Únor 2012

Marihenny Rivera Pasible

29. února 2012 v 23:11 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji příjemný večer :) Dnešním přírůstkem do početné řady modelek je Marihenny Rivera Pasible, které je devatenáct let a pochází z Dominikánské republiky. A já bych Vám jí teď ráda předtavila :)


Modelingová kariéra:Byla objevena v 15ti letech, když se účastnila modelingové soutěže. Tím začala její kariéra.

Na modních přehlídkách předváděla pro Topshop Unique, Erdem, Miu Miu, Louis Vuitton, House of Holland, Giles, Clements Ribeiro, Hussein Chalayan, Edun, Nicole Miller, Marni, Creatures of the Wind, Suno, Jen Kao, Rebecca Taylor, Michelle Smith, Thakoon, Ohne Titel, Loewe, Victoria Bartlett, J.Crew, Simone Rocha, Hexa, Tracy Reese, Aquascutum, Kenzo a Prada.

Objevila se na obálce pro Oh! a Lurve.

V současné době podepsala smlouvu s Model Management v New Yorku, D-management v Miláně, Nathalie Models v Paříži a Storm Models v Londýně.

Soukromý život:


Oba její rodiče se také živili modelingem. Právě díky otci se dostala do již zmiňované modelingové soutěže.

Zajímavosti:


Marihenny Rivera Pasible je celé její jméno. Většinou je uváděna pouze jako Marihenny Rivera.

Měří pouze 175cm.


Omlouvám se, že v posledních článcích je méně informací, ale Stardoll si vždycky musí vybrat mladičké modelky, které sotva začali :D...

Perfect Look III 3

29. února 2012 v 20:59 | a.d.a.1234 |  PERFECT LOOK
Je to tady znova. Opět se vám omlouvám k pozdnímu Perfect look, včera jsem musela udělat úkol do písma v rotundě, což je...no...

Ale zpátky k Perfect look -
vítězem se stává...

March HotBuys

29. února 2012 v 11:23 | Nanien |  HOT BUYS

Hotbuys míří do desingu

29. února 2012 v 11:05 | Nanien
Pozor, pozor! Stardoll soustředí veškerou svoji kreativitu na vymýšlení nových poplatků a cen za superstar a toho jak nám znepříjmňovat život, nemá nápady na nové střihy a tak zřejmě právě proto do desingu vpustil další HB střih.
Po černé bundě s růžovým kožichem... (na obr NEHB vytvořené v desingu) :
...je tu další. A to v podobě zeleného kabátu který byl před rokem a něco HB, a který teď jinak než za částky přibližující se 500 SD v bazaru nenajdeme.

V desingu pod:
Reálný vzhled (HB):

A nějaká šikoná dollka teď vytvořila téměř autentickou verzi, takže to teď bude mít k dispozici téměř každý a my, co vlastnímě originál se můžem jít bodnout...

Vím, drobátko rozladěný článek, ale vás by tohle asi naštvalo taky...Bazaar- plavky, šortky

29. února 2012 v 7:36 | doll.anetta |  BAZAR
Krásné ránko,

po dlouhé době je tu příspěvek do rubriky Bazar. Dollka s nickem trotl shání tyto bílé, modré plavky a červené šortky. Kolik by za ně dala mi nenapsala, ale pokud je někdo vlastníte a chtěly byste je prodat, ozvěte se dollce trotl v guestbooku nebo ve zprávách. Tolik ke dnešnímu příspěvku. Přikládám ještě obrázek:
Pokud byste někdo chtěl něco prodat, nebo něco sháníte napište mi na mailovou adresu NewYorkColour@gmail.com
V mailu nezapomeňte poslat alespoň obrázek, pokud možno napište i značku a za kolik prodáváte nebo chcete koupit.BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: novinky 28.2.2012

28. února 2012 v 19:22 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Omlovám se,
ale tento týden je pro mě trošku hektický, takže stručně... Novinky ve Starplaze jsou jednoduché, jednobarevné, zkrátka Basic Mrkající.

