Květen 2012

NEW: Pretty n Love

31. května 2012 v 12:55 | doll.anetta |  NOVINKY
Do Plazy nám přišla nová várka oblečení a to do obchodu Pretty in Love. Ceny jsou rozděleny na stardolary i starcointy. Kolekce je laděna do světle modré a růžové barvy. Ta růžová mě nějak nenadchla, ještě uvidím, zda si něco koupím.

Jak jste na tom vy, koupíte si něco?

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)
BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: 30.5.2012

30. května 2012 v 16:14 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Ano, bohužel jsou tu opět moje záložní outfity, jelikož mě novinky za poslední týden vůbec neispirovaly.... Na druhou stranu se však můžete pokochat velmi slušivými modely ve fialkových barvách od dollky janinkaaa.

Přeji pohodový zbytek týdne!

Fashion Mixer→ERoRgirl

29. května 2012 v 20:47 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Krásný večer,

dnes tu máme Fashion Mixer s dobře známou, oblíbenou dollkou ERoRgirl. Její outfity se mi vždycky líbí, jsou jednoduché a přesto propracované. Ne jinak tomu bylo i dneska. Mně se na první pohled zalíbila krásná modrá blůzka a zajímavá kabelka. Je to takový jarní outfit, docela ráda bych ho měla i ve skutečnosti :)

A jak se líbí Vám?↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Hlásit se můžete jako vždy v komentářích.

FASHION POLICE: doll.anetta

29. května 2012 v 19:13 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu: simushkinka
Průměrné hodnocení: Make-up: 9, Outfit: 9
Moje hodnocení: Make-up: 10, Outifit: 10

doll.anetta

MAKE-UP
smoulinecka007: Doll.anetta je Vám určitě dobře známa. Patří mezi časté přispěvatelky tohoto blogu, je majitelkou úspěšného stardollového klubu CZ.SK_CG a bývá řazena mezi nejlépe oblékané nss dollky, kterými se naše česká komunita může pyšnit. Anetka se dnes pustila do rockově elegantního stylu, který se vyznačuje výraznými černými linkami nebo stíny. Bohužel, jak již bylo nesčetněkrát zmíněno, ve stardollovém pojetí tento styl nedopadne vždy tak, jak bychom si představovaly a naše dollka vypadá jako, kdyby ji někdo udělal monokla. Naštěstí se tak nestalo v tomto případě, kdy dollka udělala velmi chytrý tah a jinak ostré linky zjemnila černou řasenkou a dlouhými nalepovacími řasami. Co mě ale na celém make-upu zaujalo nejvíce, je volba barvy očí. Vždy jsem ji předem zatracovala, protože mi připadala, že je v nabídce pouze pro Twilghtové příznivce, ale teď jsem se přesvědčila o opaku. Opět se jen utvrzuji v tom, jak moc se díky této rubrice můžu přiučit, takže Vám tímto děkuji za "sledovanost" a za to, že se i nadále hlásíte. Barva vlasů mi připadá v pořádku a krásně ladí s očima, ale s ohledem na outfit bych možná použila nějaký tmavě hnědý odstín.
Známka: hlasujte v komentářích :)
O hodnocení outfitu se dočtete v celém články :)

Je to opět tady....

29. května 2012 v 17:21 | a.d.a.1234
....blíží se konec školního roku. To znamená spoustu testů a u mé školy jako krásný bonus zkoušení schopností čili klauzury. Moc se tedy omlouvám všem čtenářům i členům tohoto blogu za nepřidávání článků za poslední dobu a za jistou neaktivnost, která bude trvat asi okolo měsíce a půl. Budu se snažit napsat alespoň pár článků, ale teď v tuto dobu jde blog v mém životě stranou.

Děkuji za pochopení.

Alexander McQueen

26. května 2012 v 18:32 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Pod dlooouhé pauze v této rubrice způsobenou mojí ultraleností přináším další reálii:

Dnes se jedná o šaty od již zesnulého (podlě mě opravdu veliká škoda) Alexandera McQueena. Jsou to šaty z jedné z jeho posledních kolekcí a stardoll je dle mě napodobil docela dobře, ne však tak dobře, aby se mi jejich pixelová podoba líbila více :) Co vy, líbí se vám reálie nebo pixel?

Fashion Mixer→CoolMe01

26. května 2012 v 10:00 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky ;)

Už je tu opět sobota a já Vás vítám u dalšího dílu Fashion Mixeru, dnes s dollkou CoolMe01. Předchozí outfit není tak můj styl, proto se nebudu vyjadřovat. Já měla docela problémy něco vytvořit, protože jsem vždy vybrala jeden kus oblečení (krásný) a neměla ho s čím zkombinovat. Nakonec to dopadlo, jak dopadlo. Černá a bílá. Prostě klasika, oživená modrou kabelkou.

Myslíte, že se mi to povedlo? Vyjádřete se v komentářích↓
↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Hlásit se můžete v komentářích. Přeji pěkný, slunečný víkend.


