Červen 2012

Aukce?

30. června 2012 v 19:22 | Nanien |  NOVINKY
Máte ve skříni nějaký kousek co by jste rády daly do bazaru, ale bojíte se, že ho za nabídnutou cenu nikdo nekoupí? Nebo hledáte u prodeje trochu oživení?

Nyní pro vás chystáme novinku - Aukce! Již brzy si na našem blogu můžete vydražit oblečení, bytové doplňky, ale i šperky, paruky a mnoho dalšího!

EDIT 1.7. 13:21 - předměty do aukce můžete začít zasílat! Nezapomeňte si předtím zkontrolovat, že vám půjde položka opravdu prodat. Pokud k takovéto chybě dojde, náš blog v tom nehraje žádnou roli a prodávající si musí vzniklé nepřijemnosti vyřídit s kupujícím sám.

DRESS UP- 7. díl PŘEHLED VÝTVORŮ; HLASOVÁNÍ

30. června 2012 v 13:31 | Nanien |  DRESS UP
V minulém comebackovém dílu jsem vám zadala, obléct mě.
Celkem mi přišlo 6 výtvorů.

Tady jsou i s mým komentářem k jednotlivým outfitům.

Nová generace

30. června 2012 v 12:18 | Nanien
Možná je to zvláštní mluvit o stálých návštěvnicích a přispěvatelkách tohoto blogu jako o staré generaci, ale přiznejme si, že toto označení začíná být pomalu na místě...

Prezentace

29. června 2012 v 12:50 | a.d.a.1234
Když se dostanete na stránku doll, tak pod suite najdete prezentaci. To ví každý - takový to bílý místo, kde je často napsané něco jako 'VOTE ME 5* PLS', 'NCG NCG NCGGGGG!', 'VISIT DOLL _______' atd.

Stardoll asi došlo, že většina uživatelů používá prezentaci JEN pro takovéto věci a maximálně tam hodí obrázek, nejlépe své doll s několika trofejemi nebo fotku designu s '5 hvězdičkama'. Proto, když chci udělat v mé prezentaci něco trochu více estetického, tak se objeví několik problémů:

1. V prezentaci se objeví 'vulgarismy' - to je každodenní problém n.1. Stardoll chce chránit archetypy malých holčiček, takže hvězdičkuje, censuruje a ničí všechna slova, která se napíší, až to evokuje ročník 84 dle Orwella. Člověk 'napíše' SPROSTÉ slovo a ani o tom neví. Jako důkaz je tu ukázka:
Hello! I love iT! IT'S great!
Hello! I love i*! **'* great!

A myslím tím něco vulgárního? Ne.

Něco podobného způsobí, že se vám prezentace neuloží, začne vám nad ní svítit červený obdélník varující, že tam prostě JE něco VULGÁRNÍHO a jediné, co můžete udělat je pečlivě prozkoumat vámi psaná slova (a co takový dlouhý sloupek!), naštvaně mazat jednotlivé věty a zkoušet prezentaci uložit znovu a znovu a znovu a znovu a....dokud vám neujedou nervy a nevykašlete se na to.

2. Měnící se font, velikost a barva písma a poskakující obrázky- tento problém jste už asi zažili. Prezentaci napíšete, dáte tam různé styly (normal, header 1, 2. 3) a barvy. Uložíte prezentaci a najednou slova nejsou srovnaná do bloku nebo jsou fialová nebo všechno je v Arial Black, což jste nezadali. To je jen další chybička Stardoll. Poskakující obrázky nekomentuji, kdo to zažil, ví o čem je řeč.

3. Neuloží se to - a neví se proč. Žádné vulgarismy, nic. Jo, to naštve.


Tímto článkem se loučím po dobu dvou až tří týdnů. Jedu do Anglie, do rodiny, kde nebude internet, tak na Stardoll nebudu šaškovat asi vůbec. Děkuji za pochopení.

FASHION POLICE: evilka123

28. června 2012 v 17:16 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu: CoolMe01
Průměrné hodnocení: Make-up: 8,2, Outfit: 8,7
Moje hodnocení: Make-up: 8 , Outifit: 7,5

evilka123

MAKE-UP
smoulinecka007: Další "slečnou na holení" je dollka se stardollovým nickem evilka123. I ona vsadila na neobvyklé barevné kombinace. Výrazné, až neonové odstíny, jsou pro letošní léto opravdu v kurzu, avšak práce s nimi není tak jednoduchá, jak by se zrpvu mohlo zdát. Co se týče make-upu, myslím, že dollka se svého úkolu zhostila výborně. Předpokládám, že volba barvy vlasů vychází z již přednastaveného základu tohoto účesu (který nelze změnitZamračený). Bohužel žlutá je trochu nevděčná barva, jelikož se hodí pouze k některým odstínům pleti. Naštěstí evilce123 moc sluší. Barva a účes jsou navíc doplněny velmi vhodným make-upem - výraznou červenou rtěnkou a nekonečně dlouhými černými řasami. Řekla bych, že všeho je zde akorát... ani moc, ani málo.
Známka: Hlasujte v komentářích.