Příspěvky čtenářek v celém článku :)

Postavy

28. února 2012 v 16:50 | Nanien |  BAZAR
Vzpomínáte si na "Stardoll palls" (nebo jak to bylo...) ? Pokoušela jsem se je najít v bazaru, ale nikde nikdo a hlavně- pod čím je hledat?
Proto bych byla ráda, pokud nějakou postavu máte a nechcete ji, kdyby jste mi dali vědět.

Děkuji :))Kouzlo v Magic Emporium?

28. února 2012 v 16:33 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Před chvilkou Stardoll zveřejnil zprávu, kde nás informuje o tom, že žabák v Magic Emporium se promění na price. Opravdu, jako v pohádce... Jen co si pamatuji, nikdy ten princ neměl na obleku zelené knoflíčky ve tvaru žabích obličejů Smějící se


Něco podobného se už kdysi stalo s jednorožcem, který byl schovaný v krabici Usmívající seZ velkého světa až na Stardoll aneb nová sezóna je tady

28. února 2012 v 16:17 | Nanien
Metalické materiály, barvy, funkčnost, vzory, detaily, potisky ale i návrat k 50. létům- to vše přináší nová sezóna. Co si vybrat v digitálních buticích, jaké kousky vytáhnout ze skříně a oprášit, nebo po čem z minulých kolekcí se podívat v bazaru? Jak nalíčit doll, jaký účes zvolit?
To vše naleznete v celém článku.

Lovecký ohoz free

28. února 2012 v 15:05 | Tenderline |  FREE
Zdravíčko,
po velice dlouhé době se ozývám z křesílka i já, sice ne s mou originální rubrikou, ale přec. Našla jsem pro vás lovecký oblek a jak ho získat? Podívejte se do celého článku.

Nový Basics

27. února 2012 v 23:31 | ERoRgirl |  NOVINKY
Příjemný pozdní večer ( no už spíš noc :D ) :) V obchodě Basics dnes byla nahrazena naše stará známá patra dvěma úplně novými ! Mně osobně se nové střihy oblečení moc líbí, z většiny jsem nadšená a jediné co mi není sympatické jsou dlouhé sukně, ale to jenom proto, že na ně moc nejsem :D Navíc i barevné provedení je moc hezké :) Kdybych mohla, vykoupím snad všechny černé, bílé, šedé, béžové a tmavě modré věci :D A tím dostávám k dalšímu kladu a to je cena. Vím, že i u předchozího oblečení byly ceny starcoinsové, ale tam se taky cena rovnala vzhledu :D Ale zato takový krásný džíny za 40sc, nebo lesklá sukně, která podle mě vypadá skoro jak ''značková'' za 45sc, to už je něco jiného ;)


( kliknutím na oba obrázky se dostanete do Starplazy )Už jste se dočetli můj názor na nový Basics, a jaký je Váš ? :)

Molly Sandén

27. února 2012 v 21:23 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Přeji příjemný pondělní večer :) Dlouhá éra modelek končí ( i když asi ne na dlouho :D ) a já mám dnes tu čest Vám představit švédskou zpěvačku jménem Molly Sandén, které je 20 let.


Pěvecká kariéra:


Již v 14ti letech reprezentovala Švédsko v mezinárodní soutěži ,,Junior Eurovision Song Contest 2006'' kde získala obdivuhodné 3. místo i když Skandinávské země neměli k hlasování způsobilost. Na konci toho roku vyhrála ,,talentovou soutěž hvězdných snímků'' se svojí fotografií Skansenu.
Po odzpívání spousty duetů s nejrůznějšími zpěváky ( více v zajímavosti ) se její kariéra dál vyvíjela až v roce 2009 vydala své jediné album ,,Samma Himmel'' ( nejsem si jistá, ale v překladu by to mělo znamenat ,,Nebe'' :D ).