MISS; vyřazování; FINÁLOVÝ ÚKOL

26. května 2012 v 9:41 | Nanien |  SOUTĚŽE
Zdravím vás moji milí.
Po několika týdnech úkolování, spožďování článků, slibů že už se to víckrát nestane a opětovném spoždění, tu už máme opravdu zadání posledního úkolu!
Nejprve je ale na řadě přehled děl soutěžících a vyřazení poslední dollky.
Nuže, začínáme!

Směska posledního týdne, postřehů, absurdit a názorů

25. května 2012 v 19:27 | barbarakluf
Jelikož moje autorské psaní poumírá, chřadne a mění se v lenost dělat naprosto cokoli, rozhodla jsem se vám "sepsat" takové mé stardollové memoáry za poslední týden. A jak jinak, než o předraženosti všeho, sprostých stupidních nováčcích, nevkusných dívkách z titulních stran a o tom, co si o tom vlastně myslím já.

V pondělí jsem zapla počítač, sedla k němu, přihlásila se na stardollek a spatřila to. TO je ve skutečnosti další sprostý, urážlivý a podle mě opravdu nepříliš pravdivý komentář od dollky jménem (ano, zveřejním její jméno, možná i proto, abyste si před ní dávaly pozor) BabyLocika. Nováček to jest. Pár desítek starpointů, na sobě podle mě ošklivý outfit, žádný makeup, obličej dost bídný, postrádající originalitu. Komentář byl ve znění zhruba "0/5 odporni to mas ty pyco osklyva". A tohle mně, někomu, kdo je tu přes rok a půl, někomu, kdo má NĚCO na sebe, někomu kdo má NĚCO v suite, bude psát někdo, kdo nemá ani řasenku, ani více než pět kusů oblečení a navíc neumí česky. Nechci tím samozřejmě vyjádřit, že jsem boží, super, nebo tak, jen, že by ti devítiletí spratci co ještě neumí ani tři vyjmenovaná slova mohli ovládat aspoň trochu slušného chování. Já tohle napsat, tak se dotyčné pak několik týdnů omlouvám.

Za druhé: Všechno je odporně předražené. Všechno. Časy, kdy byly HotBuys do 15 stardolarů, LE okolo stovky a obyčejné oblečení tak do 12 stardolarů jsou pryč. Jedny LE šaty z poslední kolekce vyjdou na dvě stovky (při mobilní platbě 80 Kč), HotBuys šaty za 23 stardolarů (zhruba 9 korun) a jedny dle mě ohyzdné a nepropracované šaty z Ria za 18 stardolarů (a to nemluvím o nových kolekcích). Když jsem si stardoll měsíčně platila, tak mi stačilo těch 200 SD na spooustu věcí. Teď si za to koupím pár "horkých koupí" a zbyde mi toho tak na ponožky. A časy věcí za 20 starcoins? Ba ne, ba ne, černá téměř podprsenka z Fallen Angel za 120. Nejen, že po nás staff miláčci chtějí peníze, abychom nevypadaly jako hrůzy, co se často vidí v českých ulicích, ale ještě navyšují, navyšují a zdražují. To by se na to pak takový člověk mohl vy...kakat.

A ještě do posledního bodíku, tečky...Je snad vůbec něčím významné se vyjadřovat k VELMI originálním CG + NCG?...
Jen okrajově.
Scuba za 2 sc, DKNY baret za 2 sd, LE za 2 sd a na xichtě černé šmouhy a superstar pusu. Jak neopakovatelné.


P.S Karneval a Neznáme se? budou během zítřka :)Umělecké okénko II.

25. května 2012 v 16:57 | a.d.a.1234 |  UMĚLECKÉ OKÉNKO
POP ART. Tento termín vám určitě něco říká. Umělecký směr - hodně barevný, komixový, reklamní. Hlavní představitelé tohoto uměleckého směru jsou Andy Warhol (už jsem vám o něm vykládala) a Roy Lichtenstein. Proč vám to říkám? Stardoll Pop-artová díla rádo používá...

Jako prvního vám představím druhého jmenovaného - Roye Lichtensteina. Jméno dlouhé, těžko zapamatovatelné, ale jeho díla určitě znáte Usmívající se. Jeho znakem je právě 'komixová' tvorba, často jsou to sítotisky a hlavně po delším dívání (nebo zvětšení) vidíte, že jsou udělané z teček (rastových, takže hranatějších). Stardoll vytvořil 2 verze Lichtensteinova obrazu, které stále můžeme koupit v suite shopu (výzdoba - pretty n' love - 6. a 7. strana) za pouhých 30 sc.
V Kistch je další obraz od Warhola, známá Marilyn Monroe, můžeme ho koupit v suite shopu na 18. straně.


Aby Andyho nebylo málo, přidala jsem sem design od UndamyUmbrellla - Campbellová polívka. Velice chytře udělaný design, nemyslíte?

Ale Pop Artu je už moc! Jako poslední tu mám jeden můj design, originál je od surrealistického malíře René Magritta, jmenuje se The great war.


Perfect Look IV I.

