Říjen 2011

FASHION POLICE: elizabeth72420

31. října 2011 v 23:14 | smoulinecka007, .GreenyGirl.
MAKE-UP
smoulinecka007: Vím, že jsem v minulých dílech propagovala zásadu "více je méně" a stále si za ní stojím, akorát tentokrát bych se, s Vaším dovolením, přimluvila o přídání nějaké té trochy make-upu. Elizabeth72420 je velmi pohledná mladá dívka s exotickým nádechem a černé linky tento vzhled bezesporu podtrhují, ale na mě působí příliš tvrdě. Pokud na linkách trváte, snažte se je vždy "rozetřít do ztracena" pomocí tmavšího stínu, nemusíte ho nanášet na celé víčko, stačí ho umístit jen těsně nad řasy. Osobně doporučuji použít dva (např. černý a šedý) s tím, že světlejší barva by měla převládat. Určitě bych přidala i menší množství tvářenky na lícní kosti, ideálně v hnědých nebo broskvových odstínech. Co se týče rtů, tak ty jsou naprosto perfektní Usmívající se. A ještě jedna připomínka na závěr: nejsem si příliš jistá výběrem účesu, tento střih mi vždycky připadal takový neforemný a naprosto nepoužitelný,... ale toto berte jen jako můj osobní názor nikoli jako kritiku. Mrkající
Známka: 7/10

.GreenyGirl.: Snědá kráska elizabeth72420 je velmi spoře nalíčená, což je vzhledem k jejímu vybavení Beauty Parloru trochu škoda. Pro příště bych doporučovala oranžovou tvářenku, kterou jsem u ní našla (ladila by se rtěnkou) a také nějaký ten stín pro zjemnění očí. Rovněž by bylo zapotřebí sjednotit množství líčidel na obou očích. Zdá se mi totiž, že je jedno nalíčené méně než to druhé... Čímž ale rozhodně nechci říct, že je make-up úplně špatný - ba naopak. Oči jsou sice nalíčeny poměrně "tvrdě", avšak "kočičí" styl, kterým jsou zvýrazněny se k elizabeth72420 celkem hodí. Oranžová rtěnka je perfektní stejně tak jako opálení a ledabyle rozpuštěné vlasy dodávají dollce na "divokosti". Elizabeth72420 mi svým vzezřením vlastně připomíná léto. Umím si ji perfektně představit někde v Karibiku na pláži Mrkající
Známka: 8/10

O našem hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

CG Gloss: Nicki734

31. října 2011 v 20:49 | doll.anetta |  CG GLOSS
Dnešní CG je hrozná! Nicky734 z Velké Británie. Říkám to na rovinu, ten obličej na mě udělal fakt špatnej dojem a ta suite - v každém pokoji pár věcí, to není moc velký umění..navíc je dnes jako Top Broadcasterka, takže si vlastně vítězství "vypsala" :D

(jestli se vám teda chce, klikněte na obrázek, abyste se k ní dostaly :D)
↓MOJE HODNOCENÍ:↓

Make-up: 0/10 Podívejte se sami, tohohle fanda nejsem, pihy místo řas...
A ta mašle se k outfitu vůbec nehodí..
Outfit: 4/10 Pásek se tam vůbec nehodí, psaníčko taky ne, a krátká sukně vypadá divně
Suite: 3/10 Důvody jsem už psala nahoře :)

Jak hodnotíte vy? Myslím, že určitě nezasloužila stát se CG :)


Nové Killah

31. října 2011 v 18:55 | .GreenyGirl. |  NOVINKY


Určitě už většina z vás postřehla, že přišla nová kolekce oblečení Killah. Ceny jsou jako tradičně jen pro SS a pohybují se od 4 do 25 stardollarů. Tato nová 3 patra jsou podle mě vskutku povedená, myslím, že si v nich každý něco najde. Mě zaujaly zejména vlasové doplňky a vlastně doplňky vůbec a taky kabátky... Ty jsou prostě neodolatelné ♥ Pro milovníky interiérových doplňků je tu i jeden obraz (který se mi bohužel nelíbí) za 25sd :)
Myslím, že je Killah kolekci od kolekce lepší... A jaký máte názor vy?
Koupíte si něco? :)Stardoll sraz

