25.7.2012

26. července 2012 v 9:17 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Hlásím se s další várkou outfitů pro nss, tentokrát z mého stylistického studia :)
Příspěvky čtenářek naleznete v celém článku :)

FREE: Olympic Hat

25. července 2012 v 20:39 | doll.anetta |  FREE
Dnes se můžeme posunout o další krůček v naší cestě do Londýna. Správná odpověď pro dnešek zní: poháry a trofeje. Za správné zodpovězení dostanete olympijskou čapku s anglickou vlajkou. Nic moc tedy. Šaty se jim povedly stokrát více :)

Do menu jsem umístila odkaz s "Road to London", každý den to tak budete mít na očích. Stačí jen kliknout. Další dárek očekávejte 27.7.


Pro dnešek se s Vámi loučí

FASHION POLICE: ninulka96

25. července 2012 v 16:29 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu:
Průměrné hodnocení: Make-up: 9, Outfit:9
Moje hodnocení: Make-up:10 , Outifit:10

ninulka96


O hodnocení dollky se dočtete v celém článku.

August Hotbuys

25. července 2012 v 16:01 | Nanien |  HOT BUYS

Srpnové HB byly odtajněny.

Co vás zaujalo nejvíce?
U mě bodují brýle a vesta :)
Na první kousek se můžete těšit již 2.8.

Co zaujalo vás?


Fashion Mixer- MissKatkaPink

24. července 2012 v 14:48 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Takže Hallo,
dneska jsem se podívala do šatníku MissKatkyPink. Předchozí outfit se mi moc líbil, Misska má prostě styl. Možná mohla přidat jenom kabelku. Já jsem vytvořila něco na způsob námořnického stylu, malinko elegantnější.

Co se Vám líbí víc? Před nebo Po? Pište do komentů.
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:


Zájemci nechť se hlásí v komentářích. To je ode mě zatím vše.

NEW: Road To London & FREE Olympic Dress

23. července 2012 v 20:31 | doll.anetta |  FREE
Ahojky, dnes Vám přináším jednu skvělou novinku ohledně olympijských her. Ale než s ní začnu- hádejte odkud Vám píšu? To asi neuhodnete. Píši Vám ze Švýcarska, z malé vesničky u Zurichu, kde teď dělám au-pair čtyřem malým dětem. Jde mi tady wifi a od půl sedmé mám volno, tak proč bych Vám nenapsala nějaký ten článek, že. :))

Ve zprávách se Vám ukázal takový obrázek a když jste na něj klikly, dostaly jste se do soutěže, kde se po kliknutí na první políčko objeví otázka. Správná odpověď zní: Olympia! A za tu ihned dostanete tyhle úžasné olympijské šaty! ;))
Každý den půjde zodpovědět jedna otázka = jedna cena.

(klikněte na obrázek a můžete začít)Ze slunného Švýcarska zdraví

Lampička z kalendáře

23. července 2012 v 15:19 | .GreenyGirl. |  FREE
Po 3 dnech od zprovoznění kalendáře tu máme poprvé něco zdarma. Oproti dřívějším vydáním je to dlouhá doba, jak jsem již psala v minulém článku, věci v kalendářích bývaly buď zdarma nebo za symbolickou cenu (rozuměj max. 5 sd, ne 10 jako je tomu teď Nerozhodný)...

Stačí, když kliknete SEM a rozkliknete 4. okénko. A pak samozřejmě kliknete na "Koupit", ale to je snad jasné Smějící seBrave shop

23. července 2012 v 13:08 | ERoRgirl |  NOVINKY
Přeji příjemné prázdninové pondělí :) Ano, opravdu jsem to já :D Bohužel to ale není můj definitivní návrat :/ Reklamace bude trvat o něco déle, než jsem počítala. Ale po prázdninách už snad budu normálně přispívat ;)...

A teď konečně k věci :D Dnes jsem na jedné stránce narazila na nový skrytý obchod a nemohla jsem se o něj nepodělit ;) Je to obchod jménem Brave, který nabízí ke koupi 6 barev na obličej. Jedna barva (kterou lze použít i jako oční stíny) stojí 15sc, což je podle mě skvělá cena. Doufejme, že se hned nezmění na 15sd...
Koupíte si nějakou barvu ? :)


Umělecké okénko IV.