24. května 2012 v 20:29 | doll.anetta |  PERFECT LOOK
Vítám Vás u prvního Perfect Looku číslo IV. :) Své výtvory mi poslalo neuvěřitelné množství, krásné číslo- 10 lidí! Jsem opravdu nadšená! Všechny výtvory se opravdu povedly, nejvíce se mi líbily od dollek Coolanna3, Margaretkaangel a Gogatu-ai. Hlasujte v komentářích pro své favoritky.Na příště jsem si vybrala krásnou květovanou blůzku z nového Miss Sixty. Tak snad se Vám bude lépe kombinovat než se sukní z Decades :). Výtvory opět posílejte na mou e-mailovou adresu NewYorkColour@gmail.com do 31.5. 2012 (čtvrtek). Úplná pravidla najdete v předchozím článku (Perfect Look IV).

Free: zelené šaty

23. května 2012 v 18:19 | Tenderline |  FREE
Kdo by rád zelené elegantní šaty zadarmo nechť otevře si celý článek!

BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY:novinky 22.05.2012

22. května 2012 v 14:28 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Po dlouhé pomlce se opět hlásí Buď hvězdou i bez hvězdy s pár basic outfity ode mne a s několika krásnými a kreativními od moniiicky. Pokud se chcete také zapojit, moje adresa stále platí smoulinecka007@gmail.com.

Outifity od moniiicky v celém článku!

FASHION POLICE: simushkinka

22. května 2012 v 13:38 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Z minulého dílu: Akoff
Průměrné hodnocení: Make-up: 7,3, Outfit: 6,63
Moje hodnocení: Make-up: 9, Outifit: 7

simushkinka

MAKE-UP
smoulinecka007: Dnešní dollka vytvořila pomocí svého make-upu takové menší umělecké dílo. Mě osobně simushkinka vyrazila dech. Pokud chcete i Vy patřičně docenit vyslédný efekt, doporučuji pozorovat tento výtvor spíše z povzdálí, protože detail mu trochu škodí. Čím začít, že? Pravděpodobně se asi shodneme na tom, že takovýto make-up není zrovna běžný, i když začíná být poměrně oblíbený a tu a tam už jsme měli tu možnost ho někde zahlédnout. Opravdu nemám tušení, jak by se tento stylingový směr dal nazvat, ale mě velmi připomíná dva protichůdné umělecké směry, a to naturalismus spojený s impresionismem - naohraničené vrstvení stínů a tvářenky, které z blízka působí trochu jako rozpíjející se vodové barvy, zatímco z dálky vytvářejí velmi realistické stínování lidského obličeje se značně zdařilým napodobením mimických výrazů. Rovněž účes je vytvořen v podobném duchu - jednotlivé překrývající se pramínky, uspořádané do profesionálně upleteného copu. Za sebe můžu vyjádřit jedině obdiv, jelikož není vůbec jednoduché mít na sobě tolik make-upu a působit přitom tak decentně.
Známka: hlasujte v komentářích :)
O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

Jennette McCurdy

21. května 2012 v 21:14 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU

Jennette McCurdy - CZ, ENGMette-Marit Tjessem Høiby a Tori Vega

21. května 2012 v 21:04 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Po týdnu ( ://) jsem opět tady. Bohužel teď budu hodně pryč, takže nejspíš nestihnu psát celé životopisy, proto některé budoucí články budou vypadat jako tento: odkaz a obrázek na životopis...


Mette-Marit Tjessem Høiby - CZ, ENGUmělecké okénko

20. května 2012 v 14:36 | a.d.a.1234 |  UMĚLECKÉ OKÉNKO
Jak víme, Stardoll nevytváří nic nového (což po Stardoll vlastně nikdo nechce Usmívající se) a velice často se inspiruje celkem známými uměleckými díly. Také jsou tu designéři, kteří si vytvářejí vlastní verze (nebo kopie) uměleckých děl ve Stardesign...

Tak proč o tom neudělat článek? (Nebo snad nepravidelnou rubriku?)Hned první tu mám Starry Night od Vincenta van Gogha (to jméno má tak krásnou výslovnost! Chrocht!). Van Gogha by měl znát snad každý (pro umělecké laiky - zrzek, Nizozemí, Slunečnice, fauvismus, uříznuté ucho) Stardoll z tohoto díla čerpá co nejvíce může, tak je to dílo, které majitelé doll podle mě MUSÍ znát. Objevilo se jako motiv několika věcí v první Antidote a jako jeden obraz (předražený, limitovaný, Stardoll to prostě neumí jinak) se Starry Night objevil v Museum Mile.


Druhé dílko na holení! Banán od Warhola! Je na tričku z prvního Antidote. Tento obraz (teď nevím, jestli to náhodou není sítotisk, ale budu to oslovovat obraz) zná opravdu každý. Ale pro jakou kapelu/album byl tento motiv vytvořen? Skoro nikdo na Stardoll to neví (přečtete to na této verzi obrázku) Je to takový malý paradox, že Stardoll vůbec tento obraz použil, když asi nejznámější písnička z toho alba se jmenuje Heroin (a je skvělá). Je trochu smutné vidět ty 10-13ti leté holky nosit tohle triko. S Andym se na Stardoll setkáváme často (pro opravdové laiky - šedé vlasy, Marilyn Monroe, POP ART, Campbell Soup Company, U.S.A.), tak ho určitě uvidíte v dalších dílech.