31. října 2011 v 11:49 | Nanien
Ahoj všichni :)
Chci se jen tak předběžně zeptat kdo by se byl schopny zůčastnit srazu v Praze? Nenapadá mě jak by to probíhalo ani co by jsme dělaly.
Jen chci vědět kdo by mohl dorazit, protože podle mě organizovat to s účastí 2-3 lidí nemá cenu.
+ nějaké nápady kde se popřípadě sejít, co dělat, kam jít?


EDIT 21:05 : Jak vidím, Prahu má mnoho lidí z ruky, nebo ho rodiče nepustí (a to jsem si myslela jak mě omezují když po 9 té večer metrem sama ani stanici :D )... Má tedy někdo nějaký jiný nápad na místo setkání?


CG Gloss: Chelsea-Lena

30. října 2011 v 20:08 | doll.anetta |  CG GLOSS
S dnešní Covergirl jsem také docela spokojená. Stala se jí Chelsea-Lena z Polska s krásným počtem starpointů 6060 :)) Má celý barák, Penthouse i Beach Villu.
Nejvíce mě u ní překvapilo, že má v každém pokoji jiný outfit...některé pokoje jsou povedené, jiné ne..stejně tak jako outfity..nevím tedy, jak hodnotit :D Zkoukněte to a pomožte mi s hodnocením v komentářích :) ↓

(klik na obrázek a jste u ní)

↓MOJE HODNOCENÍ:↓

Make-up: 10/10 Make-up se jí povedl, ale její obličej mi moc sympatický nepřipadá :D
Outfit: 5/10 - na prvním obrázku, červený outfit, připadá mi moc jednoduchý
Chybí kabelka, šperky..
10/10 - druhý je pěkně sladěný, moc se mi líbí :)
Suite: 7/10 některé krásné pokoje, jiné moc ne.

Jaké je vaše hodnocení? Zasloužila - nezasloužila se státi CG?
Jako vždy, do komentářů↓

PS: 1.11. 11 bude vyhodnocení soutěže o nejlepšího komentátora...
....nechci nic říkat, ale podle toho kolik vás sem denně chodí, to komentování na to teda moc nevypadá :'/


Jsem zpět a ještě něco navíc

30. října 2011 v 19:07 | Nanien
Jak jsem slíbila před 14ti dny, jsem zpět.
Hned z kraje-než na to zapomenu-vám chci připomenout že stále ještě můžete posílat příspěvky do středečního dress upu. Došly mi zatím dva maily, tak doufám že se jejich počet do úterka ještě rozroste. Dál se chci ještě zeptat jestli máte nějaké specifické požadavky (koho bych měla napodobovat) ohledně pátečního Look like... ? Pokud ne, udělám to podle sebe, pokud ano uvidí se...

Nevím jestli vás to zajímá, ale měla jsem opravdu rušných 12 dní (ano, psala jsem 14 - zaokrouhlila jsem to...). Nejprve ty testy. Naštěstí dobře dopadly, čemuž se docela divím... Pak focení třídy (jsem už takový školní fotograf...) na dárek pro naší třídní (která jak víte odchází). Ale nejrušnější byl tento týden. Nejprve dva dny učení, pak odjezd do blízkého městečka k sestřence, zumba (nejde mi, ale začalo mě to bavit... :D ) , a ve středu jsem se sestřenkou a jejím bratrem jela do Prahy nakupovat. V obchodním centru mě něco napadlo, ale o tom později. Do toho nám ještě zrušili povolení konat rozlučku v prostorách které jsme domluvili, takže jsme narychlo -dva dny do konce- hledali náhradu. Bohužel jsem nemohla pomoct, protože jsem až do pátku byla u babi v Praze a jak už víte ,,nemám pořád hrát ten fajsbuk!"... Prostory jsme nakonec našli v nedaleké vesničce kde bydlí jedna kamarádka -staré škole. Řeknu vám, moc ráda bych si to tam někdy pořádně ,,prošmějdila" ... Hodně lidí tam chtělo spát, ale nakonec si to rozmysleli. Spala jsem tam jen já, a moje dvě kamarádky a i tak jsme někdy po půlnoci celé promrzlé zvonily u kamarádky (ta musela mít radost) jestli nás nechá přespat u ní. Prochechtaly jsme tam skoro celou noc, a usnuly až kolem půl páté. Což jsem dospávala ještě včera. A jelikož jsme tam zůstaly jen my, uklízení bylo na nás. Napadlo by vás že někoho napadne chytat do pusy rajčata která mu někdo hází z druhého konce místnosti? Ne? Mě do pátku taky ne... Nepřeju vám vidět ten svinčík co tam byl... A to už se dostáváme k dnešku. Jelikož jsem nastydlá, udělala jsem si takový TBBT maraton (za dnešek jsem zkouknula skoro celou první řadu).