Soukromý život:


Její sestry, Frida a Mimmi Sandén, jsou také zpěvačky.


Molly byla ve vztahu s švédským zpěvákem Ericem Saadem. Žili spolu od začátku roku 2011, až do ledna 2012, kdy jejich vztah oficiálně skončil.

Zajímavosti


S Magnusem Carlssonem si jako duet zazpívala píseň ,,Christmas time is here''.
Nazpívala duet společně s Markooliou na jeho album jménem ,,Snow''.


S Olou Svenssonem nazpívala švédské verze písní ,,You are the music in me'' a ,,Right Here, Right Now'', které byly použity ve filmu High School Musical 2, 3.

Když se ve finále ,,Junior Eurovision Song Contest'' umístila na třetím místě s 116 body, dosáhla pro Švédsko dosud nejlepšího výsledku, který nebyl překonán ještě dlouho poté.


FASHION POLICE: a.d.a.1234

27. února 2012 v 21:04 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
MAKE-UP
smoulineck007: Opět tu máme jednu z vážených přispěvatelek našeho blogu a to dollku s nickem a.d.a.1234. Musím se přiznat, že jakmile jsem uviděla "Ádi" obličej, tak jsem se úplně zaradovala. S klidným svědomím se odvážím tvrdit, že toto je jedna z nejhezších kombinací obličejových prvků, co jsem na stardollu viděla. Díky vhodně zvoleným očím a nosu obličej působí velmi realisticky, téměř jako ze stardollových reklamních plakátů. To vše je elegantně zvýrazněno decentním make-upem. Obzvláště schvaluji výběr rtěnky a ještě více její nanesení. Je škoda, že dollka nemohla zvolit světlejší barvu vlasů, ale chápu, že z důvodu vytváření vlastního účesu (viz. obrázek outfitu) to není tak úplně možné. Myslím, že dnešní díl může být pozitivní zprávou pro všechny, kteří nejsou ochotni do stardollu investovat. Zde vidíte důkaz, že i bez členství lze dosáhnout zázračných výsledků.
Známka: 10/10
O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :-)

Další z mnoha nabídek

27. února 2012 v 13:39 | .GreenyGirl. |  NOVINKY


Potisky v StarDesignu

26. února 2012 v 21:53 | ERoRgirl |  NOVINKY
Přeji příjemný večer :) S novým vhledem StarDesignu také přišli nové potisky, které jsou podlě mě moc vydařené. Nepůsobí tak uměle a kresleně :D Bohužel to je jediné, co se mi na novém vzhledu líbí. Asi je to jen o zvyku, ale mně teď StarDesing přijde celkem nepřehledný. Ani ze změny barev nejsem nadšená. Sice přibylo hodně odstínů, které dřív nebyly k dispozici, ale zase ubyly jiné potřebné barvy - například pleťová :/...No, myslím že té kritiky bylo až až. Takže tohle jsou tedy již zmiňované potisky ;) :A co si o nich a vůbec o celém novém designu myslíte Vy ?
Budu ráda, když sem napíšete svůj názor ;)


Doll.anetta jede do Německa...

25. února 2012 v 20:00 | doll.anetta |  CO SE DĚJE ZA OPONOU...
Myslím, že nadpis je zcela výstižný. Akorát tu bude jedna změna. Nejdříve jsem si myslela, že se Vám budu omlouvat, jak tu celý týden zase nebudu a tím pádem nebudu přispívat, ale...
Začnu od začátku: Zítra se chystám na výměnný pobyt do Německa (do Hofu), budu tam chodit do školy a bydlet u jedné rodiny a jejich holčina potom pojede se mnou do Čech a bude bydlet u nás. Asi předevčírem jsem jí psala mail a v něm se ptala, jestli mají wifi. Odpověděla mi kladně a tak si jsem si do svého zavazadla přibalila i notebook. :) Tím pádem Vás budu zásobit články jako dosud.