Příklad Stardesignového umění - obraz jménem The Son Of Man patří k zmámějším obrazům, které namaloval René Magritte (jsem názoru, že jeho dýmka je ona nejznámější). Stardollovou verzi má na svědomí doll Advice4newbies a je celkem povedená. René Magritte se na Stardoll možná objeví (mám pocit, že se už možná objevilo, ale nic jsem dnes nenašla Zamračený), ale určitě si najděte některé jeho obrazy, pár jich na Stardoll dokonce vytvořila moje maličkost. Klíčová slova pro 'René Magritte' - Surrealismus, nebe, Belgie, Toto není dýmka, buřinka.
Jako poslední tu mám hodiny, které můžeme i dnes najít v suite shopu a JSOU I PRO NSS! Jsou inspirované obrazem The Persistence Of Memory (někdy prostě jen česky zkomolené 'Rozteklé hodiny' nebo 'Něco s pamětí?') a snad ani nemusím říkat, že je to Salvador Dalí (pro opravdové laiky, kteří ani neví co umění je - knírek, Surrealismus, Španělsko, Hořící žirafa, sny). Ty hodiny jsou krásné, tak je to něco jako můj osobní Must-buy.Co si o umělecké části Stardoll myslíte vy? Kteří umělci vám na Stardoll chybí? Kdo vytváří dobré stardesignové obrazy inspirované opravdovými? Mám sem dát i věci, které jsem vytvořila i já? Zajímají vás takovéto články?Nové outfity pro začátek

20. května 2012 v 12:14 | Nanien |  NOVINKY
Stardoll po několika letech opět aktualizoval outfity které si můžete vybrat jako začáteční.
MISS; vyřazování; úkol pátý

19. května 2012 v 21:58 | Nanien |  SOUTĚŽE
Ne, nezdá se vám to- další díl této soutěže je skutečně uveřejněn!
Hned na úvod musím zmínit dvě nemilé věci. První je, že Simushkinka díky nedostatku volného času odstoupila ze soutěže. A ta druhá že zřejmě díky tomu, jak byla soutěž poslední dobou mrtvá, pár dollek své splněné zadání neposlalo, a tak jsou ze soutěže vyloučeny. Docela mě to překvapilo- asi 5x jsem prohlížela celou mailovou schránku, koš jestli jsem to náhodou nesmazala... Ale nikde nic.
Nuže, pojďme se podívat na 4(!) zbývající dollky a jejich výtvory.

Fashion Mixer→renatkadvorac

19. května 2012 v 10:00 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Vítám Vás u dalšího Fashion Mixeru s dollkou renatkadvorac. Touto dobou jsem někde na brigádě v restauraci, takže článek je přednastavený ;). Jdeme na to. Předchozí outfit byl zajímavý, hlavně podkolenky ke krátkým šatům- já bych to takhle nikdy nezkombinovala. Možná bych se pokusila outfit trochu oživit, např. barevnou kabelkou. No a já, jako již tradičně, jsem vytvořila elegantní outfit. Nemohla jsem se rozhodnout jestli je hezčí šedý kabátek nebo černý pléd, proto jsem sem dala oboje. A vy máte tu čest se rozhodnout, co je lepší. :)↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Případní zájemci se mohou hlásit v komentářích se svým nickem ;).


Novinky

18. května 2012 v 19:02 | doll.anetta |  NOVINKY
Riviera 25% sleva na všechno- Jako již poněkolikáté, Riviera nabídla svoji 25% slevu. Jsou tam pořád ty stejné věci, nicméně jsem si minule ve slevě pořídila béžovou kabelku, klobouk a šátek na krk. Co jste si pořídily nebo pořídíte vy? :)

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Nové Miss Sixty- Tentokráte mne Miss Sixty nadchlo. Už jen když jsem uviděla tu reklamu, řekla jsem si, že bych ty věci chtěla mít doma, skutečné! :D Žlutá, oranžová, červená- krásné letní barvy! Škoda jen, že je zase všechno za stardolary.

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Nové Rio- Nějaký sportovní styl nebo co to má být. Rozdělené na stardolary i starcoinsy. Není to můj styl, proto mě nic nezaujalo.

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Nabídka- A jako tradičně tu nesmí chybět nějaká ta nabídka od Stardollu. Když si koupíte stardolary nebo ss členství, dostanete tyto šaty. No teda Stardolle- moc ses nepředvedl! :D
MAKE-UP TUTORIAL: Orient inspired

18. května 2012 v 18:49 | smoulinecka007 |  MAKE UP TUTORIÁLY
Zdravím,
když jsem včera brouzdala na internetu, tak jsem úplnou náhodou narazila na obrázek, který vidíte v levém horním rohu, a ten mě inspiroval natolik, že jsem se na jeho základě rozhodla vytvořit celý dnešní díl. Snad potěší i Vás. Pokud máte nějaké nápady či přání, co se Make-up Tutoriálů týče, směle pište svoje žádosti do komentářů.S pozdravem Vaše

CG

18. května 2012 v 16:38 | a.d.a.1234 |  CG GLOSS
Já vím, tohle není moje rubrika, ale když ona ležela tak dlouho ladem a já tak ráda komentuji holky z titulních stránek....

