Duben 2012

Ali Landry

30. dubna 2012 v 22:34 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Dnes Vám představím herečku a modelku Ali Landry. Ali je 38 let a pochází z USA.


Modelingová kariéra:


V osmnácti se stala Miss Teen USA-Louisiana. V roce 1996 vyhrála Miss Louisiana USA. Poté se hodně věnovala focení pro časopisy a reklamy. Nejvýraznější jsou bezpochyby reklamy na hranolky Doritos a na Super Bowl football games 2000.

Herecká kariéra:


Po roku 2000 dostávala spousty nabídek na role. Mezi nejvýznamnější seriály, ve kterých hrála, patří Farmclub.com ( 2001 ), Spy TV ( 2002 ), Will you marry me ? ( 2003 ), Eve ( 2003-2006 ) a The Superstars ( 2009 ). Kromě seriálů si ale zahrála i v několika filmech - například v Beutiful (2000), Soulkeeper ( 2001 ), Repli-Kate ( 2002 ), Who's your daddy ? ( 2003 ) a Bella ( 2006 ).

Soukromý život:


Její první manžel byl Mario Lopez. Vzali se v roce 2004, ale brzy poté se rozvedli kvůli Mariově nevěře. Druhé manželství bylo s Alejandrem Gomezem Monteverdem. Vdala se za něj v roce 2006 a jsou spolu dodnes. Rok po svatbě se jim narodila dcera Ines Estela a na podzim roku 2001 přivítali své druhé dítě - syna Marcela Alejandra.

Zajímavosti:


Ali je vášnivá sportovkyně - pravidelně se účastní Bostonského maratónu.

V soutěži Fear Factor postoupila až do finále.

I když se bojí výšek, už 4x si vyzkoušela budgee jumping.

Hodně se věnuje charitě a postiženým dětem. Dokonce založila vlastní nadaci.

A na závěr tu pro Vás mám seznam žebříčků, do kterých byla jmenována:

Časopis People - žebříček 50ti nejkrásnějších lidí na světě
Časopis FHM - žebříček 100 nejsvůdnějších žen na světě ( několikrát )
Časopis Stuff - žebříček 100 nejsvůdnějších žen ( dvakrát )
Online časopis Askmen.com - 50 nejkrásnějších žen
Online časopis Askmen.com - 99 nejžádanějších žen na světě


Užijte si Čarodějnice ;)

Vyhodnocení jarní soutěže!

30. dubna 2012 v 20:19 | doll.anetta |  SOUTĚŽE
Krásný letní večer,

dnes jsem se konečně dostala k tomu, abych sem dala vyhodnocení jarní soutěže "O nej scenerku" :) Výhercem se stává číslo 5- daduskak s počtem hlasů 7! Přiznám se, že její výtvor se mi také líbil nejvíce a hned po něm Moniččina "pohádka". Dole najdete seznam soutěžících a hlasů.
1 (misssellymgomez)- 2 hlasy
2 (jednaholka)- 4 hlasy
3 (Moniiicka)- 2 hlasy
4 (Friend008)- 3 hlasy
5 (daduskak)- 7 hlasů
6 (NathalyBee)- 1 hlas

(Některé jste hlasy posílaly i po uzavření hlasování, ty jsem nepočítala)

Moc všem děkuji za účast holky, všechny jste to měly povedené! ;) Cenu v hodnotě 15 stardolarů do soutěže věnuje ERoRgirl, kliknutím na odkaz jí můžete navštívit a domluvit se, jaký dárek si přejete :)

PS: V komentářích jste se některé ptaly, proč nedávám hlasování pomocí ankety. Podle mého názoru je lepší vědět, kdo hlasy dává ;) A opravdu nedělám "kyselé ksichty" :)


FASHION POLICE: ERoRgirl

30. dubna 2012 v 18:27 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Zdravím,
po týdení pauze se opět hlásím s dalším dílem Fashion Police. Ale ještě než přikročím k hodnocení, musím vyřídit jedent rest z minula. Slíbila jsem, že uvěřejním hodnocení k minulému dílu a zároveň odtajním to svoje. Takže:

Crazy.Marush
Průměrné hodnocení: Make-up: 9,25/10, Outfit: 10/10
Moje hodnocení: Make-up: 8/10, Outifit: 10/10

ERoRgirl

MAKE-UP
smoulinecka007: Další odvážnou dollkou, která se přihlásila do této rubriky, je ERoRgirl. Opět se mnou můžete nesouhlasit, ale podle mě dollka působí velmi mírným a uklidňujícím dojmem. Navíc díky zvolenému líčení obličej vyvolává poměrně realistický dojem, skoro jako kdyby jste koukaly na práci Photoshopu (ručím za to, že tomu tak není). První, co mě zaujalo jsou oči, které jsou neobvyklé už jen svým tvarem a určitě upoutají pozornost i bez make-upu, a co teprve v provedení, které zvolila ERoRgirl. Tenká vrstva černé k tomu rozjasnění pomocí zásahu bílé tužky činí z očí opravdový klenot. Tvářenka a rty jsou v absolutním pořádku, a jelikož, jak jsem říkala, oči jsou dostatečnou ozdobou, není třeba přídávat žádné další. Pokud bych měla nůžu na krku a musela pod pohrůžkou smrti najít nějaký detail, který bych změnila, tak by to byla barva obočí....asi tak o půl odstínu bych ji ztmavila (půl odstínu...vidíte, jak malý detail to jeUsmívající se).
Známka: hlasujte v komentářích :)

O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

Perfect Look III...