O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

Letní kolekce DOT

27. června 2012 v 16:56 | Nanien |  NOVINKY

Jak už bylo v článku o nové sezóně zmíněno, letos tu máme pastely. Nyní si pastelové barvy můžete dopřát i v líčení, díky nové DOT kolekci.

Co vy na to?Slevy na pokoje

26. června 2012 v 12:54 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Momentálně, přesněji do 2. července, probíhají 30ti procentní slevy na "doplňkové" extra velké pokoje. Myslím, že vše podstatné vyčtete z obrázku Mrkající


Fashion Mixer→anetulik

26. června 2012 v 12:26 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky,

dnes měla být na řadě dollka s nickem Nikky_Vega, ale její jméno holt neexistuje. Dotyčná se kdyžtak může přihlásit znovu v komentářích. A tak se mou obětí pro dnešek stala: anetulik. Její předchozí outfit byl jednoduchý, mohla akorát ještě přidat kabelku. Mně při změně vadily vlasy, protože potom nejde nic vidět. Dollka má velice málo kombinovatelného oblečení a tak dnešní model je taková "nouzovka". Líbí se Vám více PŘED nebo PO?


↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Hlásit se můžete dále v komentářích :)


Starblog - co bych k němu řekla já

25. června 2012 v 16:18 | barbarakluf |  STRHAT TO...A POŘÁDNĚ!
Možná jste si hned u záhlaví všimla, že jsem si na ty svoje fejetonistický blbosti/články/recenze/pitominy založila rubriku...možná proto, abych si v budoucnu mohla klepat na čelo ve smyslu "Bóže, co jsem to psala". Nebo taky proto, že mě tyhle články baví na blogu ze všeho nejvíc a myslím, že jsou tak trochu originální. Přecejen, novinky, reálné verze a další "casual" stardoll věci poskytují i jiné blogy, ale citově zabarvené, expresivní, kýčovité, kritizující a přihlouplé článečky, to oni nemají :3

Ale teď už k dnešímu tématu. Občas si procházím starblog (budu to psát s malým, jsem moc líná) a říkám si: "Co to sakra, proč, co ty gramatické chyby, á?". Články o vaření, drby o všemožnejch regionálních celebritkách...na stardollu. Na serveru poskytujícím hru, která se zaměřuje na módu, styl. Nevím, moje zrakové ústrojí tu nikdy nevidělo nic, co má co společného s vařením, drby. Tak jsem buď slepá, nebo jednostranně zaměřěná, anebo je něco špatně. Každopádně, když vaření, co žehlení, uklízení, praní, kutilství? Jo tak, od toho jsou jiný weby. To musíme do jiného kraje.

Taky si občas čtu starblog česky. (no dobře, chtěla jsem kritizovat dvě české starblogerky, ale to by mě asi zlynčovali, uvařili v kotli, utrhali mi nohy a pak mi na čelo napsali permanentní nápis "ten, co kritizuje ale nic sám neumí"...takže jen zlehka) Hemží se články typu "nejlepší dollky", "outfity pro NSS" a podobně, to si snad každý všiml. Když ty články pročítám, jsou milé...ale necítím v nich nic originálního. Nějak se nedokážu smířit s faktem, že na starblogu je článek o nejlepší doll a oni tam jenom hodí obrázky suite a konec. To přece není nic originálního, skvělého, něco co je hodno blogu, který čte valná většina uživatelů stardollu, ne? To bych zvládla i já (no, možná :D). Ale to by stačilo, nerada bych se stala interčesky nenáviděnou dollkou (kterou už kvůli odkopávání pablbů, co mi neustále píšou o hlasy do všeho, jsem).

A mimochodem, komu se ty moje slátaniny nelíbí, tak má pravdu, nejsou dobré. Ale číst je nemusí.
(To si nebertě osobně, jenom můj personální rozpor.)Perfect Look IV IV.