Jako první dáma na holení je dnešní covergirl: SummerDawnX
 • outfit: musím říct, že toto není můj styl - hadí sukně není zrovna pěkná (resp. vypadá poněkud plastově), doll v ruce 'drží' asi příčinu toho, že je dnes CG. Nepochopila jsem ten *cough* ne šikmo posazený *cough* náhrdelník. Přitom si ani nedokážu představit co všechno by šlo vytvořit z té blůzky! = 3/10
 • obličej/make-up: Doll má tak nádherný obličej, ale ten make-up! Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tohle už hodněkrát viděla. Proč? PROČ? Proč má většina doll kolem očí černé něco, co by měly být řasy a stíny až po obočí? Vidět takhle nějakou živou holku, tak se leknu a do konce života bych nemohla chodit v noci ven. Ale na druhou stranu má doll opravdu pěkně vybrané obličejové prvky a hlavně se mi líbí pusa = 7/10
 • suite: nezaujala, další cliché (pokoje s pohozeným oblečením, pokoj s 'molem' a LE přívěskama,...) Líbil se mi jen tady ten jeden pokoj (druhý obrázek je odstašující případ pro perspektivu!), který se nese v indickém duchu. Kdyby byly všechny pokoje takové, ani bych necekla. suite = 2/10, indický pokoj = 8/10
P.S. - Doufám, že ti to nevadí, Anet Mrkající Jestli chceš ukradenou rubriku vrátit zpět, tak mi řekni Rozpačitý
P.P.S. - I když budu mít svolení, tak to nebude pravidelná rubrika už kvůli (v minulosti uvedených) časových problémů.
Děkuji

FASHION POLICE: Akoff

18. května 2012 v 15:52 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Moc se omlouvám všem pravidelným čtenářkám této rubriky za moji dlouhodobou nepřítomnost tady na blogu. Bohužel jsem ale nemohla jinak, protože jsem musela za poslední dva týdny zvládnout 12 zkoušek. Ale teď už se můj život naštěstí vrací opět do starých kolejí, takže od příštího pondělí by obě moje rubriky měly vycházet pravidelně tak, jak jste zvyklé. Děkuji za Vaši nekonečnou trpělivost. Usmívající se


Z minulého dílu: ERoRgirl
Průměrné hodnocení: Make-up: 9,75, Outfit: 9
Moje hodnocení: Make-up: 10, Outifit: 9

Akoff

MAKE-UP
smoulinecka007: Dnes nevím, jak se k tomuto úkolu mám postavit, jelikož Akoff kromě řasenky na sobě nemá žádný make-up. Rozhodla jsem se, že se zaměřím na obličejové rysy, ačkoli mi to připadá trochu nefér "rýpat" někomu do dollky, protože právě diverzita je na stardollu opravdu vzácná a podle mě nikdo nemá právo posuzovat, čí obličej je hezký a čí ne. Však samy víte, jak otravné jsou covergirl tak říkajíc přes kopírák. Můj první dojem z dollky je jednoznačně pozitivní. Líbí se mi výrazné oči i lehce se usmívající rty, jediné, co by možná stálo za změnu, je nos. Tento není vůbec špatný, ale asi bych si představovala nějaký, u kterého je vidět kořen, protože takto prostor mezi očima a rty působí trochu nepřirozeně. Nebo existuje ještě druhá varianta a to posunout oči o trochu níž, opticky by se tak prostor zmenšil. A ještě co se týče řasenky, dala bych si pozor na světlejší barvy vlasů, protože s nimi by působila trochu vulgáně. V jejich případě je lepší místo řasenky použít nalepovací řasy, které zvýrazní, ale nejsou tak nápadné.Jinak nevím, co bych dodala.... pokud něco napadá Vás, sdělte mi svůj názor v komentářích :)

O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku!

Karneval revisited

15. května 2012 v 19:27 | barbarakluf |  KARNEVAL
Přináším další díl karnevalu, ale první toho mého, tentokrát s tématem Lady Gaga :)

Došlo mi krásných 5 příspěvků a zde jsou:
Moje little monster ego si také nemohlo odpustit svůj malinkatý makeupík, zde je:
Pro váš oblíbený nebo dle vás nejhezčí makeup můžete hlasovat až do data odevzdání nového tématu, kterým je...

Gwyneth Paltrow a Blythe Danner

13. května 2012 v 22:25 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Zdravím :) Po menší pauzičce jsem opět tady ;) Bohužel né s článkem, ale pouze s omluvou :/ Jak jste už možná všimli, poslední dobou je většina mých článků opožděná. Důvodem jsou skoro každodenní tréninky, zápasy, uzavírání známek a tak dále.
Doufám, že prominete malé zpoždění mých článků i v budoucnu ;)...

Dnes Vám tedy nikoho nepředstavím, ale dám sem alespoň odkaz na životopis a obrázek pro porovnání...