29. dubna 2012 v 15:00 | a.d.a.1234 |  PERFECT LOOK
Po dlouhé době jsem tu a mám pro některé špatnou zprávu - rubrika se ruší. Lidem, kteří ji měli rádi, se omlouvám, ale už nadešel čas, kdy budu ráda, že stihnu Stardoll, natož vytvářet článek. Rubriku nechávám otevřenou, kdyby si ji některá z přispěvovatelek chtěla přivlastnit (opravdu nevím, mají toho opravdu hodně, ale náhoda je blbec a je tu alespoň malá šance, že rubrika bude mít novou krev).

Blog neopouštím. Čas od času se pokusím o nějaký ten článek, ale musíte počítat s tím, že nebudu mít kdy ty články udělat a ani o prázdninách se to nezlepší (brigáda, domácí práce, studování,...).

Vítěze tohoto kola pošlu v dalším článku.
____________________________________________________________________
:) předposlední výherkyní se stává....

....daduskak!

Gratuluji!


________________________________________________________________________________
Pro konečný díl jsem vzala všechny výherkyně a sepsala je (za pár dní přidám i poslední):

Ještě jednou se omlouvám všem čtenárům a hlavně .GreenyGirl. Přeji blogu, aby se otřepal a dostal pečlivou transfuzi přispěvovatelů (nebo probuzení).

Už zas.

28. dubna 2012 v 22:57 | Nanien
Omlouvám se, Miss se zpozdí. Nevím jestli znáte to zlo jménem USB modem (taková ta malá bíla věc co vypadá jako kolíček na prádlo), ale právě přez tohle teď funguju. Při tomhle mizerném GPRS/3G pokrytí, se stránka načítá skoro 5 minut. Určitě si dovedete představit jak dlouho by se nahrávaly obrázky. Na to nemám nervy, fakt že ne... Snad se vládci wifiny (čti rodiče) zítra slitují, a přestanou si rychlý internet syslit jen pro sebe. Doufám že mě za to opětovné zpoždění moc neukamenujete.


Nový obchod Tress Up

27. dubna 2012 v 16:21 | smoulinecka007 |  NOVINKY
Na stardoll.com se opravdu dějí divy! Dnes přišel do Starplazy nový obchod s účesy. Nejedná se o paruky, jak by se mohlo zdát, ale o opravdové účesy, které se po zakoupení objeví ve vašem Beauty parloru a fungují stejně jako ty "normální". Účesy jsou opravdu vydařené ( i pro nss) a jsem za ně ráda, ale na druhou stranu se obávám, že počínaje dneškěm můžeme zapomenout na rozšiřování základní sady zdarma.


Look like... Jenny

27. dubna 2012 v 11:00 | Nanien |  LOOK LIKE...
Poslední dobou docela ujíždím na Superdrbně. Blair a Chuck jsou nevyčerpatelnou inspirací pro moje outfity již několik týdnů...
V jednom z dílů první řady jsem ale narazila na outfit který by se dal nejen inspirovat, ale opravdu převést do toho stardollového. Outfit, který patřil Jenny jsem pro vás poskládala, je sice jen jednoduchý protože by pod kabátem který jsem použila bylo houby vidět, ale i tak je tam podoba...
Až 50% SLEVA v Epiphany

27. dubna 2012 v 0:01 | smoulinecka007 |  VÝPRODEJE
Zrovna probíhá až 50% sleva v posledních šesti podlažích v Epiphany. Je velmi pravděpodobné, že tato podlaží brzy zmizí, takže si pospěšte.Rachel Crow

26. dubna 2012 v 23:31 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji příjemný čtvrteční večer :) Dnes jsem si pro Vás připravila článek o čtrnáctileté herečce a zpěvačce z Ameriky, která se jmenuje Rachel Crow.


Pěvecká kariéra:


V roce 2011 se účastnila soutěže The X Factor. Na konkurzu zazpívala píseň ''Mercy'' od Duffy. Poté se probojovala až mezi top 5. Ale porota se rozhodla, že to bude právě ona, komu zablokují hlasy. Veřejnost jí tím pádem nemohla podpořit a Rachel vypadla.

Soukromý život:


Rachel má jednu mladší sestru Hannah.

Kvůli tomu, že jejich matka byla závislá na kokainu a nedokázala se o ně postarat, museli jít k adopci. Nakonec se jich ujala rodina Crow.