23. července 2012 v 12:22 | a.d.a.1234 |  UMĚLECKÉ OKÉNKO
Jsem tady! Jsem zpět! Vracím se z Bristolu a tak po měsíci a týdnu je tu další umělecké okénko.

Jako první jsem si vybrala tyto LED nápisy z Museum Mile. Jsou od americké umělkyně Jenny Holzer a toto dílo je jasným úkazem Stardollového paradoxu. Jak angličtiny-znalí uživatelé pochopí/pochopili, nápisy nepopisují nic moc hezkého. Jsem si jistá, že Stardoll by za něco podobného smazal mnoho členů.
V Bristolu jsem měla tu čest vidět jednu menší výstavu zvanou 4 American Artists, kde právě jednu čtvrtinu tvoří tato umělkyně, a mohu říct, že verze Stardollu je jen takový malý odvárek. Z originálu se ježí chlupy a je mírně blbě až zle, což je vlastně cíl. Nikdy nepochopím Stardoll za protiřečící si výběr základů pro oblečení a suite věci. Hlavně když jde o umělce skandálnějšího a politického rázu, které malé holčičky nepochopí.

Jako další tu jsou staré vintage plakáty, ty zná asi každý. Jak vidíte, Stardoll je okopíroval zdařile.


A na závěr, když jsem se už vrátila z toho Bristolu:


Novinky

20. července 2012 v 17:43 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Jako každý rok v období Ramadánu nám Stardoll i letos dopřál ramadánský kalendář. Pro ty, kdo ještě takovéto kalendáře neznají (bývají pravidelně na Vánoce, Ramadán a možná ještě na jiná sváteční období, to si už ale nevzpomenu), jedná se o stejný princip jako u čokoládového adventního kalendáře, akorát s tou výjimkou, že se v nich orientujete ne podle datumů, ale podle čísel - pochopitelně od jedničky - a s tím, že uvnitř není čokoláda Smějící se Místo ní se v okénkách skrývají různé položky, od oblečení, nábytek, doplňky až po (zřídkakdy) kosmetiku. Bohužel vše v tomto kalendáři není zdarma, jak by se na první pohled mohlo zdát - za většinu totiž musíte platit. Říkám za většinu, protože čas od času se zde objeví i něco za 0sd/sc. Ke vší smůle se to ale stává čím dál méně. Ceny jsou většinou symbolické, pár desítek starcoinsů, nebo několik stardollarů. Sama jsem zvědavá, jak se zrovna tenhle kalendář bude vyvíjet... Co si vzpomínám na vánoční, tak jsem moc nadšená nebyla Smějící se

Pokud jste si ještě nevšimli umístění kalendáře na Stardollu, je na hlavní stránce (Žhavé novinky) hnedka pod fotkou vaší dollky (tam, kde jsou znázorněny úrovně, stardollary/sc, ss členství...). U nás na blogu můžete najít odkaz na něj v menu (po kliknutí se dostanete do kalendáře)

Jedna novinka na závěr - pokud budete každý den navštěvovat kalendář a koupíte si z něj všechny věci, dostanete tzv. ramadánovou trofej (píše se o tom na obrázku níže), která je podle mě hezká, avšak poněkud zbytečná, když uvážím, kolik bych si toho kvůli ní musela koupit Smějící se

A ještě malá poznámka ohledně "trvanlivosti" - vždy to bylo tak, že pokud jste si věc nekoupili v den, kdy byla vydána, byla k dispozici ještě další den. Měli jste tedy 2 dny na nákup jedné položky. Pak už koupit nešla. Neotálejte tedy s koupí moc dlouho, nemuselo by se vám to vyplatit Mrkající


Dnes si z ramadánského kalendáře můžete pořídit docela pěknou vázu za 30sc:


FREE: Kurio dress

20. července 2012 v 9:29 | barbarakluf, .GreenyGirl. |  FREE
Umm, ehm...nejdříve taková moje "omluva":

Své prázdniny trávím daleko, předaleko od civilizace. A v tomhle místě nám aktuálně NEJDE (za co, panebože, za co) internet. Takže budu trochu...nedostupna. Apologies.