Gwyneth Paltrow - CZ1, CZ2, ENG
Perfect Look IV

12. května 2012 v 20:16 | doll.anetta |  PERFECT LOOK
Ještě jednou krásný večer,

ano, čtete dobře, Perfect Look má svou pokračovatelku :) Stejně tak jako Vám mi bylo líto, kdyby rubrika skončila. A tak jsem si ji vzala pod svá křídla já. Nejsem si jista, jestli bude pravidelná, ale budu se snažit, aby byla. Čas na poslání obrázků bude vždy týden. A teď si ujasníme pár základních pravidel:

 1. všechny své výtvory mi posílejte na mail: NewYorkColour@gmail.com
 2. formáty, které beru jsou pouze .jpg a .png
 3. čas na odeslání bude vždy týden
 4. obrázek neupravujte, nic na něj nepište
 5. výherce bude mít svou vlastní klikací ikonu umístěnou v menu (nad komentátorem)
A kdo je výhercem minulého dílu?Pro příští zadání jsem si vybrala bílou sukni z mého oblíbeného Decades. Přeji hodně štěstí!
Fashion Mixer→jednaholka

12. května 2012 v 18:54 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Krásný podvečer,

dnes se do našeho mixéru dostala jednaholka. Předchozí outfit se mi moc líbil a to hned ze dvou důvodů: 1) Miluji hnědou a béžovou barvu 2) Jednoduché outfity jsou také mým favoritem. Já jsem udělala outfit pestrobarevnější, hlavní barva je taková fuchsiová.

Co se Vám líbí více?↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Hlásit se můžete, jako obvykle, v komentářích :)


Some news...

12. května 2012 v 18:02 | doll.anetta |  NOVINKY
Jsem tu zase s mými "opožděnými novinkami":

Nové šperky Glam'rus - Do Plazy dorazily i šperky inspirované jarem. Většina jich je za stardolary, ale něco se tu najde i za starcointy. Mne opět nenadchly, možná, že ojedinělý šperk se tu najde, ale zatím nemám v plánu kupovat. Co si o tom myslíte vy?

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Nové, velice "výhodné" nabídky- Stardoll zas přišel s novinou velkých nabídek PRO VŠECHNY. Tahle zpráva mi už přišla poněkolikáté a vždycky je tam toho stejně. Jediná věc, kterou jsem využila, je odběr Stardoll kanálu- dostanete za to 5 sd. A jak? Jednoduše. Klikněte na nabídky od Stardoll a tam najdete Youtube kanál. Stačí zadat váš nick na Youtube a hotovo.Nový systém starpointů- Tahle novinka mě zaujala ze všeho nejvíce. Starpointy se vám teď budou přidávat průběžně- vždy za každou věc ze seznamu získání starcointů. Např. uložíte si suite= přibydou vám sp. Maximum starpointů za den je 12, superstars a royalty 14.


Malý tip

12. května 2012 v 17:31 | Nanien
Vím že teď moc nepřispívám. Má to na svědomí docela velká časová vytíženost.
A tak tu mám aspoň malý tip který by se možná více hodil do rubriky neznáme se, ale já obrázek reálné verze nemám.

Nuže, líbí se vám HB taška z Fudge?


Nyní je k sehnání v Six nebo v New Yorkeru. Tuším že v obou ji seženete do 200Kč a nejen v zelené ;)


Prodloužíme

11. května 2012 v 21:55 | barbarakluf
Jelikož mi přišlo žalsotně málo příspěvků do karnevalu, rozhodla jsem se prodloužit lhůtu do zítřejší 20. hodiny a zvýšit odměnu pro vítěze na přesně 3 stardolary! :D Tak doufám, že někdo pošlete...


Anggun

9. května 2012 v 23:00 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Anggun je třicetiosmiletá zpěvačka z Indonésie. A právě jí bych Vám teď ráda představila.


Pěvecká kariéra:


V sedmi letech jí otec dával hodiny zpěvu. Protože její rodiče chtěli, aby se její kariéra dál rozvíjela, stala se její matka zároveň i její manažerkou.
Už v devíti začala Anggun psát první písně a vydala své první album věnované dětem.

Poté ještě vydala 4 alba v indonéštině ( Dunia Aku Punya (1986), Anak Putih Abu Abu (1991), Nocturno (1992), Anggun C. Sasmi... Lah!!! (1993) ), 5 alb v angličtině a ve francouštině ( Snow on the Sahara (1997), Chrysalis (2000), Luminescence (2005), Elevation (2008), Echoes (2011) ).

Soukromý život:


( na fotce je Anggun s Olivierem Maurym )

V roce 1992 začala vztah s Michelem Georgem, francouzským inženýrem, kterého potkala v Kalimantanu zatímco cestovala. Pár se vzal, a to i přes námitky rodiny Anggun, že je příliš mladá na vdávání. Manželství trvalo 7 let.

Když se přestěhovala do Montrealu, seznámila se zde s Olivierem Maurym. V roce 2004 měli soukromou svatbu v Bali.