Zajímavosti:


Jejich adoptivní matka trpí těžkou sklerózou.

V průběhu soutěže L.A. Reid prohlásil, že Rachel je "funky, energická a zábavná zpěvačka s velikou duší".

Když byly odhaleny výsledky, zeptala se moderátorka porotkyně Nicole Scherzinger ( právě ona vybírala osobu, které zablokují hlasy ), jestli k tomu chce něco dodat . Nicole řekla že ne. Na to publikum zareagovalo velmi pobouřeně a Nicole 'vypískalo'

Když skončil The X Factor byla oslovena Disney produkcí kvůli případným budoucím rolím.

Nové PPQ

26. dubna 2012 v 18:51 | barbarakluf |  NOVINKY
Dnes přišla do plazy nová kolekce PPQ. Je jarní, je v pastelovch barvách, je jemná, je elgantní a jako ty ostatní, není zrovna nejlevnější. Ale myslím, že za ty krásné a skvěle kombinovatelné věci to stojí :) Co myslíte?

Pretty in love šaty

24. dubna 2012 v 15:48 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Hezké odpoledne,
po delší době zase přidávám příspěvek do rubriky Neznáme se? a snažím se tím tak vymanit z kategorie hibernujících přispěvatelek :D

Dnes jsem pro vás připravila šaty značky Giles. Na stardollu je najdeme už jen v bazaru, ale jejich cena poslední dobou stoupla, nedávno je na sobě totiž měla CG :) Podle mě jsou šaty nádherné a stardoll je napodobil nadmíru skvěle. Co myslíte?

FREE: Modrý outfit

24. dubna 2012 v 14:43 | doll.anetta |  FREE
Nevím, jak se mi to tam vzalo, ale u skříně jsem objevila tři balíčky jako dárek od Stardoll adminu- to bude asi za těch 250000 followerů :) Myslíte si to také?Novinky ve StarPlaze

24. dubna 2012 v 14:24 | doll.anetta |  NOVINKY

Zdravím návštěvníky,

všimla jsem si, že je tu řada absentujících přispěvatelek a tak je na mně, abych přispěla svou troškou vody do mlýna :) Novinky jsem tu už docela dlouho neviděla, proto je přidávám, sice nejsou tak aktuální, ale některým se můžou hodit- třeba těm, kdo tak StarPlazu nesledují :) Začněme těmi nejstaršími:


Killah - Nová kolekce Killah 2012 dorazila do StarPlazy. Najdeme zde jarní módu jako jsou klobouky, blejzry, sluneční brýle, sukně a mnoho dalšího. Jak už je pro tento obchod typické, vše má jednotnou měnu: stardolary.
________________________________________________________________________________________________________________

Voile Bridal - Do obchodu Voile dorazila nová kolekce se svatební tématikou. Některé věci si vypůjčili z obchodu Perfect Day (především doplňky). Pro nesuperstars tu moc věcí není, líbí se mi jedna blůzka a závoj :) Jinak meruňkové boty- nepřipadají vám hodně podobné jaké byly v PrettyN´Pink?

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)________________________________________________________________________________________________

Voile Sorbet - Vyladěné především do pastelových barev, jako je: meruňková, bledě modrá, růžová a bílá. Převažují společenské šaty a většina jich je (jak jinak) za stardolary.

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)
________________________________________________________________________________________________________________

Pop Shop - Styl 70. let patří mezi mé nejoblíbenější, je to prostě retro :) Většina nábytku je opět pro superstars, takže nám zbývají jen takové věci jako jsou knihy, misky, vázy apod.

(kliknutím na obrázek se dostanete do obchodu)________________________________________________________________________________________________________________

Šaty zdarma při koupi členství nebo stardolarů - Z obrázku vyčtete vše potřebné. Myslím si, že kvůli těmto šatům si asi málokdo členství koupí :D Tímhle si mne tedy stardoll nezískal. Co si myslíte vy?
________________________________________________________________________________________________

Obnovený Minimalism - Jako už pár obchodů už i Minimalism se stěhuje do Plazy. Zatím tu má jen málo nábytku, ale podle mého názoru se sem přestěhuje celý. Za chvíli už suite shopu nebude zapotřebí, i když se mi to moc nelíbí- nebudeme si pak moci vyzkoušet, jestli se nám daná věc do bytu hodí :/
Pro Vás sepsala


Jennifer Ayache

23. dubna 2012 v 21:52 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Po delší době jsem opět tady ! :) Mrzí mě, že jsem se Vám předem neomluvila za svojí nepřítomnost :/ Byli jsem totiž na MČS x) Máme teď hlavní sezónu, proto mě prosím omluvte, pokud tady nebudu i další víkendy... ;/ Rozhodla jsem se, že články o Kimbře a Sarah Gadon už nebudu dopisovat a místo toho sem dám pouze odkazy na jejich životopisy, kdyby jste si o nich chtěli sami něco přečíst ;) Kimbra → CZ, ANG ; Sarah Gadon → CZ, ANG. A teď bych Vám chtěla představit dvaadvacetiletou Jennifer Ayache - francouzskou zpěvačku a zakladatelku kapely Superbus.