A dál:
Stardollek si pro nás připravil jedny moc hezké (!!!), zelené šaty. Je ale trošku těžší je získat...ano, musí se to přes manuální proxy.
Nastavte ji na: IP:31.193.133.169 PORT: 8080 nebo IP: 109.123.127.178 Port: 8080
poté přejděte na http://www.stardoll.com/en/campaigns/kurio a zhlédněte video :)


(zčásti převzato z UnderneathStardoll...tu proxy se mi nechtělo hledat)


!!!Návod na nastavení manuálního proxy najdete ZDE!!!

&


Free

19. července 2012 v 17:06 | .GreenyGirl. |  FREE
OBRAZ, KLOBOUK, KVĚT
 • přihlašte se na Stardoll
 • klikněte SEM
 • kupte si položky za 0sd/sc :)

Komentátor měsíce: června

19. července 2012 v 13:37 | doll.anetta |  SOUTĚŽE

Ahojky dollky, konečně jsem se dokopala k tomu, abych spočítala Vaše komentáře a napsala článek. Omlouvám se, že zas tak pozdě, ale co se dá dělat. Teď prostě nestíhám nic :D Jen na úvod bych řekla, že výhercem není naše známá tvář Moniiicky, ale máme tu novou tvář. Tu najdete v celém článku :)


Perfect Look IV VI.

19. července 2012 v 11:17 | doll.anetta |  PERFECT LOOK
Milí čtenáři,

omlouvám se za zpoždění, teď jsem tu konečně s dalším dílem Perfect Looku. Minulý díl vyhrála dollka renatkadvorac se čtyřmi hlasy. Gratuluji! Kliknutím na obrázek se dostanete k Renatce do suite :)


Na dnešek mi přišlo celkem 7 mailů. Nejvíce se mi zamlouvají výtvory renatkydvorac, beerblog a friend008. A Vám? Hlasujte v komentářích. PS: Upozorňuji, že každý může dát hlas jenom jeden. V minulém dílu někdo dával tři, tak ty jsem nepočítala.Na příště jsem si pro Vás vybrala pěkný kousek z Bizou- bílý svetřík se žlutooranžovými kvítky. Tak ať se Vám dobře kombinuje! Posílejte na mail: NewYorkColour@gmail.com, ve formátu .jpg nebo .png do 26. 7. 2012.3 za cenu 2

18. července 2012 v 18:23 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Na akci "3 za cenu 2" jsme už celkem zvyklí... Jednou za čas se objeví v několika málo obchodech a pak zase zmizí. Ale v takovém masovém rozsahu? To tu opravdu ještě nebylo Smějící se Vztahuje se totiž na všechny obchody, kromě LE, Tingeling, Antidote, LE decor, Pet a porter, Basics decor a Super supreme. Šla jsem tedy důvěřivě na nákup do Decades, koupila si 3 zkušební kousky a ejhle, opravdu to fungovaloUsmívající se Takže pokud máte vyhlédnutých několik kousků, není lepší příležitost k jejich koupi, než právě teď MrkajícíNové Tingeling

18. července 2012 v 18:14 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Dnes dorazila nová kolekce obchodu Tingeling. Vše je v divokých letních barvách, dokonce i střihy připomínají tropické dny. Alespoň virtuálně si tedy můžeme užívat letního počasí Usmívající se A aby nám to ještě více zpříjemnili, udělali stardolloví šéfové chybu a nechali růžové šaty za 11 starcoinsů. Jak už jsem psala, jedná se o chybu, takže rychle utíkejte, jestli je za tuhle cenu chcete stihnout Usmívající se A nemusíte se bát, opravdu vám to strne jen 11sc, zkoušela jsem to Mrkající Co se týče cen v celé kolekci, jsou průměrné, takové, na které jsme si už bohužel museli zvyknout. Věcí za starcoinsy je samozřejmě málo - jedna kabelka, dva náramky, boty, dva pásky, košile... dále jsem raději nepátrala, stejně si totiž asi nic nekoupím...