24. června 2012 v 14:24 | doll.anetta |  PERFECT LOOK
Milé dámy,

na začátek se Vám chci omluvit za týdenní prodlevu, která nemá jiný důvod než časový. Minulý díl s přehledem vyhrála VeruniCe. Tvoje ikonka bude umístěna v menu- ale teď už opravdu! :D (Kliknutím na obrázek se dostanete k VeruniCe do suite)


Na dnešek se mi sešlo 9 mailů a to je pěkné číslo. Ještě bych se chtěla omluvit dollce renatkadvorac, která mi i do minulého dílu posílala příspěvek, ale mne přistál ve spamech- nevím proč, ale zjistila jsem to pak později. Nicméně v tomto díle tvůj výtvor bude. ;) Mé favoritky pro tentokrát jsou asi všechny, protože se to všem moc povedlo! :) Hlasujte v komentářích↓


Prázdniny se kvapem blíží a s nimi je spojeno plavání, opalování a tak bych ráda od Vás viděla nějaký plážový outfit. Co takhle třeba plavky s palmami z Riviery? Posílejte do 1. července 2012 (prázdniny!) na mail NewYorkColour@gmail.com ve formátu .jpg nebo .png. Chtěla bych Vás poprosit, abyste mi do názvu napsaly rovnou svůj nick, abych to mohla rovnou uložit. Většina z vás to dělá, chválím! :)


Krásné slunečné dny Vám přeje

Rozhodně potěší...

23. června 2012 v 17:16 | doll.anetta |  NOVINKY
Zrovna když jsem se dnes přihlásila, vybafla na mě takováto reklama. Kdo by si přece nechal ujít superstar na 0 měsíců? :DD To je přece Unique Offer a special low price, která tam radši napsaná není! Jen pro zasmání :))


Takže ne, děkuji

Red dress

23. června 2012 v 10:58 | .GreenyGirl. |  FREE
KLIK
vložte http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=2970
přihlašte se
vyplňte kvíz a potvrďte svou účast v soutěži
odhlašte se

Uáááááá!!! Konečně je mám!!! LíbajícíSmějící seFASHION POLICE: CoolMe01

22. června 2012 v 12:48 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu: BlackVampire12
Průměrné hodnocení: Make-up: 10, Outfit: 9,6
Moje hodnocení: Make-up: 9 , Outifit: 9

CoolMe01

MAKE-UP
smoulinecka007: Dnes tu máme takovou meší ukázku stylu emo/punk. CoolMe01 se rozhodla pro výraznou, jasně červenou barvu na vlasy. Tento odstín vlasů představuje jeden závažný problém, a to obočí, jelikož beauty parlor nenabízí žádnou vhodnou variantu. Já osobně bych se přikláněla raději k tmavšímu obočí, jelikož světlé přeci jen zaniká a dollka pak působí jako kdyby žádné neměla. Velmi se mi líbí obličej dollky, který ale bohužel trochu kazí nesprávně zvolený make-up. Světlé stíny jsou určitě dobrý nápad, ale rozhodně bych nepoužívala světle modrou - s červenou mi opravdu nejde dohromady. Zkusila bych raději světle fialkovou, která obsahuje červenou ve svém základu, takže by s vlasy vytvářela jednotný a harmonický dojem. To samé platí pro tmavě modré oční linky, které jsou velmi vkusně namalované a vypadjí opravdu skvostně, ale bohužel kvůli špatné volbě barvy působí jako "pěst na oko". A asi bych se nebála použít rudou rtěnku - dollku by to tak říkajíc rozzářilo :)
Známka: Hlasujte v komentářích.
O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

HB boty

21. června 2012 v 17:50 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Přináší se přednastavený Neznáme se? příspěvek. A který že?

Ale, nic nového. Hotbuys boty z května, Tabitha Simmons.
podle mě hrozně napodobené.
Co myslíte?
Make-up Mixer: adelkabudjacova

21. června 2012 v 17:44 | .GreenyGirl. |  MAKE-UP MIXER
Tak se vám hlásím s druhým novým dílem MM. Tentokrát je mou obětí doll adelkabudjacova, která mi "zůstala" ještě z minulé série...

Původní líčení je v oranžovo-černých odstínech, což rozhodně není špatná kombinace. Pro blondýnku, kterou adelkabudjacova je, je podle mě tento make-up až moc tvrdý. Na druhou stranu černým stínem krásně vynikají modré oči Mrkající Co se týče techniky malování, nemám snad co vytknout, tvářenka je nanesena krásně, nedělá na obličeji fleky, rtěnka je také všude tam, kde má být. Koukám ale, že si přece jen něco najdu (jinak bych to snad ani nebyla já Smějící se) - moc se mi nelíbí, jak je černá tužka/linka až ve vnitřním koutku oka, i když u tohoto typu očí to zase tak nevadí. Největší hrůzou (ta se ale adelkybudjacové netýká) jsou podle oči "kulatého typu" a špička vytvořená linkou jdoucí až k nosu... To mě vždycky málem omývají, když to vidím Smějící se Abych se vrátila zpět k dollce, jediný "velký" problém, který s jejím líčením mám, se týká řas. Nelíbí se mi, jak umělé řasy nepřirozeně překrývají vlasy. Doporučila bych tedy řasy buď úplně sundat, nebo přesněji "nalepit" Mrkající