Pěvecká kariéra:Když jí bylo 14 let, strávila 6 měsíců v USA. Když se potom vrátila do Francie, měla nový sen - chtěla dělat hudbu. Začala skládat vlastní texty a chtěla založit vlastní kapelu. Nakonec jí v roce 1999 spolu s Michelem Giovannettim opravdu založila. Pojmenovali ji Superbus.

Kapela Superbus vydala celkem 4 alba - Aéromusical ( 2002 ), Pop'n'Gum ( 2004 ), Wow ( 2006 ) a Lova Lova ( 2009 ).


Soukromý život:Její rodiče si vždycky přáli, aby se Jennifer živila hudbou - v osmi letech jí platili hodiny hry na bicí a ve třinácti letech hry na kytaru a klavír.


Zajímavosti:Podílela se na albu Satellite ( 2004 ) a Caféine ( 2009 ), na muzikálu Scooby-Doo et les Pirates Fantômes ( 2009 ) a na projektu Wonderama1 ( 2011 ).


OBROVSKÁ omluva!!!

22. dubna 2012 v 20:51 | smoulinecka007
Milé čtenářky,

strašně mě to mrzí, ale bohužel i já se musím přidat do řad absentujících přispěvatelek. Tento týden mě čeká opravdu nabitý program, takže budu muset obě svoje rubriky odsunout buď na pátek, nebo až na příští týden. Omlouvám se a pokusím se Vám to vynahradit :(

PS: Můžete se těšit i na další díl Make-up tutorials.S pozdravem Vaše

Fashion Mixer→Moniiicka

21. dubna 2012 v 20:26 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky,

po dlouhé době jsem tu zas s Fashion Mixerem. Nemám moc času, tak jenom ve zkratce: Mončin outfit je naprosto bombastický, nemám co dodat a ten můj, je dnes hodně jednoduchý, hlavně z nedostatku času...líbí se Vám? :)SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH dám až příště, ale hlásit se můžete dál a to v komentářích (nick)
Přeji krásný zbytek víkendu a zase příště!


Miss; úkol pátý; vyřazování

21. dubna 2012 v 16:49 | Nanien |  SOUTĚŽE
Moc se omlouvám za dvoutýdenní absenci této soutěže.
Později mě můžete ukamenovat, ale teď si už konečně prohlédněte další díl Miss! ;)

Michelle Hunziker

18. dubna 2012 v 22:42 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Dnes bych Vám chtěla představit Švýcarskou herečku, modelku a zpěvačku jménem Michelle Hunziker, které je 35 let.


Herecká kariéra:


Do roku 1998 se nepravidelně objevovala v různých seriálech. Až v roce 1998 získala první velkou roli - roli v seriálu La Forza dell'Amor.

Pěvecká kariéra:


V roce 2006 vydala své jediné album Lole.

Soukromý život:


Od roku 1998 byla vdaná za italského zpěváka Erose Ramazzotta. Rozvedli se v roce 2002. Mají spolu jednu dceru jménem Aurora Sophi, která se narodila 8. 12. 1996.

Zajímavosti:


Původem je Italka.

I když své album nazpívala v angličtině, je prodáváno pouze v německy mluvících zemí.Omlouvám se za stručnost, ale abych pravdu řekla,
na Michelle není moc co představovat :D...Old Basics nyní v bazaru

18. dubna 2012 v 21:02 | barbarakluf
Přináším malou novinku, která mě ale velice potěšila - staré Basics jsou konečně v bazaru! Jako milovník staré kolekce (s názorem, že na staré tube topy ty vytahané pytle s ramínky skutečně NEMAJÍ) jásám - nestihla jsem si dokoupit pár starých kusů ve vyhledávači a už týden tam nebyly :)

Malá Basics soutěž v celém článku! :)

Brzo..

18. dubna 2012 v 19:30 | Nanien
Dva týdny spoždění Miss, taková nehoráznost! Ta hrozná, a líná Nanien! Ale nebojte, tento týden by to už měla být.
Omlouvám se.


Jarní soutěž- HLASOVÁNÍ!