Fashion Mixer- Lasaravis

17. července 2012 v 21:03 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky dámy,

dnes tu máme Fashion Mixer s dollkou Lasaravis. Měla jsem ho připravený už dávno, ale holt chodím do práce na 13 hodin, takže čas nemám. Předchozí outfit byl laděn do béžova a celkově se docela povedl. Odpůrci růžové, promiňte mi prosím dnešní outfit :DSEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:Tak co, líbil se Vám dnešní díl? Chtěly byste se taky přihlásit? Napište svůj nick do komentářů :)


Olympic pass

17. července 2012 v 19:01 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Protože se nám kvapem blíží londýnská olympiáda, Stardoll využil příležitosti a nabízí nám dobití Superstar členství s nějakým tím bonusem. Za 79 Kč /jestli jsem to správně pochopila/ dostanete níže zmíněné výhody Usmívající seOblečení, které se skrývá pod pojmem "2 úžasné outfity":
(obrázek jsem si vypůjčila z USD)

Líbí se vám oblečení? A využijete nabídky?

FASHION POLICE: barbarakluf

17. července 2012 v 14:05 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE

Z minulého dílu:
Průměrné hodnocení: Make-up: 8,6, Outfit: 8,2
Moje hodnocení: Make-up: 8,5 , Outifit: 8

barbarakluf

O hodnocení dollky se dočtete v celém článku.

FREE: Kabelka CG + story o manuálním proxy

16. července 2012 v 23:28 | .GreenyGirl. |  FREE
 • přihlašte se na Stardoll
 • klikněte SEM
 • do rámečku na konci stránky vložte tento kód: RH-6JNYPBB59
 • klikněte na Využít


Jak už jsem tu nesčetněkrát zmiňovala, moc "freeček" teď k dispozici není, a ty, co jsou, jsou zejména přes manuální proxy (to je TAHLE sranda s čísly, pro ty, kdo nevědí). Když jsem sem dříve dávala návody i na manuál, často jsem se setkávala s nepříznivými ohlasy ohledně složitosti, a s tím, že "to prostě neumím nastavit, a chci, aby mi to udělala .GG." Ano, ráda jsem vám pomáhala, ale ani po podrobném návodu jste si prostě manuál nenastavili a dělala jsem to za vás. Rozhodla jsem se tedy, že manuály dávat nebudu, protože stejně většinou nefungují a když už, málokdo se s nimi namáhá. Jak už jsem ale zmínila, věci zdarma se teď točí zejména kolem nich, a tak nevím, jestli s nimi nemám zase začít. Sama přes ně sice už moc nedělám, protože to není pro počítač (ten můj chudáček už volá po opravě) zrovna to "nejzdravější" a stejně se mi to častokrát ani nepovede, ale kdyby byl nějaký zvýšený zájem (který mimochodem neočekávám... vlastně... tajně doufám v nezájem), možná bych se i překonala a zveřejňovala (já a pochopitelně i všechny ostatní přispěvatelky, protože rubrika je to společná, jak si možná některé z nich po měsících, ne-li letech stále neuvědomují) free všechna. Tolik k vysvětlení, proč je tu tak málo free, kdyby vás to snad někoho zajímaloSmějící se Nějak jsem cítila potřebu, to sem napsat Usmívající se
Dobrou noc Líbající

To je co za kouzlo?

16. července 2012 v 11:43 | Nanien |  CHYBIČKY
Přihlásím se tak dneska na stardoll, kouknu na nejnovější věci v rychlém náhledu na hlavní stránce, a zpozoruju HB kraťasy (podobné jsou, nebo byly k sehnání v HM). Tak na ně kliknu, prootže se mi celekm zamlouvají ty barvy a najednou...


... Najednou se krémová změní na bílou, zelená na černou a růžová na jinou růžovou. Sem tam se trochu pozmění vzor a voila - vychází z toho tuctové kraťasy v tuctové barevné kombinaci. Prosím potlesk.

A jaké se líbí vám?Volící kluby. Mají ještě smysl?

15. července 2012 v 21:12 | Nanien
Na stardollu se poslední dobou vyrojila spousta klubů která se buď přímo, nebo nepřímo snaží o volení NCG. Ano, je to záslužná činnost, pomáhat mladým dollkám, které se touží vyfotit na oblálku našeho stardollového časopisu který... obashuje vlastně jen tu obálku.
A já se proto musím ptát: má ještě smysl pořádat klubové volení, když tak jdou jednotlivé kluby proti sobě a zřídkakdy se to opravdu povede?
ALE. Ale kdyby se zakladatelky jednotlivých klubů mezi sebou dohodly, převelely všechny svoje ovečky na jedno dohodnuté místo, nebo vytvořily fungl nový klub? Tak už by to někam vést mohlo!