Moje verze je naopak velmi jemná, použila jsem mátové a modré odstíny, myslím, že okolo prošel i světle žlutý stín. Když k tomu přidám ještě "oranžovou" tvářenku, zdá se to být pěkná "divočina" Smějící se Jak ale můžete vidět na obrázku, žádné extrémy se nekonají, naopak, jedná se o svěží letní líčení Usmívající se

Líbí se vám proměna? Preferujete spíše originál nebo mou verzi? Usmívající se
PS: Hlásit se můžete v komentářích Mrkající


Nové Antidote

21. června 2012 v 16:58 | a.d.a.1234 |  NOVINKY
Hmmm Antidote? Zase? Jaké? Las Vegas? Co?

Tak si poslouchám Velvet Underground (ne, to není ironie) a najednou se na startu Starpalazy objeví dvě figuríny se známou plastovou grafikou, blikotajícími světýlky a hlavně s obrovkými cedulkami, které hlásí onu ohromnou částku a sděluje superstar, že jsou jediné, které si to mohou koupit. Obchod ještě není v nabídce, ale můžete si oblečení jednoduše najít přes vyhledávač, ale za chvilku by to mělo naskočit. Už můžete najít obchod!
Zajímavé je, že bych při vyhledávání ani nerozeznala Antidote od nové Riviery (když se nedívám na závratné cedulky a značku). Zkuste rozdělit obrázek do Riviéry a Antidote:

Zde ,,model photo" a ukázka jednoho patra.
Pro vstup do plazy:


Co si o novém Antidote myslíte? Líbí se vám?

a nakonec i


Nový skrytý obchod D-signed

21. června 2012 v 16:46 | Nanien |  NOVINKY
K dispozici je nová várka věcí z D-signed.

Věci se ti objeví v kabince po kliknutí SEM

Zařazení této značky podle cenové kategorie je jednoznačně běžná konfekce. Ceny se pohybují od 21SC do 18SD. SC jako již tradičně převažují.
Podle mého názoru jde o kolekci ničím významnou, s pár kousky které by byly celkem dobré, kdyby nebyly udělané ,,dvojité" (viz šedé triko inspirováno Kenvelem). Nestyděla bych se to nazvat ,,oblečením z tržnice" .

A jaký máte názor na tuto kolekci vy?


Úžasný dárek

21. června 2012 v 16:30 | doll.anetta |  NOVINKY
Když jsem se dnes přihlásila na Stardoll, čekala na mne další novinka. Obrázek sice mluví za vše, ale já si nemohu odpustit komentáře. 100 starmincí? No nekecejte, to je tedy dobrá pálka, za 100 starmincí se můžeme tak rozšoupnout, že si můžeme koupit jednu pořádnou věc nebo 2-3 doplňky. A módní seznam? O seznamu se tu mluvit nedá, budeme rádi, když si koupíme tu jednu věc. :) (Myslím, že všichni pochopili mou ironii)

Vaše názory?
Neúmyslná pauza

20. června 2012 v 22:08 | ERoRgirl
Nejspíš jste si všimli, že už je to nějaký ten pátek co jsem naposledy napsala článek :/ Důvod je naprosto jednoduchý - počítač mě zradil a dovolil se rozbít :D :´//
Takže mám nyní k dispozici akorád rodinný notebook. Rodinný = můžu si půjčit tak na hodinku denně :D :/...
Ale pokud jsem dobře pochopila situaci, odešla pouze nějaká jedna součástka, která je ještě v záruce, takže se teď čeká akorát na to, až nám jí reklamují. Doufejme, že to nebude trvat dlouho :/


Bollywood shorts

20. června 2012 v 20:15 | .GreenyGirl. |  FREE
 • KLIK
 • vložte http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=2957
 • přihlašte se
 • vyplňte kvíz
 • vraťte se na normální StardollRiviera