Teď bych ráda napsala o tom nápadu který jsem zmiňovala.
Každý den (pokud tedy nežijete na samotě u lesa nebo někde kde znáte všechny) potkáváte hodně lidí. Neznámých lidí. No, a mě napadlo: co když jsem se s některými z vás už někdy potkala, jen nevím že jste to byly vy? Anonymita je ale věc! Díky těmto pohnutkám mě napadlo že by někdy někdo mohl uspořádat stardoll sraz (když se můžou scházet lidi ze kterých většina celý den stráví sezením u pc a psaním ,,Oplatíš pls??" (chvála bohu že už nejsem jednou z nich :D ) proč bychom se nemohly sejít my?). Asi by to bylo takové divné vidět se naživo... Ale nevím jstli se má vůbec cenu se tím zaobírat, protože žijeme v různých částech Česka (Slovenska) a tak by najít vhodné místo setkání dělalo velké potíže... Každopádně bych vás někdy ráda viděla :))

Toť zatím vše.
Mějte se fajn, a když budete mít čas nebo náladu na jedno lajknutí můžete to zkusit tady .


Design - Tečky

30. října 2011 v 17:57 | a.d.a.1234 |  DESIGN
Přináším vám další díl Designu! Dnes mám jednoduchý design. který je (světe div se) inspirovaný LE. Je založen na trojúhelníku, na který dáte mnoho teček různé barvy a různé velikosti. Vznikne vám něco podobného:

FREE tričko

29. října 2011 v 20:24 | doll.anetta |  FREE

CG Gloss: juankisjuankis

29. října 2011 v 19:56 | doll.anetta |  CG GLOSS
S dnešní CG jsem docela spokojena. Je rozhodně lepší než ty "hrůzy" co byly tyto předchozí dny.
Naše CG se jmenuje juankisjuankis, je z Kolumbie a vypadá, že je docela kreativní.
Mě se nejvíce líbí, jak vytváří pokoje pomocí obrazu zdarma za starpointy a z barevných desek, které si vyrábí v InteriorDesignu :) Má dva baráky, Penthouse i Beach Villu :)

↓Na ukázku dva pokoje, kliknutím na obrázky jste u ní↓


↓MOJE HODNOCENÍ:↓

Make-up: 9/10
Docela povedený, až na to, že náušnice moc ve vlasech nesedí.
Outfit: 8/10 Tento "barbie" styl se mi až tak nelíbí,ale vytknout nic nemůžu.
Snad bych jen přidala nějaké bolerko. Všimněte si také, jaké má botky :)
Suite: 9/10 Líbí se mi :)

Jaké je vaše hodnocení? Zasloužila nebo ne se stát CG?
Do komentářů pište↓


Fashion Mixer→bellahanik

29. října 2011 v 12:12 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojte,

dnes jsem si pro vás připravila Fashion Mixer s bellahanik. Bylo pro mě obtížné vytvořit pěkný outfit, protože dollka nejvíce sází na věci zdarma a ty moc kombinovatelné nejsou. Tak se prosím nedivte, že skoro všechny věci, co má na sobě "PO" byly free. Jak se vám líbí ta změna, alespoň trošičku? :)