Myslíte si, že má volení ještě smysl?
Dokázaly by se naše drahé dollky dohodnout na podobném přesunu?
Ztroskotala by jejich snaha na tom, že by se neshodly do kterého klubu převelet své ovečky, nebo na nščem jiném?
A jaký je váš celkový názor na tyto kluby?Rudá....pusa

15. července 2012 v 20:22 | barbarakluf |  FASHION TIPS
Tak. Rudá. Pusa. Rtěnka. Jde se na to.

1) Kde koupit

Rudou rtěnku lze koupit v plaze (tedy pokud jí ještě nemáte - a to je chyba! :D) ve dvou provedeních: tmavě rudé (mé oblíbenější provedení, DOT, 8 sd) - na obrázku vlevo, nebo světlejší (DOT, taktéž 8 sd).

still watching ya


2) Jak nanést

Asi nejdůležitějším krokem je rtěnku dobře nanést...a jde to hned několika způsoby:


(popisuji zleva)
1) nanést jen jednu vrstvu, decentnější a jemnější, ale není to zas ta rudá :D
2) nanést 2-3 vrstvy...nejnenápaditější, ale nejrudější
3) nanést pruh doprostřed rtů - lze jen ten, nebo okolo použít tělovou rtěnku - dodá rtům efekt malých a plných
4) do ztracena...v beauty parloru to nevypadá sice tak krásně, ale na dollce celkově to vypadá skvěle a dodává to efekt, že rty jdou do ztracena, volně...
a za poslední, 5) docílením reálnějšího efektu - celé rty natřeme jednou vrstvou a poté dalšími vrstvami jen prostředek

Každý z nich má něco do sebe, jde jen o to, kdo si co vybere :)


3) Kombinace

Zkombinovat rudou rtěnku není podle mě zas až tak těžké....Buď jednoduše s černými linkami, stíny (možno s použitím bílé, červené) a tvářenkou, nebo s barvami, to už mi přijde složitější. Každopádně se hodí k mnoha outfitům, protože rty mají být prostě červené :) :D

K závěru přidávám dva makeupy - ten spodní můj, ten vrchní mi poslala chonnygirl :)
Líbí? :DŽebříček 2012

15. července 2012 v 18:04 | Nanien |  CO SE DĚJE ZA OPONOU...
Zdravím vás moji oblíbení čtenáři.

Téměř po roce, jsme se s doll.anettou opět dohodly, že pro vás sestavíme v pořadí již druhý Žebříček nejlepších doll 2012. Nečekejte pevná data, ani nic podobného. Dnes vám pouze přinášim informace o tom, jak se do letošního ročníku můžete zapojit vy.

Get ready dollies!

14. července 2012 v 17:49 | Nanien |  NOVINKY
Naše stardollová ,,mommy" Callie.Stardoll včera uveřejnila na starblogu následující text:

,,Get your MeDolls dressed up and made up for a special surprise!

From July 24-27th, we're going to scour Stardoll to find the best and most beautiful MeDolls for a couple of very special projects. You'll benefit from being a star - and by winning as many contests (StarDesign and Covergirl, for example) as you can.

The selected Stardollies will become a collectable item, purchasable in stores. Basically, your MeDoll will go from 2D to 3D!

This is your chance to shine! Don't miss this amazing opportunity for your and your MeDoll.

twinkle twinkle, y'all..."

Jestli jsem to dobře pochopila, ,,pročešou" celý stardoll, najdou ty nejelpší a nekjrásnější, a ty se zřejmě stanou 3D dollkami. Není mi ovšem jasné, jestli budou takové v suite, nebo se budou prodávat v obchodu jak je to napsané.

Jak jste to pochopily vy?
Pokud by vybrali dollky i z ČR, jaké by to podle vás měly být?To už si snad Stardoll dělá srandu...

13. července 2012 v 11:33 | doll.anetta |  NOVINKY
Pamatujete si na takové ty obdélníčky s korunkou uvnitř zadarmo? Dnes už tomu tak není. Změnili design do zelena a cenu upravili na 5 sc. Vytvářím nový pokoj a takhle přijdu do suite shopu a koukám jak jelen... tak to už stačí! Nic už nám stardoll zdarma nedá.