20. června 2012 v 18:25 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Dámy a ...dámy, tohle už je moc... Nová Riviera... Viděli jste ji už? Je celá jen za stardollary!!!! Už i Riviera... Ten obchod, kde jsem si pravidelně kupovala nějaké ty doplňky, zejména klobouky, které bývají vydařené. Za starcoinsy se tam dalo koupit i jednodušší oblečení, myslím,že si všechny vzpomenete na puntíkatou sukni nebo punťovaný top... Doufám, že ani nemusím vysvětlovat, jak moc mě Stardoll zase zklamal. Jako v poslední době bohužel pravidelně. Nejde o to, že bych byla bůhvíjaký příznivec právě tohoto obchodu, jak říkám, kupovala jsem si tam jen doplňky, ale jde o princip!! Jestli i další nové kolekce obchodů, které byly doteď "smíšené" budou jen stardollarové, nemám už na Stardollu co pohledávat. Jsem zvědavá, s čím přijdou ti géniové příště Nerozhodný


PS: Omluvte prosím moje rozhořčení Mrkající


NEW: Odměny

20. června 2012 v 10:42 | doll.anetta |  NOVINKY
Krásné ráno,

jen co jsem se dnes přihlásila na stardoll, čekala na mne další novinka. Jednak jsem měla o hodně víc starbodů než naposledy a taky jsem pod apartmá objevila nějakou poličku s odměnami. Za to, že vlastním klub se dvěma, deseti a sto členy jsem například dostala 7sp, 7 sp a 15 sp. Myslím si, že to celé stardoll dělal, abychom měly rychleji dárky a nemusely čekat tak dlouho. Aspoň tak mi to připadá. Teď to jde totiž mnohem rychleji. Na obrázku se můžete podívat na další odměny, za všechno dostanete nějaký počet starbodů. Své odměny si pak můžete umístit na poličku, aby je každý viděl.


Co na tuhle novinku říkáte? Zamlouvá se Vám, nebo byste chtěly staré starpointy?PS: Velmi se omlouvám, ale poslední dobou moc nestíhám, každý den něco mám, ať už je to práce, hudebka nebo oslava mých narozenin, pořád se něco děje. Teď jsem momentálně ve škole, takže mám čas napsat tento článek, ale Perfect Look počítám, že vyjde tak příští týden. Stejně tak Fashion Mixer a ostatní mé rubriky. Zatím můžete stále posílat své výtvory do PL. Doufám, že se na mne nezlobíte, pokusím se to příští týden napravit.

Nicholas Kirkwood tribute

19. června 2012 v 16:46 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Tak tu máme v pořadí už třetí tribute obchod... Nevím, jestli je to radost, nebo spíše "neštěstí", jelikož mě tyhle vzácné věci kvůli nedostatku "zlaťáků" nikdy nezajímaly. Každopádně odedneška ve Starplaze budeme vídat /nejen/ boty od návrháře Nicholase Kirkwooda. Ačkoliv proti jeho originálním věcem nemám vůbec nic /až na ty extra podpatky, na kterých bych se přinejmenším zabila/, stardollové varianty se mi ve většině případů nelíbí. Boty se ještě celkem vydařily, ale ostatní podle mě ne. Opět tu vidím ten "umělý" střih podobný neonové LE kolekci, a vůbec téměř všemu, co se teď v poslední době na SD objevuje. Mám raději reálnější podobu virtuálního oblečení (poněkud směšné tvrzení, vím Smějící se). Co se týče cen, jsou trochu vyšší, jako vždy u "tribuťáků" - boty kolem 10sd, oblečení kolem 9-25sd.
Katy Perry sofa

19. června 2012 v 16:08 | .GreenyGirl. |  FREE
 • KLIK
 • do prázdného rámečku napište www.stardoll.com a potvrďte
 • přihlašte se
 • změňte adresu v proxy rámečku na http://ox.stardoll.com/www/delivery/ck.php?bannerid=30913
 • chvíli počkejte na stránce o FB, která se vám zobrazí, a pak se vraťte na normální SDMake-up Mixer: Nanien

18. června 2012 v 22:20 | .GreenyGirl. |  MAKE-UP MIXER
Nejprve ze všeho bych měla říct, že jsem moc ráda za vaše pozitivní reakce ohledně nového MM. Doufám, že budu mít čas na jeho plnění, když už jsem to znovuobnovení přislíbila Usmívající se Zatím nevím, v jaké frekvenci se tu bude MM objevovat - to se teprve uvidí podle počtu přihlášených a podle mého volného času. Myslím, že už dobře víte, že mi pevně stanovené termíny nic moc neříkají, takže radši nebudu nic slibovat Mlčící Smějící se

Abych moc nezdržovala, hned teď tu mám první proměnu z nové série. Nejedná se o nikoho jiného, než o naši Nanien, která se do MM zapsala ještě ve starých dílech, které jsem bohužel nemohla dokončit. Co se týče ostatních přihlášených, na všechny dojde, ovšem ti, co se přihlásili ještě před onou pauzou budou mít přednost. Prozatímní seznamy pak budete nacházet vždy na konci každého dílu MM, tak, jak jste na to zvyklí od ostatních přispěvatelek. (Dnes výjimečně na začátku článku)MM?