Máte radost? :)


Antonia Wesseloh

25. února 2012 v 9:46 | ERoRgirl |  CELEBRITY NA STARDOLLU
Konečně jsem se vrátila a přináším další článek do této rubriky ! ;) S malým zpožděním Vám chci představit další mladou profesionální modelku. Není to niko jiný než Němka Antonia Wesseloh, které je pouhých 17 let.


Modelingová kariéra:


Než se stala modelkou, pracovala v redakci, ale kvůli své výšce ( 178cm ) se rozhodla modeling vyzkoušet.

Předváděla na Berlínském týdnu módy v roce 2011, a hned poté dostala nabídku na svojí první velkou reklamní kampaň od Prady.

Účastnila se módních přehlídek pro Escada Sport, Michael Sontag a Rena Lange.

V současné době podepsala smlouvu s Modelwerk v Hamburku, Ford v New Yorku, Elite v Londýně a s Joy v Miláně.


Soukromý život:


Její matka také kdysi byla modelkou.


Zajímavosti:Dělala redakční práce pro Gala a Vogue.
Ráda jezdí na koni.
Nedrží diety, protože chce být zdravá.
Na jejím zaměstnání se jí nejvíce líbí cestování a poznávání nových zajímavých a kreativních lidí.


Fashion Mixer→ennmerisuper

25. února 2012 v 9:09 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Krásné ráno přeji,

dnes jsem si pro Vás připravila Fashion Mixer s ennmerisuper. Ta vytvořila velice zajímavý outfit, líbilo se mi hlavně ladění fialová-modrá. Mne na první pohled upoutal černý pléd a tak jsem zkusila vytvořit outfit s ním..líbí se Vám? :)↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓Pro přihlášení stačí napsat váš nick do komentů a mít dostatek oblečení. ;))
Příští Fashion Mixer bude až za týden, nebudu tu totiž, ale ještě o tom napíšu článek :)Folk: 50% Sale

24. února 2012 v 20:23 | doll.anetta |  VÝPRODEJE
V obchodě Folk probíhá výprodej, na všechno 50% sleva. Myslím si, že se tam dají koupit pěkné kousky. Tak kdo měl vyhlédnutou nějakou věc, ať spěchá do Starplazy si jí koupit za poloviční cenu! :)

PRANKSY? aneb cenzura na Stardoll

24. února 2012 v 15:31 | a.d.a.1234
V novém Museum Mile se objevily další kusy umění od známého umělce, který vystupuje pod přezdívkou PRANKSY. Je známý díky jeho grafitti Justina Biebra s přerostlým 80s rádiem, David Hockney na Hirstovi a citaci obrazu Sběraček klasů, kde jedna holka fouká do bublifuku. Ehm...že by tady něco nesedělo?

Stardoll poslední dobou až moc často střílí do živého. Nejprve zničí Stardesign a teď tu máme parodii na BANKSYHO, jednoho z mých oblíbenců. KDYBY to alespoň nechali v původním stavu, ale néééé.

Někdy mi ten stardollový smysl pro spravedlnost nejde na rozum. Chápu, že chtějí ty 9-12ti leté holky chránit před:
 • drogami
 • sexem
 • drogami
 • vulgaritou
 • zmínila jsem drogy? Ne?
Ale dávat bublifuk místo cigarety mi (nekuřačka a nepiju) připadá divné, když poslední Antidote obohatili o pilulkovou sofu a náhrdelník (obr. dole) a nechají Venus de Milo prsatou a s bradavkama (obr. dole), když slovo 'tits' cenzurují při každém 'I love it. It's great outfit.'