17. dubna 2012 v 20:21 | doll.anetta |  SOUTĚŽE
Ahojky,

protože mi už žádné scenerky nepřišly, oficiálně ukončuji soutěž o nejlepší jarní scenerku. Celkem mi přišlo 6 mailů s krásnými scenerkami. Nejdříve jsem to měla tak, že výherce budou vybírat manažerky a já, ale nakonec jsem se rozhodla, že to budete vy- návštěvníci. Každá scenerka má v levém nebo pravém rohu číslo a vy mi pak do komentů napište pro jaké číslo hlasujete. Pozor! - můžete hlasovat pouze pro jednu :)

Nyní se vrhneme na jarní scény:


Tak jsem zvědavá, jakou výherkyni vyberete. :)
PS: Omlouvám se, ale Fashion Mixer dnes nebude, nedostatek času :/


BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: novinky 17.4.2012

17. dubna 2012 v 20:18 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
K mému velikému potěšení byl obchůdek Decades rozšířen o novou kolekci. Z čehož logicky vyplývá, že jsem toho hned musela využít a připravit si pro Vás pár outfitů. Omlouvám se těm, kteří vintage nemusí, ale bohužel to bylo silnější než já :)

Příspěvky čtenářek v celém článku :)

Komentátor měsíce: března

17. dubna 2012 v 20:01 | doll.anetta |  SOUTĚŽE


Konečně se Vám hlásím s vyhodnocením našeho komentátora měsíce. Výherce Vás už možná ani nepřekvapí, je to naše věrná čtenářka, která už výherkyní byla 2x, nejspíše už asi všichni víte, kdo to je, ale pro jistotu se můžete kouknout do celého článku :)


FASHION POLICE: Crazy.Marush

17. dubna 2012 v 7:46 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
Pěkný nový týden přeji,
pro začátek tu mám takovou prosbu. Mohla by sem, prosím, dollka, která k minulému dílu psala, že by se chtěla přihlásit, napsat svůj stardollový nick, abych ji mohla přidat na pořadník? Díky moc Mrkající. Jinak samozřejmě stále platí, že se přihlásit může absolutně každý nehledě na dobu strávenou na stardollu či na členství :)

MAKE-UP
smoulinecka007: Bohužel i tentokrát jsem na vážkách ohledně účesu. Nevím, jestli mám hodnotit dojem z blízka nebo z dálky. Problémem u vyrobených účesů, chcete-li paruk, spočívá v tom, že při bližším pohledu nevypadají zrovna autenticky. Bohužel jim na kvalitě nepřidává ani fakt, že barevná škála v designu je podstatně omezená. Ale jelikož tento problém tady pravděpodobně nevyřešíme, tak jsem se rozhodla, že je zbytečné paruku v detailu zkoumat a že bude lepší zaměřit se na celkový dojem. Takže přejděme rovnou k make-upu. Opět tu máme fenomém kouřových až temně černých očních stínů. Jelikož Crazy.Marush vsadila na tělovou rtěnku, tak výraznější stíny jsou určitě v pořádku, ale (to bych ani nebyla já, kdybych si nějaké to "ale" nepřisadila) připadají mi už trochu moc tmavé. Budu se již po několikáté opakovat, ale odpustila bych si alespoň tu linku nebo černou tužku. Dále si myslím, (je pravda, že jsem to ještě nezkoušela) že stejného efektu by se dalo docílit i za použití šedého stínu a tmavě šedé tužky. Také by nemuselo být špatné, kdyby dollka zkusila sjednotit barvu stínů a kalhot, poněvadž i modrá barva dokáže být značně výrazná.
Známka:????? Známka je na Vás, milé čtenářky :)
O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

NEW: Bling Bling Decor

16. dubna 2012 v 18:53 | doll.anetta |  NOVINKY
Ahojky,
po delší době opět zdraví doll.anetta. Tentokrát se hlásím s novinkou - Bling Bling Decor (trochu starší). Nábytek vcelku hezký, co dodat více. Snad jen to, že rozdělení na sd/sc je spravedlivé a nesuperstars dollky si tu také vyberou. Tak hodně štěstí při nakupování! :)PS: Připomínám, že zítra je poslední termín odevzdání Vašich jarních scenerek na e-mail NewYorkColour@gmail.com. Zatím mi přišlo šest výtvorů. Také mi přišel jeden e-mail s nabídkou do bazaru, uveřejním ho, až budu mít více čassu, děkuju za pochopení! ;)


Nový Spectacular

16. dubna 2012 v 18:45 | ERoRgirl |  NOVINKY
Jsou pro Vás brýle nezbytným módním doplňkem ? Tak to hned vyrazte do Starplazy ! Do Spectacular totiž právě dorazila tři nová patra, která obsahují brýle všech tvarů a barev ! A co potěší hlavně ness, jsou tu i šestery brýle za starcoinsy ;)

( obrázky fungují jako odkazy do obchodu Spectacular )
Já nejspíš neodolám oranžovým brýlím, i když se mi asi k ničemu nebudou nehodit :D
A co Vy, hodláte si něco koupit ? ;)

Free sako

16. dubna 2012 v 18:17 | ERoRgirl |  FREE
  • Klik
  • vložte adresu stardoll.com
  • přihlaste se
  • změňte adresu na stardoll.com/do/campaign/atbr.php


Napiště prosím, jestli Vám návod funguje :) Děkuji.