18. června 2012 v 18:02 | .GreenyGirl. |  MAKE-UP MIXER
Opět se na Stardollu neděje nic zásadního, a tak jsem si z nudy vzpomněla na svou rubriku Make-up Mixer. Vzpomínáte si na ni ještě? Pro ty, kteří neznají, jednalo se o to, že jsem líčila dollky, které se mi hlásily v komentářích s tím, že jsem ale neměnila účes ani barvu vlasů a nezabývala se doplňky. Jednalo se tedy o pouhé líčení jako v opravdovém salónu Smějící se Napadlo mě, že bych rubriku, když už jsem tedy očividně zpět, znovu vzkřísila... Nevím ale, jestli by o ni měl někdo zájem, a tak se vás na to chci zeptat Usmívající se


Chtěly byste znovu MM? Pište do komentářů Mrkající

Posuňme to zlo o další úroveň

18. června 2012 v 12:54 | barbarakluf
Nový systém, nové úrovně, nové, zábavnějí sbírání starpointů, nová nepřehlednost, nové ikonky, které mne děsí....starpointové "úrovně", nový výdobytek stardollového plánu "Viva La Revolución" (kde tím Che Guevarou jest jedině naše nadpozemská vládkyně Callie. :D). Jak již znáte mé sloupky/články/fejetony/blbiny, ano, opravdu, budu kritizovat, ostatně jako vždy a všude.

Už to, jak se mi ukazují úrovně na hlavní stránce, mi přijde nepřehledné, do designu stránky nezapadající (nevím, prostě se mi tmavější zelená ve světle fialové stránce nelíbí) a hlavně to už podle mě nejsou ty starpointy, jako předtím, že už to nemá tu podstatu, ale je to jako hry, kde se ženeme za největší úrovní, abychom si "naexpili" (oblíbený výraz hráčů WoW, pozn. r. :D). A taky mě kvůli tomu mate stav mých financí. Vadí mi, jak se to ukazuje na mojí stránce, jako malá, pixelová, převelice ohyzdně zmenšená korunka s nepřečtitelným číslem. A vadí mi dnešní CG a pozastavuji se nad posledními NCG, ale toť už vedlejší záležitostí.

Zkrátka a jednoduše, myslím, že stardoll se mění až moc, že ničí už tak pokřivenou podstatu a systém téhle hry. Že vlastně zlehčuje získávání odměn (př. vlasy), které předtím mělo jen málo dollek. A já doufala, že to zas jednou Callie´s nezkazí. Asi jinej gang no.K pousmání :)

17. června 2012 v 17:24 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Protože se toho teď na SD moc neděje, přidám sem něco, co mě dnes opravdu pobavilo. Týká se to nejnovější z novinek, a to tzv. úrovní. Dnes jsem totiž se vší slávou postoupila do další a kromě toho, že teď mám přístup k dalšímu ze suitshopových předmětů, dostala jsem i finanční odměnu!!! CELÉ 3 STARCOINSY!!! Smějící seSmějící seSmějící se


Přeji vám ničím nerušený zbytek víkendu :)


Antoinette skirt

16. června 2012 v 13:37 | .GreenyGirl. |  FREE
 • KLIK
 • vložte http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=2943
 • přihlašte se
 • napište blogový příspěvek do připraveného rámečku a zveřejněte ho


Co já se jí kdysi ve Starbazaaru nahledala!!! Smějící se

Glamour

15. června 2012 v 20:13 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Dnes do Starplazy dorazilo očekávané Glamour... Jedná se jen o doplnění zboží, takže nových je jen několik kusů. /Bohužel/ ale nemůžu říct moc kritických slov, protože Glamour patří mezi mé oblíbené stardollové značky a ani tentokát mě nezklamal. Věcí za starcoinsy je sice málo a ke koupi si nejspíš vyberu jen tak symbolicky 1, 2 (...3, 4 Smějící se) kousky, ale i tak se mi nábytek líbí.

Viděli jste už novou kolekci? Líbí se vám?