Poté, co její manželství s Olivierem Maurym v roce 2006 skončilo, Anggun začal vztah s francouzským spisovatelem Cyrilem Montanou, za kterého se nakonec i provdala. Dne 8. listopadu 2007 porodila své první dítě, dceru jménem Kirana Cipta Montana.

Zajímavosti:


Spolupracovala s řadou světových umělců ( Julio Iglesias, Peter Gabriel, Pras Michel z Fugees atd. )

Je první indonéská umělkyně, jejíž písně pronikly do evropských a amerických hitparád.

Získala řadu ocenění za své úspěchy, například prestižní ocenění Chevalier des Arts et Lettres od francouzského ministra kultury.

Byla zapojen do mnoha ekologických a humanitárních prací a byla dvakrát jmenována jako globální vyslanec Organizace spojených národů, poprvé v roce 2005 a pak v roce 2009.

Anggun bude reprezentovat Francii v Eurovision Song Contest 2012 v Baku ( Ázerbadžán ).

Přesto, že je muslimka, musela Anggun chodit katolické školy, protože je zde lepší vzdělání.

Její album Luminescence se v francouzském žebříčku alb dostalo z 119. místa až na 16. místo během neuvěřitelně krátké doby.
StarDesign Hair ?

9. května 2012 v 8:55 | ERoRgirl |  SPOILERY
V včerejších spoilerech se objevilo logo StarDesign Hair a nápadná cena s nůžkami. Tak to vypadá, že brzy nám přibyde návrhářské studio na vlasy/paruky ;)


Co na to říkáte ? Já osobně se tedy moc těším, ale bojím se, abych potom nebyla zklamaná :D


Komentátor měsíce: duben

9. května 2012 v 8:29 | ERoRgirl |  SOUTĚŽE


Dobré ráno :) Tentokrát Vám trochu netradičně komentátora měsíce odhalím já ;)...

Vítězem není nikdo jiný, než...

Free oranžové šaty

9. května 2012 v 6:34
Ač se to nezdá, ani Tenderline neumřela. Tak jako .GreenyGirl. zlenivěla, akorát na její rubrice je to podstatné, jelikož nakreslit jedny šaty ve stardollové podobě jí zabere i přes 8 hodin :). Tak vám alespoň nabízí oranžové free šaty a může vám zaručit, že víc letně a africky si připadat ani nemůžete ;)

Heather Morris

6. května 2012 v 23:16 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Dnes večer Vám představím tanečnici, herečku a zpěvačku Heather Morris, které je 25 let a pochází z USA.


Taneční kariéra:


Její první významné vystoupení bylo v roce 2006 v tanečním pořadu So You Think You Can Dance. Heather se pak přestěhovala do Los Angeles a chtěla se soustředit na svou taneční kariéru. To se jí také povedlo - v roce 2007 se stala jednou z tanečnic na koncertní tour Beyoncé. Byla jedinou tanečnicí, která s ní ještě později spolupracovala na klipu Single Ladies (Put a Ring On It) a vystupovala v různých pořadech. V roce 2008 se objevila v malé roli ve filmu Fired Up, kde se seznámila s choreografem Zachem Woodleem, který ji přinesl další pracovní nabídky jako například epizody seriálů Eli Stone, Swingtime, Bedtime Stories a nakonec i Glee.


Herecká kariéra:


Později Heather začala brát hodiny herectví. Usilovala totiž o hereckou kariéru. Právě v tu dobu seriál Glee hledal někoho na roli třetí roztleskávačky. Nakonec ji do role Brittany obsadili. Zpočátku to byla malá role, která zřídkakdy mluví, ale postupně se stala rolí hlavní.


Pěvecká kariéra:


Svojí první sólovou píseň v seriálu Glee dostala až v druhé sérii ve speciální dílu "Britney/Brittany" věnovaném Britney Spears. V tomto díle zazpívala písně "I'm a Slave 4 U" a "Me Against the Music".

Soukromý život:Již jako malé dítě se věnovala tanci a rodiče jí v tom podporovali. Když jí bylo 14 let, její otec zemřel na rakovinu. Ona se ale nevzdala svého cíle. Dostudovala Desert Mountain High School a poté se zapsala na kalifornskou univerzitu. Brzy ale zjistila, že zde by se její kariéra nemohla rozvíjet, a právě proto se v 19 letech odstěhovala do Los Angeles.

Zajímavosti:
Stejně jako v Glee, tak i ve skutečnosti je její nejlepší kamarádka Naya Rivera.


V prosinci 2010 byla jmenována hvězdným vyslancem pro FLIRT! Cosmetics, která spadá pod Estee Lauder.

V říjnu 2011 si nechala odstranit své implantáty - ,,Když jsem byla mladší, vždycky jsem chtěla implantáty, ale teď je nechci, protože s nimi nemohu být aktivní, jelikož mě kvůli nim bolí celý hrudník. Bolí to hrozně moc a já jsem nerada v bolesti, takže musí pryč!''