Ještě nechápu proč jedno BANKSYHO graffiti změnili na Biebra s tou hrající bednou z osmdesátých let a dokonale to zničili. Raději to více popíši:
 • Více na levo je originál, vytvořen na Palestinské zdi (oddělující Palestinu a Izrael), má skvělý politický podtext (jak vidím Stardoll to nebere).
 • Vedle toho - kýč.
 • Stačí si vybrat.
A toho Davida Hockney můj mozek nepobral a ani nepobere.

P.S. vyhledejte si 'BANKSY' v GOOGLU obrázky :) Byla bych moc ráda.

BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: novinky 21.2.2012

21. února 2012 v 22:22 | smoulinecka007 |  BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY
Ano, ano,

tak i tento týden bude ve znamení zvláštních outfitů. Trochu se nám rozrostl Tingeling, což už samo o sobě napovídá, že tyto kousky nebudou pro každého. Rovněž přibylo i pár příjemných doplňků do obchůdku Decades, dovoluji si doporučit broskvovou plizovanou sukni z druhého outfitu, podle mě je opravdu povedaná!PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘEK:
Tentokrát máme malou obměnu a Vy se můžete pokochat outfity od Moniiicky namísto těch od ERoRgirl a samozřejmě i těmi od Sisi-krisy, která je tak hodná a pravidelně přispívá ;). Kdyby jste i Vy ostatní měly zájem, můj e-mail je smoulinecka007@gmail.com.Perfect Look III 2

21. února 2012 v 19:03 | a.d.a.1234 |  PERFECT LOOK
První vítěz III. řady Perfect look je CoolAnna3! Gratuluji ti! Navštívit a pogratulovat CoolAnně3 můžete zde.

Legrace/Fail/Vstřícné gesto?

20. února 2012 v 20:46 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
Jak už to chodí, procházela jsem si stardollem a nadchla/překvapila/rozesmála mě jedna věc: šaty. A ne obyčejné! Napodobenina těchto šatů od značky Rodarte, která byla dle mého názoru nepříliš zdařilá, byla ve čtvrté edici LE a stála 200 stardolarů (pokud jsem to z toho malinkého obrázku správně přečetla :D). Před pár týdny vyšla další v Bizou. Je barevně téměř shodná, propracovanější, hezčí, ale těch stardolarů stojí 13. Co dodat? Nevím, jestli se smát, plakat, radši se budu smát :D.


P.S. Pokud si toto přečtě nějaká milovnice LE, nechť spěchá do bazaru, ceny některých kusů letí strmě dolů, našla jsem i takové, které stojí stejně jako při prodeji v plaze :)


FASHION POLICE: ninulka96

20. února 2012 v 20:30 | smoulinecka007 |  FASHION POLICE
MAKE-UP
smoulineck007: Odborníci tvrdí, že každé správné hodnocení výkonu má vždy začít vyzdvihnutím kladných stránek, postupně se propracovat k nedostatkům a zakončit opět pozitivně. Říkám si, že když to funguje u pracovního výkonu, proč to nezkusit aplikovat i na "výkon" módní. Jistě si pamatujete, jak jsem o účesu, který si ninulka96 zvolila už jednou básnila před několika týdny. A od té doby se nic nezměnilo, stále si stojím za tím, že toto je jeden z nejhezčích účesů, které stardoll nabízí - krásně podtrhuje jemné rysy a ty příliš ostré zase změkčuje.... zkrátka ideál ke každému tvaru obličeje. Bohužel dnes se mi zdá, že jeho "zázračné" schopnosti jsou trochu potlačeny nevhodným nanesením tvářenky. Hnědá tvářenka je sama o sobě již dosti výrazná a v 90 % naprosto postačí jedna, maximálně dvě vrstvy. U této konkrétní dollky mi více než přílišné množství líčidla vadí spíše způsob nanesení: zbytečně rozšiřuje obličej a deformuje jinak krásně zkombinované obličejové prvky. Před čím ovšem smekám, jsou mistrně nalíčené rty. Málokdo si dává tu práci a vystínuje horní a spodní ret jiným způsobem. Navíc si myslím, že tento tvar úst trochu té speciální péče přeci jen vyžaduje. Dollka se sice dopustila jen jednoho prohřešku, ale stále mi připadá, že zde něco nesedí, proto nemůžu jinak a musím známkovat, tak jak známkuji :( Možná, kdyby se "posunul" účes o něco výše, tak by se opticky zúžil obličej...
Známka: 7,5/10 (ale hvězdička za nádherně nalíčené rty Mrkající)

O hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

Fashion week na SD

20. února 2012 v 18:38 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Tohle mi dnes /asi jako každému/ přišlo do pošty. Myslím, že obrázek hovoří za vše MrkajícíCo vy na to? Usmívající se

Museum Mile!

20. února 2012 v 18:24 | a.d.a.1234 |  NOVINKY
Po dlouhé době jsem nadšená! Do Starplaza/Suite shop dorazila nová patra Museum Mile! Pro mne, milovnici umění, je to úžasné. Ceny jsou pro SS i NSS (plakáty, suvenýry) a krom nové kolekce jdou zde zakoupit i zmenšené kopie z minulé kolekce (o hodně levněji), + další zmámé sochy v miniaturní podobě (the Thinker, ochraní bůžci z Mezopotámie).

Je tu i Damien Hirst s jedním z 'tečkovaných' obrazů. Možná ho poznáte z první kolekce Antidote. Jak vidím, tak za chvilku se tu objeví i jeho 'Fyzická nemožnost smrti v mysli žijících' naložený žralok S vyplazeným jazykem. Ty létajíci tečkované věci a pokoj jsou od japonské umělkyně Yayoi Kusama. Světélkující bilboardová brána je nevím od koho Nerozhodný, pohybujicí se objekt od Alexandra Caldera, stylizovaná černá socha od Henryho Moora, kočka od Fernanda Botera a obraz se jmenuje 'Sběračky klasů' a je od Jean-François Milleta. Uf.Docela obyčejný Dior

19. února 2012 v 19:41 | barbarakluf |  NEZNÁME SE?
S jistým zpožděním přidávám příspěvek do rubriky "Neznáme se?". Je jím červená sukně Dior (HC 2010), kterou bylo možno zakoupit v Evil panda a dnes je k mání v bazaaru za cenu 30 - 100 starcoins, což je na Diora vcelku slušná cena :D. K ní přidávám včera zveřejněné free šaty, které mi přijdou velice podobné tomu svršku :) Já osobně preferuji spíše real verzi, je taková vzdušnější, co vy?

Komentátor měsíce: ledna

18. února 2012 v 18:49 | doll.anetta |  SOUTĚŽE


Ano, ano, já vím. Už je více než polovina února pryč a já stále ještě nedala vyhodnocení nejlepšího komentátora. Důvody jsou naprosto jednoduché - časové. Tímto bych mockrát chtěla poděkovat naší milé Nanien, že se dala do počítání se mnou, a tak mi to o hodně usnadnila.

Pro příště: HLEDÁM NĚKOHO, KDO BY CHTĚL POČÍTAT KOMENTÁŘE :D

Komentátorem měsíce ledna není...
(klik na c.č.)

Fashion Mixer→petulinqa-pp

18. února 2012 v 18:02 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky,

jsem tu zas s dalším dílem Fashion Mixeru. Dnes byla na řadě petulinqa-pp. I když se tato dollka přihlásila podruhé, protože předtím měla málo oblečení, moc se to nezměnilo. A tak jsem byla donucena zapojit trochu více své kreativity. Možná až moc, protože jsem nakonec vytvořila 3 outfity! :D Sama jsem pak ani nevěděla, který se povedl nejlépe a tak dávám tu šanci Vám, abyste o tom rozhodly ;)


↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓


Pro přihlášení stačí jenom napsat váš nick do komentářů a mít dostatek oblečení a doplňků ve skříních ;)


Free: šaty

18. února 2012 v 18:00 | barbarakluf |  FREE
Přináším jedny starší free šaty, které ale stále fungují. Zavřete si všechna okna a klikněte na http://www.stardoll.com/en/login.php?target=%2Fdo%2FvalidationGiveAway.php%3FitemId%3D2912 .
Odkaz vás přesměruje do suite, kde budou vaše šaty :)


Poznámka: Ty šaty jsou velice podobné šatům z kolekce Christian Dior Haute Couture Fall 2010 :)


Hey people, new Stardoll is so crazy!