FASHION POLICE: BlackVampire12

15. června 2012 v 9:45 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu: beerblog
Průměrné hodnocení: Make-up: 8,4, Outfit: 8,75
Moje hodnocení: Make-up: 8,5, Outifit: 8

BlackVampire12

MAKE-UP
smoulinecka007: BlackVampire12 je sympatická dollka s originálně řešenými rty. Tento tvar úst u nás proslavila především Hodulka, kterou si bez nich snad nelze ani představit, a BlackVampire12 sluší rovněž. Dollka dále zvolila jeden z nejoblíbenějších tvarů očí a v kombinaci s tmavším odstínem pleti tím docílila lehce exotického vzhledu. O make-upu by se také dalo řici, že se jedná o slušivou klasiku - černý stín do vnějšího koutku, barva uprostřed a bílý stín do vnitřního koutku. V celku nemám žádné námitky, snad jedině, že bych ubrala černé linky a namísto tmavě filového stínu použila nějaký spíše do růžova, nebo s ohledem na outfit do modra. Možná by neuškodilo nahradit černou řasenku naleposvacími řasami, ale jinak souhlasím se vším ;)
Známka: Hlasujte v komentářích.

O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: 14.6.2012

14. června 2012 v 22:11 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Zdravím všechny příznivce :)
Tento týden jsem pro vás připravila tři modely inspirované "rádoby" barokními stardollovými novinkami - některé jsou velmi zdařilé (sice spíše secesní), jiné už méně. Každopádně jsem se snažila z nich vyždímat maximum ;)

Příspěvky čtenářek v celém článku :)

DRESS UP- Velký comeback?

14. června 2012 v 20:12 | Nanien |  DRESS UP
Zdravím vás všechny. Ne, nezdá se vám to. Opravdu píši článek a opravdu do této rubriky.
Poslední článek tu byl 1.února, to je před... hodně dlouhou dobou. Už mám skoro po testech, nálada je taky celkově lepší a očekávám úžasné léto, ve kterém si určitě 2x týdně najdu čas na napsání úžasného článku (ti, kteří mají paměť jako slon, už určitě tuší, že DRESS UP nebude jediná moje rubrika která oslaví comeback :). Než se ale dostaneme ke psaní 2x týdně, dáme si na rozjezd jeden úkol do DRESS UPu. Dovíte se ho za chvilku.
Protože by žádný z mých článků nebyl opravdu mým, kdybych se neomluvila aspoň za jeden prohřešek, tady je dnešní omluva: doufám že mi ty, které si ještě vzpomínají že plnily úkol zadaný v posledním DRESS UPu prominou, že sem jejich výtvory nedám. Začneme nanovo...

Teď už k novému zadání.

Umělecké okénko III.

14. června 2012 v 19:35 | a.d.a.1234 |  UMĚLECKÉ OKÉNKO
Ano, jsem to já. Třičtvrtě jedné klauzury je hotová, druhá do figury je už odevzdaná (a učiteli se to líbilo HA!) a většina testů je napsaná. To znamená celý (!) den a půl volna. Takže využívám čas a je tu po dlouhé době pokračování mého okénka...

Jako první sem dnes davám slavný obraz od barokního (teď vidíte, co podle Stardoll znamená 'baroko' v nové VOILE) malíře Jana Vermeera. Obraz se jmenuje Dívka s perlou a určitě ho znáte. Na Stardoll má několik verzí, jednu starší, která vypadá jako originál, z Glamour a jednu pixelovou z Hot Buys kalendáře (od společnosti IXXI). Dokonce má i svou doll s tváří Scarlett Johansson, která tuto dívku hrála i ve stejnojmenném filmu. Stardoll tomuto dílu vlastně věnoval celé téma, tedy i oblečení, jestli si dobře pamatuji Smějící se.Antidote má hodně rád umělce :) V poslední kolekci byl (drahý) interiér, který obsahoval mimo jiné i grafitti od grafiťáka jménem Shepard Fairey, kterého (třeba z oblečení) znáte pod přezdívkou OBEY. Mohli jste ho vidět v Exit through the gift shop od Banksyho nebo i v jednou dílu Simpsnů. Dole je originál a já bych takové graffiti v tuzemsku uvítala :)

Jako poslední tu opět mám jeden z mých výtvorů. Možná znáte hudební skupinu Massive Attack (jestli ne, tak jste třeba slyšeli americkou znělku Dr. House - Teardrop, píseň Angel z Podfu(c)ku nebo Unfinished sympathy a Protection třeba ze znělek ČT 24 Mrkající). Toto je obal jednoho z jejich posledních EP, jmenuje se Atlas Air, který vytvořil právě jeden člen z MA - Robert del Naja. Je to bývalý bristolský graffiti umělec, který dokonce inspiroval Banksyho a jestli jste někdy viděli mou malou stardollovou galerii, tak víte, že jeho díla používám velmi často.

Který obraz by se vám na Stardoll líbil? Co si myslíte o graffiti?