A na závěr zase seznam žebříčků:

Stránka Maxim - žebříček 100 nejsvůdnějších žen 85. místo ( 2010 )
Stránka AfterEllen - žebříček 100 nejsvůdnějších žen 2. místo


Karneval - zpět, znovu a trochu jinak

6. května 2012 v 16:50 | barbarakluf |  KARNEVAL
Jelikož nás opustila fashiongirl963, tahle rubrika zůstala volná a chátrala, rozhodla jsem se ji obnovit :)

Pravidla karnevalu budou téměř stejná jako předtím, pouze s malými změnami:

 • Vítězka kola získá pouze 1 bod (1 bod=1 stardollar=10 starcoins), přičemž se body mohou sčítat, tohle pravidlo nebude platit "věčně", jen bych ráda, abyste mi posílaly více makeupů od začátku, a tak vám ze začátku poněkud "strhnu" odměny :D
 • Jako předtím, bude možné poslat jen jeden makeup, který bude obsahovat nalíčení tváře, pokud bude někdy nějaký speciál tak i nehty, potažmo outfit
 • Fotky zasílejte ve formátu .jpg na email themelancholicidiot@gmail.com bez jakýchkoliv nápisů, efektů apod. (aby to všechno vypadalo stejně :) )
 • Co se týče hlasování, hlasy budete posílat v komentářích se svým nickem. Nicky budu čas od času prověřovat, přece jen, nikdo by nerad podváděl, že? :D

Téma, které jsem tentokrát vybrala je...

Naya Rivera

5. května 2012 v 22:34 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Naya Rivera je dvacetipětiletá herečka a zpěvačka z USA. A právě jí bych Vám ráda představila.


Herecká kariéra:


Už jako dítě se objevovala v reklamách pro Kmart. Její první větší role byla v seriálu Eddie Murphy ( 1991 ). Tehdy jí byly 4 roky. I když se seriál brzy zrušil, Naya za roli v něm získala Young Artist Award.

Mezi roky 1992 a 2002 si zahrála v například v The Fresh Prince of Bel-Air, Family Matters, Live Shot, Baywatch, Smart Guy, The Jersey, House Blend, Even Stevens a The Master of Disguise.

V roce 2009 byla obsazena do role roztleskávačky Santany Lopez v muzikálově-komediálním seriálu Glee. V druhé sérii se její postava stala jednou z hlavních.

Pěvecká kariéra:


Nedlouho poté získala svojí první sólovou píseň v Glee. Sklidila za ní velký úspěch.

V květnu 2011 se rozneslo, že Naya podepsala smlouvu s Columbia Records, aby mohla vydat své vlastní album.

Soukromý život:


Její matka se také věnuje modelingu.

Zajímavosti:


Naya je vášnivou čtenářkou a svůj volný čas věnuje různým charitativním organizacím.

Stejně jako v Glee, tak i ve skutečnosti je její nejlepší kamarádka Heather Morris (představitelka Brittany).

V prosinci 2011 byla představená jako nejnovější mluvčí ProActiv.

Na začátku své kariéry byla zastupována stejným agentem, jako její matka.

,,Moje vášeň k hudbě je jednou z mých největších lásek."

,,Kdybych nebyla herečkou a zpěvačkou, určitě bych chtěla být spisovatelkou.''

A na závěr seznam žebříčků, ve kterých se Naya umístila:

Stránka Maxim - žebříček 100 nejsvůdnějších žen 61. místo ( 2010 )
Stránka Maxim - žebříček 100 nejsvůdnějších žen 43. místo ( 2011 )
Stránka AfterEllen - žebříček 100 nejsvůdnějších žen 1. místo
BuddyTV - žebříček 100 nejsvůdnějších hereček 3. místo ( 2011 )Veliká omluva za zpoždění :/

News from Starplaza!

5. května 2012 v 18:53 | doll.anetta |  NOVINKY
Ani nevíte, jak mě štve, že novinky nejsou aktuální. Snad mi to prominete...

Dorée - Nové barvy na vlasy. Odstíny se mi tedy moc nelíbí, na vlasy bych si je nejspíš nedala :D Ale každému se líbí něco jiného. Ceny jsou pouze stardolarové.

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Archive- Ceny pouze stardolarové, takže pokud si to nesuperstars nekoupí v aktuálním prodeji, mají smůlu. Většina věcí zde jsou vzorované, takže mne to ani tak netrápí. :)

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Original Future- Do Plazy dorazil nový obchod se samými nevkusnými, vzorovanými věcmi. Absolutně to není můj styl. A co vy? Líbí se Vám? :)

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)Polished- Ve stejném duchu se nesou i nové laky Polished. To znamená vzorovaném. Všechno za stardolary.
(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)P.S. Nevadí Vám, že novinky nejsou aktuální? Mám je i přesto přidávat, nebo to nemá cenu? Vyjádřete se prosím v komentářích. ;)


Fashion Mixer→beerblog

5. května 2012 v 18:19 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky,

dneska jsem si pro Vás připravila Fashion Mixer s beerblog. Její předchozí outfit mě rozesmál, takový vojenský :) Já, jak známo, jsem udělala elegantní, jednoduchý outfit. Dominuje mu černá a fialová barva.

Líbí se Vám?↓SEZNAMY PŘIHLÁŠENÝCH:↓Pokud se chcete přihlásit, napište do komentářů váš nick :)