18. února 2012 v 16:45 | barbarakluf
Jak asi většina z nás ví, na stardollu se mění čím dál tím víc věcí, na čemž je smutný fakt, že povětšinou ne k lepšímu. "Nový" stardoll se tak stává nepřehledným, svou nepřehledností i nepříjemným a v neposlední řadě taky čím dál nepřístupnějším pro ty z nás, které za něj odmítají platit peníze. A že je těch peněz čím dál více za čím dál méně věcí. Co s tím? Můžeme plakat, páchat hromadné rituální sebevraždy, ze stardollu odejít nebo se prostě jen trochu naštvat a s novými "super" vylepšeními se smířit. Ale co protesty? Jsou alespoň trochu efektivní, nebo se po nich setkáme s banem, vyloučením nebo něčím velmi podobným? Bůh ví.

Dnes jsem tak brouzdala stardollem, abych třeba našla někoho/něco zajímavého. Nakonec mi stačilo se jen mrknout na broadcast. Zpráva "We want old stardoll, the new one is crazy!" mě vcelku upoutala. Pod ní se ukrýval účet sdsdsdprotest (http://www.stardoll.com/cs/user/?id=148969929), který svou prezentací nabádá dollky k tomu, aby zaslaly stardollu přes help rubriku zprávu s tím, že se jim nový stardoll nelíbí, že jim chybí Sephora a obchody, jako DKNY. Nápad? Zajímavý. Popularita? Nulová. Co s tím? Bůh ví.

Možná by přece jen stálo za zkoušku pár zpráv stardollu, třeba jim otevřou oči/staff se naštve tak, že máme smůlu. Je ale pravda, že i za cenu toho banu, nebo něčeho podobného, je to lepší, než si jenom brumlat pod vousy a psát expresivní slovní spojení na blog. A proto se ptám: Myslíte, že něco takového má cenu? Zkusily byste tuhle cestu, nebo se s novým stardollem prostě smíříte?


P.S. Omlouvám se za neaktivitu ve svých rubrikách, příspěvky čekejte zítra :)


Whitney Houston dress-up

18. února 2012 v 16:17 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Na titulní straně Stardoll magazínu se dnes objevila nedávno zesnulá Whitney Houston, osoba, kterou bychom měli podle Stardollu uctít obléknutím do krásných šatů, které nám šikovní grafici připravili. Krátce a výstižně, Whitney má novou "in memoriam" dress-up doll. Nejedná se ale jen tak o nějakou dress-upku, tahle je výherní. Takže když ji hezky oblečete, uložíte a budete mít štěstí, můžete vyhrát stardollary. Soutěž trvá do 29. února, takže času na zapojení se je ještě poměrně dost ;)

Hezký nápad, avšak mohli si dát pozor na překlepy, když chtějí zdůraznit, jak si dané osoby váží. Viz obrázek...
Plavky a taška zdarma

18. února 2012 v 13:35 | .GreenyGirl. |  FREE
PLAVKY A TAŠKA:

 • vložte stardoll.com
 • přihlašte se
 • změňte adresu v proxy rámečku na stardoll.com/en/do/campaign/naturafaces2012.php?item=1 (dostanete tašku)
 • chvíli počkejte
 • opět změňtě adresu v proxy rámečku, tentokrát na stardoll.com/cs/clubs/home.php?id=3243005&action=ma&ac=3243005 (plavky)
 • vraťte se na normální Stardoll
Výhodné SS členství