(kliknutím na obrázek jste v suite)

PŘED:PO:↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓NOVÁ PRAVIDLA PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ:

Protože se mi hlásí mnoho dollek, které před nedávnem začaly
a nemají skoro žádné oblečení, musím ustanovit pravidla.
Dollka se může hlásit pokud bude na stardollu alespoň 6 měsíců
a ve skříni nebude mít samé "FREE". Proto prosím, zkoukněte svůj šatník,
ať víte, jak na tom jste.
Uznejte sami, že z mála věcí se toho moc vymyslet nedá.

↓ Hlašte se v komentářích (nick) ↓


Karneval: Halloween + Zadání

29. října 2011 v 8:45 | fashiongirl963 |  KARNEVAL
Ahojky,
dnes je sobota a to znamená další díl Karnvelu. :)) Nebudu se moc rozepisovat, protože jak začnu, nemůžu přestat, tak radši jdu rovnou k vyhlášení výherkyně z minulého týdne. ;)

VÝHERKYNĚ:
A výherkyní z minulého týdne je....
Moc gratuluji a musím řict, že jsi nevyhrála nadarmo. Makeup je úžasně sladěný s obrazem, naprosto mi vyrazil dech!

HALLOWEEN:
Určitě všichni víte, že v pondělí 31. října je halloween. Halloween se v Čechách a na Slovensku moc neprožívá, nicméně to neznamená, že si na nějaké ty "zrůdičky" zahrát nemůžeme, že? :)
Moc mě potěšil počet emailů a makeupy, přišlo jich celkem 8, to je nový rekord !
Vím, že se opakuju, ale všechny makeupy mně opět okouzlily !
Nevím, jestli jsou jména a kostýmy u obrázků vidět dostatečně, proto sem dám seznam všech přhlášených, jen pro jistotu ;)

ZADÁNÍ:
Zadání na tento týden bude volnější a budete mít více "svobody" při vybírání obrázku, kterým se budete inspirovat. Opravdu mi dochází nápady, tak mě omluvte za mojí nekreativitu :D

Může to být zvířátko, které máte doma; může to být zvířátko, které chcete mít nebo to může být jen zvířátko, které se vám líbí. :D
Omlouvám se za "zvíre" na obrázku, navšimla jsem si toho, že mi tam chybí háček.
Příští týden nebudu doma, tak toto téma necháme na 2 týdny.
Makeupy společně s obrázky, kterými jste se inspirovaly mi pošlete na fashiongirl963@seznam.cz do pátečního večera 11.11.2011 (pěkný datum :D).


Pravidla a instrukce naleznete zde
Informace o bodovacím systému zde


Body:
Ninulka96: 17 bodů
.GreenyGirl. : 10 bodů
Coolanna3: 5 bodů
Smoulinecka : 10bodů


Přeju pěkný zbytek víkendu :))

Účesy 5. díl

28. října 2011 v 15:56 | a.d.a.1234 |  ÚČESY
Přináším vám další díl Účesů! Dnes jsem pro vás vytvořila krátký účes (doufám, že vám, příznivcům dlouhých vlasů, to nebude vadit Mrkající).

Výhodná nabídka

28. října 2011 v 14:35 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Opět nám Stardoll nabízí výhodné dobíjení stardollarů. Myslím, že obrázek mluví za vše :) ↓


Využijete této nabídky? :)


50% StarPlaza slevy!

27. října 2011 v 18:08 | doll.anetta |  VÝPRODEJE
A je to tu zas - 50ti procentní výprodeje ve StarPlaze...
....a jaké obchody si pro nás slevy připravily?
Jsou to: Bizou, Stardoll, Decades, Pretty n' Love, Rio, Folk (jedna věc) a Fudge.