Maggie Grace

15. dubna 2012 v 23:27 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji pěkný nedělní večer :) Doufám, že jste si víkend užili i přes to ošklivé počasí ;) U nás totiž celí víkend pršelo :D... Dnes bych vám ráda představila Americkou herečku Maggie Grace, které je 28 let :)


Herecká kariéra:


Když získala agenta, přestěhovala so do Los Angeles, aby mohla začít svojí hereckou kariéru. Její první role byla ve filmu Rachel's Room v roce 2001. O rok později získala roli v seriálu Septuplets. Nakonec se ale vůbec nevysílal. Po tomto zklamaní se ale dočkala úspěchu. Ve filmu Murder in Greenwich zazáříla v roli Moxley - patnáctileté vražedkyně ( natočeno podle skutečného příběhu ). Hlavně díky této roli byla nominována na Young Artist Award. V průběhu dvou let se objevovala v různých Amerických seriálech. Například v kriminálkách CSI Miami a Law & Order: Special Victims Unit.

Díky roli ve filmu Lost získala v roce 2005 další nominaci. Tentokrát byla nominována na cenu Teen Choice Award - výběr TV Breakout Performance.

Rok 2007 jí přinesl další dva úspěšné filmy - Suburban Girl a The Jane Austen Book Club.

V roce 2010 si zahrála dokonce ve čtyřech filmech. Byly to filmy Flying Lessons, Knight and Day, The Experiment a Faster.Role Iriny v The Twilight Saga: Breaking Dawn part 1 je zatím její neaktuálnější. S největší pravděpodobností se objeví i v jejím pokračování The Twilight Saga: Breaking Dawn part 2.

Soukromý život:


V dětství navštěvovala křesťanskou školu. Když jí bylo 16, její rodiče se rozvedli. Jelikož matka chtěla začít nový život, přestěhovala se s Grace do Los Angeles. Kvůli vysokým alimentům měli z počátku finanční problémy - její dva sourozenci totiž byly svěřeni do péče otce.

Zajímavosti:


Grace se svojí rodinou žila v 200 let starém domě - jednom z prvních domů v centru Ohia.

V době, kdy natáčela Lost, našla toulavou kočku, která na to nebyla zrovna nejlépe. Rozhodla se, že si jí nechá. Pojmenovala jí Roo. Nyní je to její ,,nejlepší kamarád při cestách''.

Člověk, který ji nejvíce inspiruje, je její matka. Říká, že pro ní byla jako sestra, které mohla cokoliv svěřit a že ,,má štěstí, že má tak výjimečnou a úžasnou maminku''.

Sama o sobě tvrdí, že je opravdu velmi neohrabaná ( prý ,,pořád zakopává o své vlastní nohy'').


Vyhlášení té malé soutěže

14. dubna 2012 v 16:16 | barbarakluf
Co k nadpisu dodat, leda statistiky a jméno vítěze :)

Odpovědi mi přišly vesměs správné, rozhodování tedy nebylo snadné. Nakonec jsem se rozhodla podle toho, kdo měl nejobsáhlejší bonus. Takto jsem dostala dvě dollky, z nichž se vítězkou stává...

Cheesa Laureta

13. dubna 2012 v 23:44 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji pohodový páteční večer :) Ráda bych Vám představila Cheesu Lauretu. Cheesa je jednadvacetiletá zpěvačka a pochází z Filipín.


Pěvecká kariéra:


Už od dětství se zajímala o hudbu. V devatenácti se rozhodla zkusit konkurz do soutěží American Idol a The Voice. Nebyla úspěšná ani v jedné. O rok později se jí to ale podařilo. Její verze písně ''If I Were a Boy'' ( původně od Beyonce ) zaujala všechny porotce. Nakonec skončila v týmu Cee Loa Greena, který o ní projevil největší zájem.

Soukromý život:


Cheesa má staršího bratra jménem Troy, který také pracuje v hudebním průmyslu.


Zajímavosti:


Beyonce je již od dětství její velký vzor. Prý si vždy představovala, jaké by to asi bylo, být zpěvačkou jako ona.

I když její rodiče měli občas finanční problémy, nikdy jí nepřestali pomáhat v dosažení jejího cíle. Jak sama říká, VŽDY ji podporovali.

Cheesa se sice narodila na Filipínách, brzy poté se ale přestěhovali na Hawai, kde žijí dodnes.


Yannick Noah

11. dubna 2012 v 21:45 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji krásný večer ;) Dnes Vám pro změnu představím muže. Bude to Yannick Noah ;) Yannick je bývalý profesionální tenista a v současnosti se živý zpěvem. Je mu 51 a pochází z Francie.


Tenisová kariéra:


V roce 1982 se se svým týmem dostal do finále Davis Cup. O rok později byl známý po celé Francii s přezdívkou 'tenisový hrdina'.

V roce 1984 vyhrál ( spolu se svým spoluhráčem a nejlepším přítelem Henrim Lecontem) French Open men's doubles.

Rok 1991 mu přinesl úspěch ne jako hráči, nýbrž jako trenérovi. Francouzský tým, který Yannick trénoval, totiž vyhrál Davis Cup ale hlavně poprvé za dlouhých 59 let porazil Americký tým (finále - konečné skóre 3-1).