18. února 2012 v 13:03 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Když jsem se dnes ráno přihlásila na SD, přivítala mě velmi výhodná superstárská nabídka. Že prý mohu být Superstar na celý měsíc za pouhých 30 Kč/1,6€! A k tomu 60 stardollarů jako bonus. No není to krásné? Já ale opět nevyužiji Usmívající seFashion Furniture

18. února 2012 v 12:45 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Už i obchod Fashion, který známe ze SuiteShopu, má svou starplazovou verzi. Jmenuje se nově Fashion Furniture a opět se jedná o doplnění stávajících kousků novými nebo staršími, které jsme už dlouhou dobu něměli možnost vidět. Celkem pěkné, jen moc stardollarové na můj vkus Smějící sePS: Ten stojací větrák musím mít Mlčící

Nový Archive

18. února 2012 v 12:11 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Ahojte!
po /až nechutně/ dlouhé době vás zase zdravím ze záhrobí a přináším vám několik poselství z jiného světa. Pochopitelně se jedná o svět stardollový :) Kázání si nechám až na článek, kterým svou polední nadílku ukončím, takže se můžete těšit na úvahu o smyslu práce.

Začnu s novým Archivem, který ještě donedávna zel prázdnotou, jak tu zmiňovala ERoRgirl. Teď už je zase zaplněný kousky, jejichž zveřejnění v Archivu je přinejmenším pozastaveníhodné. Najdeme zde totiž spoustu "Inspired by" a dokonce i jedno "RARE"! Do této doby bylo jejich vlastnění velikou vzácností, avšak díky Archivu se stanou jen tuctovým kouskem za - doslova - pár stardollarů. Pokud jste vášnivými přehrabovateli Starbazaaru, určitě víte, že takové oblečení stojí i klidně několik stovek.. No... Jak říkám... Podle mě je dání takových "pokladů" do Archivu znehodnocením dané věci. A navíc - lidé, kteří nakoupili za draho, určitě nebudou nadšeni...

Nový Stardesign

17. února 2012 v 15:12 | a.d.a.1234 |  DESIGN
Je to sice několik dní stará zpráva, ale zatím to tady není zveřejněno Nevinný. Určitě jste si všimli nového 'kabátu' Stardesign oblečení a nábytku (Jewelry je bez změn). Tak se podíváme, co nám nového v designu Stardoll nadělil.


Jarní prázdniny

16. února 2012 v 21:44 | ERoRgirl
Přeji příjemný večer :) Jelikož nám právě začínají jarní prázdniny, zítra hned po škole odjíždíme s rodiči na hory a vracíme se až příští pátek. Nejspíš tam nebude internet a i kdyby byl, stejně nebudu mít čas, takže se Vám chci omluvit, že celí týden nebudu vůbec přispívat :/ Doufám, že mi to odpustíte ;DPříjemný večer a vlastně i celí další týden přeje Vaše ( dosud nezabalená a vynervovaná ! :D )

Stardoll sraz podruhé

16. února 2012 v 19:14 | Nanien
Už to bude bezmála čtvrtrok co jsem přišla s tímto nápadem, a po včerejší konverzaci s doll.anettou jsem se rozhodla znovu rozjet takové ty před-přípravy.

New: Super Bowl Couture

16. února 2012 v 16:37 | doll.anetta |  NOVINKY
Nejspíše vůbec nechápu co tohle má znamenat. Jen tak si to "přišlo" do Plazy a nevím, kam to patří. Obchod k tomu nejspíš neexistuje a zaměření oblečení také neznám. V překladu Super Bowl Couture znamená: "Super miskové krejčovství" :DD Nebo tak nějak. Ceny jsou stardollarové i starcointové. Mě se tedy věci, až na síťované punčochy, vůbec nelíbí.

Co si o tom myslíte vy?