Doporučuji navštívit, já si pár věciček z Plazy odnesla, např. tento klobouk z Pretty n' Love ;)Co si koupíte vy? :)


CG Gloss: Alicejkl

27. října 2011 v 14:16 | doll.anetta |  CG GLOSS
Tak jako jsme se včera zlobily nad CoverGirl, ani dnes tomu nebude jinak...
Alicejkl z Brazílie sice má Beach Villu i Penthouse, ale snad ani jeden pokoj nemá kompletně zařízený, spíš jen 3 věci v každém pokoji...líbil se mi asi jen tento modrý, který jsem vyfotila :)

(kliknutím na obrázek jste u ní)↓HODNOCENÍ:↓

Make-up: 8/10 Pěkně nalíčené oči, ale piercingy ne-e :D
Vím, že je EMO, ale já to nemám ráda. Berte moje hodnocení s nadhledem ;)
Outfit: 2/10 Nesnáším tetování!!!
Jinak se mi aspoň líbí ten svetřík s korálky, když už nic jiného.
Suite: 3/10 Plus má u mě za tento pokoj, ten se mi líbí :)

Jak vypadá hodnocení podle vás? Zasloužila - nezasloužila se stát CG?
Kůň a psaníčko zdarma

27. října 2011 v 11:44 | .GreenyGirl. |  FREE
KŮŇ:
 • KLIK
 • vložte stardoll.com
 • přihlašte se
 • chvíli počkejte na stránce a pak jděte na normální SDPSANÍČKO:
 • KLIK
 • vložte http://www.stardoll.com/cs/contest/view.php?id=1790
 • libovolně vyplňte kvíz a dejte Zúčastnit se soutěžeDalší D-Signed

26. října 2011 v 19:54 | .GreenyGirl. |  NOVINKY
Už dlouho jsem nebyla tak nadšená z nového obchodu jako dnes. D-Signed se mi nikdy moc nelíbilo - tentokrát je tomu úplně jinak. Všechno oblečení kromě černých šatů (10sd), bílých šatů (10sd) a růžového trička (7sd) je pro neSS a vypadá opravdu dobře! Vychválila bych hlavně bundičky a sukně, k zahození není ani ta "chlupatá" vesta s kabelou... a mašle, ta bude v mém šatníku samozřejmě jako první :)

KLIK...

...a všechno oblečení najdete v kabince ;)Co se líbí vám? Koupíte si něco?

FREE klobouk

26. října 2011 v 18:13 | doll.anetta |  FREE

 • buďte odhlášené ze Stardollu
 • nastavte si proxy: 199.119.226.155 port: 3128
 • najeďte na http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=1722
 • přihlašte se na stardoll, zkontrolujte, jestli máte angloamerickou vlajku
 • sjeďte dolů, vyberte fotku a potvrďte růžovým rámečkem :)
CG Gloss: nazuri

26. října 2011 v 16:00 | doll.anetta |  CG GLOSS
Dnešní CoverGirl se stala nazuri z Turecka. Nevím, ale mám pocit, že teď Stardoll ovládají turkyně a turci :D Hmm, tak co bych k tomu řekla? Je snad ještě horší, než ta včerejší..rovnou říkám, že za suite má 0/10. Čtěte dál a dozvíte se, jak jsem ohodnotila další věci.

(kliknutím na obrázek jste u ní)HODNOCENÍ:

Make-up: 7/10 Možná bych si více pohrála s těmi černými stíny, ne to takhle "naflákala" :D
Outfit: 10/10 S outfitem u mě zabodovala, ale vyhrát CG jenom kvůli outfitu?
Těžko říct, takhle z hlavy :D
Suite: 0/10 Důvody netřeba uvádět.