Slevy ve SuiteShopu + nové visačky

14. června 2012 v 13:44 | .GreenyGirl. |  VÝPRODEJE
Ve SuiteShopu jsou po delší době trošku rozsáhlejší slevy. Nevím, do kdy můžete nakupovat, než věci zmizí definitivně, a tak pokud se vám něco líbí, neotálejte moc dlouho, abyste pak nelitovaly Usmívající se Pár kousků totiž za koupi určitě stojí! MrkajícíÚrovně místo starpointů

14. června 2012 v 13:06 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Stejně tak jako doll.anetta a spousta jiných uživatelů jsem byla poněkud zmatená z nové akvamarínové (?) lišty u mého jména, a tak jsem se rozhodla zapátrat trošku víc a celé situaci tak nějak přijít na kloub... V celém článku najdete moje poznatky Mrkající


Nové počítání starpointů

14. června 2012 v 9:02 | doll.anetta |  NOVINKY
Dobré ránko,

jen co jsem se dnes přihlásila, vidím novinku: u mého stardoll nicku se změnilo počítání starpointů. Máme tam teď odpočítávání, kolik nám zbývá do dalších dárků. Když si na to ukážete, objeví se vám, kolik přesně zbývá. Novinka asi není moc důležitá, ale asi ji budeme mít první. Abych se přiznala, těm číslům nerozumím. Vůbec to neodpovídá počtu starpointů, kolik jsem měla.Potom se asi změnila nápověda stardollu. Připadá mi teď přehlednější, jak tam jsou ty obrázky. Líbí se Vám?


Snow white & the huntsman

14. června 2012 v 0:06 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Dlouhou dobu se tu neobjevil žádný tzv. skrytý obchod, což musím nehledě na pozdnější hodinu napravit. Sněhurka a lovec totiž neovládli jen kina, ale i náš stardollový svět. Oblečení inspirované právě touto "pohádkou" si teď přes odkaz pod obrázkem můžete koupit. Není toho moc, ale zato rozdělení sd x sc je celkem příznivé. Je to totiž přesně 50:50 - 4 kusy za 8 stardollarů a 4 kusy po několika desítkách starcoinsů.


→KLIK←

Líbí se vám? Já si rozhodně pořídím kalhoty a boty ;)


Ano, jsem to zase já

13. června 2012 v 18:39 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Asi jste si jistě všimly, že jsem extrémně neaktivní, že jsem neschopná připravit další Karneval...Ano, je to tak, jsem. Uzavírání známek, moje tělesná a spánková indispozice mi berou čas jako mohou a teď (připadá mi to jako měsíce) jsem konečně našla chvíli volného času. Bohužel, ne na příliš dlouho - v sobotu 16.6. odjíždím na zájezd do Anglie, tudíž budu opět neaktivní, ale nebojte, pokusím se připravit ten možná očekávaný Karneval, nějaké ty reálie a napíšu zase jednu kritiku...tedy, snad. :D

Ale dnes už k mému dalšímu příspěvku:

Vybrala jsem šaty z Pretty in Love (měla jsem je, ale už netuším, jak se přesně jmenují), které jsou "kopií" těch, které se objevily ve filmu "Báječný svět shopaholiků" (film poněkud jednoduššího rázu, ale pěkný :D), konkrétně na hlavní hrdince Isle Fisher. K nim na sobě měla i chlupatý kabátek, na stardollu sehnatelný též pod značkou Pretty in Love.
Co myslíte? Pro mě tedy, hlavně díky odstínu růžové a tvaru, vyhrává, jako vždy, reálie, ale myslím, že je stardollek napodobil věru dobře.Vaše reinkarnovaná a únavou přejetá a posmýkaná


Novinky

13. června 2012 v 17:48 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

VOILE

Prozatím asi nejaktuálnější novinkou je v pořadí už několikátá kolekce Voile, kterou jsem před chvílí zpozorovala ve Starplaze. Oblečení, které je rozdělené do 4 poschodí, je údajně inspirované barokem, evropským umělecko-kulturním stylem 17. a 18. století. Co se týče cen, nejsou nikterak závratné (i když nižší by být rozhodně mohly!), avšak bohužel zejména stardollarové. Za starcoinsy si koupíte leda tak pásky (dokonalé pásky!), nějakou tu kabelku, náhrdelníky (ovšem prvotřídní - až se mi nechce věřit, že jsou za sc!) a sem-tam-top Smějící se Já už si na tenhle zvláštní diskriminační systém zvykla, takže mě ona "štědrost" vůči neSS nijak nepřekvapuje a jako velká sběratelka doplňků své fialové mince s radostí ve Voile utratím Usmívající se


starší "novinky" najdete v celém článku Mrkající