Během své kariéry, která trvala skoro 20 let, získal 23 titulů v dvouhře a 16 titulů v čtyřhře

Pěvecká kariéra:


V roce 1991 vydal své první album s názvem ''Black or What'', které obsahovalo velmi úspěšnou píseň ''Saga Africa''. O dva roky později vydal album ''Urban Tribu''. Píseň "Get On Back'' z tohoto alba následovala ''Saga Africa'' na přední místa v žebříčcích. Třetí album ''Zam Zam'' bylo vydáno v roce 1998.

Poté vyšli ještě další čtyři alba: ''Pokhara'' (2003), ''Métisse'' (2003), ''Charango'' (2006) a ''Frontiéres'' (2010).

V roce 2000 bylo vydáno album ''Yannick Noah - written by Erick Benzi et Robert Goldman'' ( velký podíl na jeho vzniku měl Yannickům manažer Jean-Pierre Weiller ).

Soukromý život:Yannick má pět dětí. Dvě z prvního manželství s Cecilií Rodhe (Miss Švédska 1978) - syna Joakima, narozeného v roce 1985, a dceru Yelenu, narozenou o rok později.

Dalé má dvě dcery z druhého manželství s britskou modelkou Heather Swewart-Whyte. Elijah se narodila v roce 1996 a Jénayé roku 1997.

Nyní je ženatý s francouzskou televizní producentkou Isabelle Camus. S ní má své páté dítě - syna Joalukase. Joalukas se narodil v roce 2004.


Zajímavosti:


Přiznal, že kdysi užíval marihuanu. Bylo to prý především v roce 1981. Dlouho poté se to řešilo a byl z toho velký problém, protože v tenise je marihuana považována za závažný doping.

V roce 2005 byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy.

V tom samém roce hrál na Bob Geldof's Live 8, což byl koncert na podporu Afriky.

V roce 2009 se účastnil Francouzské hudební slavnosti Fête de la Musique.

Jeho samostatná píseň Angela, vydána v roce 2010, byla vytvořena jako pocta Angelu Davisovi.

Yannick mimo jiné vlastní restauraci v Saint Barthelemy ( Francie ). Její jméno je Do Brazil.

V minulosti měl problémy s daňovými úřady ve Francii.

I když je jeho současná manželka francouzka, ve Francii nežije.

Kromě zpěvu se v současnosti také hodně věnuje charitě.


Nejmizernější, poněkud úplatný skorocomeback ze všech

11. dubna 2012 v 20:44 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?

Ze své choroby podnícené svou megalomanskou hypochondrií se začínám dostávat, a tak jsem se rozhodla pro vás připravit malý příspěvek do své rubriky :)

Dnes jde o jedny starší HB šaty a aby to nebylo tak nudně-fádní jako obvykle, připravila jsem malou soutěž o drobnou cenu :) Vaším úkolem je zodpovědět několik málo otázek:

1) Jak staré šaty jsou (tj. kdy se objevily)
2) Kolik původně stály v plaze a kde se daly koupit
3) Od kterého návrháře/návrhářky v reálu jsou
4) Z jaké kolekce v reálu jsou
+ bonus: Jestli se objevily v nějakém seriálu, měla je nějaká celebrita, jestli jsou na stardollu pouze jako HB šaty...:)

Odpovědi posílejte do soboty 14.4 (pouze do 15:00) na email themelancholicidiot@gmail.com :)

Přidávám obrázek, abyste veděly o které šaty vlastně jde :D


NEW: Decades

11. dubna 2012 v 17:36 | doll.anetta |  NOVINKY
Do Plazy dorazilo dalších 5 nových pater Decades. Musím říci, že mě tato kolekce docela zklamala, protože pro nesuperstar tu je jen pár doplňků + možná ještě něco. Jsou tam docela pěkné věci, takže mě to mrzí.

Co si o tom myslíte vy? Budete si něco kupovat?

Jarní soutěž o ceny v klubu CZ.SK_CG!

11. dubna 2012 v 17:21 | doll.anetta |  SOUTĚŽE
Jak už jsem psala v klubu, nejde mi vytvořit diskuse s jarní soutěží, proto píši článek na blog.

TÉMA SOUTĚŽE: Vytvořte jarní scenerku


Fantazii se meze nekladou, můžete tvořit s jarními (velikonočními) motivy, je také jedno, kdo na scenerce bude. Vytvářejte ji u vás na účtě, potom odfoťte (tlačítkem Print Screen) a pošlete na můj mail: NewYorkColour@gmail.com Připomínám, že na tento mail můžete také posílat své příspěvky ohledně bazaru.

Posílejte do: 16.4. 2012

Výtvory budou potom uveřejněny zde na blogu a o vítězích budou rozhodovat manažerky klubu a já. Přeji Vám tedy hodně kreativních nápadů! :)

BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: novinky 10.4.2012

10. dubna 2012 v 22:36 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Pěkný den přeji,
i tento díl je na jarní notu. Jasné, pastelové barvy, květinové vzory a hromada doplňků. Navíc se dnes můžete těšit na opravdu obrovskou nálož outfitů od našich čtenářek;)

Příspěvky čtenářek v celém článaku :)

FASHION POLICE: Katka.Stardoll

9. dubna 2012 v 22:06 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
MAKE-UP
smoulinecka007: Jelikož jsou Velikonoce a v této rubrice se to postupně stalo zvykem, dala jsem si i dnes za úkol zhodnotit jednoho člena ze stardollového personálu. Určitě jste zaregistrovaly, že Česko a Slovensko dostaly nedávno novou patronku jménem Katka.Stardoll. Katka je od pohledu velmi sympatická dívčina, o které se v žádném případě nedá říci, že je ošklivá. Ale přeci jen je tu pár dorbností, které by se daly vylepšit. Jen by chtěla upozornit, že proti brýlím nic nemám a že jsem je na druhém obrázku vynechala jen z důvodu viditelnosti make-upu. První, co bych změnila, je barva vlasů. Sytý hnědý odstín bohužel výrazně přebíjí nežné růžové líčení. Zvolila bych spíše studenější barvy jako je šedavá nebo béžová. Co se týče úst, k tomuto tvaru jsem se již jednou vyjadřovala a můj názor se nezměnil. Ale potom, co jsem si trochu pohrála s Beauty parlorem, jsem ochotná je přeci jen vzít na milost. I když byste možná čekaly, že Katka bude mít jako stardollová zaměstnankyně skříňku přecpanou líčidly, není tomu tak. Oči jsou rozjasněné pouze jedním z mála očních stínů, kterými dollka disponuje, přesto však docílila velmi působivého efektu. Také vám připadá, že vídíte ještě šedou? Máte pravdu, ovšem jenom napůl. Šedá barva není vysledkem práce štětcem, ale je součástí typu očí, které si dollka zvolila. Mrkající
Známka: Jak víte, od minulého týdne je znákování na Vás, tak se nestyďte a směle do toho.


O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

MAKE-UP TUTORIAL: Zlatá éra Hollywoodu

9. dubna 2012 v 18:44 | smoulinecka007 |  MAKE UP TUTORIÁLY
Bylo mi líto, že tato skvělá rubrika tolik zahálí, tak jsem se rozhodola, že také přispěji svojí troškou do mlýna.

Přípravila jsem si pro Vás takový malý výlet do historie, a to do tzv. zlaté éry Hollywoodu. Make-up v té době byl nezbytným doplňkem každých večerních šatů, a proto musel být zcela bez chybičky. Poznávacím znamením této doby byla výrazně nalíčená až rudá ústa a černým stínem, či linkou, zvýrazněné oči. Ačkoli se líčidly opravdu nešetřilo, vše bylo vždy akorát... ani moc, ani málo. Pokud jste chtěly svůj look dotáhnout k dokonalosti, nesměly jste zapomenout na jednoduché šaty rafinovaného střihu a především na luxusní šperky.

O tomto historickém období by se daly psát romány, ale to bohužel není náplní této rubriky. Doufám, že se Vám bude líbit alespoň tato malá vsuvka.
Jessica Sanchez

9. dubna 2012 v 11:12 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Tak jsem se konečně dokopala k napsání tohoto článku :D Ráda bych Vám v něm představila Jessicu Sanchez. Jessica je patnáctiletá zpěvačka z USA.


Pěvecká kariéra:


Již v jedenácti letech soutěži v America Got Talent. I když její konkurz byl úspěšný, do semifinále se neprobojovala. Nakonec ji ale Brandy Norwood vybral, aby se vrátila do finále.

22. září 2008 a 27. září 2009 zpívala živě státní hymnu při zápasech Narodní fotbalové ligy.

Jessica byla jedna ze zpěvaček, které nazpívali píseň "We Are the World 25 for Haiti", aby pomohli obětem zemětřesení na Haity v roce 2010.

V červenci 2011 se Jessica se svojí skupinou účastnila konkurzu do jedenácté série American's Idol. Jejich verze písně"It Doesn't Matter Anymore" nadchla všechny tři porotce. Nakonec se probojovaly až do semifinále.

Zajímavosti:


Jessica byla vybrána pro plné stipendium na škole Theater of Arts v Hollywoodu.

Porotci z soutěže American's Idol:

Randy Jackson: "Nejen že jste nejlepší zpěvačka za tento večer, myslím, že jste jedna z nejlepších zpěváků v celé této soutěže!"

Steven Tyler: "Když Bůh rozdával hlasivky, vy jste byla hned na začátku řady."FREE: Parfém od Natura Faces

7. dubna 2012 v 17:46 | doll.anetta |  FREEFREE: Velikonoční dekorace

7. dubna 2012 v 17:33 | doll.anetta |  FREE
  • klik
  • vložte stardoll.com
  • přihlašte se
  • přepište adresu na: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=2508
  • dekorace by měla být před skříní