Jaké je vaše hodnocení? Do komentářů prosím :)
Děkuji za spolukomentování u předchozího článku CG Gloss ;)


8. díl: Coran1

26. října 2011 v 14:19 | doll.anetta |  SUITE SHAKE
Po delší odmlce vás vítám u mého druhého dílu, do nějž se mi přihlásila Coran1.
Ani jsem nečekala, že tato rubrika bude mít takový ohlas- moc děkuji za ty všechny krásné komentáře, udělali jste mi radost! ;)

Nyní se vrhneme k Coran1 - co si budeme povídat, její pokoje se mi líbí, ale měla otevřené jen dva. Mohla jsem si vybrat ze "zeleného" a z tohohle. A protože zelený jsem si netroufala změnit, zbyl mi nakonec tenhle. Napište mi, jak se vám to líbí. PŘED NEBO PO? :)


PŘED:PO:↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓


Chtěly byste také nechat vaši suite projít změnou?
Napište váš nick a pokoj, který byste si přáli změnit do komentářů. :)


6x Zdarma

26. října 2011 v 13:05 | .GreenyGirl. |  FREE

DÝNĚ A KLOBOUK:
 • nastavte si manuální proxy 178.217.128.39 port 8080
 • zadejte URL adresu www.stardoll.com/cs/contest/view.php?id=1785
 • po načtení stránky se přihlašte
 • napište nějaký blogový záznam, dejte "Zúčastnit se soutěže" a dostanete klobouk
 • změňte URL adresu na www.stardoll.com/cs/contest/view.php?id=1784
 • pokud vás to odhlásí, znovu se přihlašte
 • vyplňte kvíz, dejte Zúčastnit se soutěže a dostanete dýni
 • odhlašte se a vypněte manuální proxyPŘÍVĚŠEK NA KRK:
 • KLIK
 • vložte stardoll.com
 • přihlašte se
 • změňte adresu v proxy rámečku na http://www.stardoll.com/es/do/campaign/atom.php?item=4
 • chvíli počkejte na stránce a pak běžte na normální Stardoll

"RAKOUSKÉ" TRIČKO:
 • KLIK
 • vložte http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1776
 • přihlašte se
 • libovolně vyplňte kvíz
 • klik na "Zúčastnit se soutěže"MASKA:
 • přihlašte se na Stardoll
 • klikněte SEM
 • vyberte libovolnou fotografii, klikněte na ni a pak dejte "Zúčastnit se soutěže"MISTIČKA:
 • přihlašte se na Stardoll
 • klikněte SEM
 • vyplňte kvíz a dejte "Zúčastnit se soutěže"


Perfect Look II 6

25. října 2011 v 21:08 | a.d.a.1234 |  PERFECT LOOK
Nebudu zdržovat - vítězem minulého dílu je:
Gratuluji! Zadání pro dnešní díl byly tyto nádherné květinové šaty z Miss Sixty. Všem se modely moc povedly...
...a pro další týden jsem vybrala tyto HBs silonky. Jsem zvědavá, jak si se silonkami poradíte Mrkající. Už se těším na vaše e-maily!

CG Gloss: liginan

25. října 2011 v 20:53 | doll.anetta |  CG GLOSS
Dnešní CoverGirl se stala liginan z Rumunska. Slabý průměr, řekla bych. Sice je už na stardollu hodně dlouho, má před 8000 sp, ale moc se teda nepředvedla. Co si myslíte vy?

(kliknutím na obrázek se dostanete do suite)HODNOCENÍ:
Make-up: 9/10 Nemůžu nic vytknout, možná jen to umístění pihy na mě působí tak divně.
Outfit: 8/10 Nelíbí se mi tam to psaníčko, outfit bych oživila
nějakou červenou kabelkou. Jinak pěkně sladěný.
Suite: 5/10 Taková průměrná.

Jak hodnotíte vy? Vaše názory si ráda přečtu v komentářích ;)


Fashion Mixer→trotl

25. října 2011 v 18:56 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Ahojky lidičky,

dneska byla přihlášená dollka s nickem trotl. Její předchozí outfit byl pěkný, nicméně vadilo mi tam to tetování :D A jak se povedla změna mě? ↓
(kliknutím na obrázek se dostanete do suite)

PŘED:


PO:


↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓


Chtěly byste se také přihlásit?
Napište váš nick do komentářů :) Budu se na vás těšit :)


BUĎ HVĚZDOU I BEZ HVĚZDY: novinky 25.10.11

25. října 2011 v 10:26 | smoulinecka007
Zdravím všechny příznivce nss Usmívající se,

ve Starplaze už pomalu vidíme, že přicházíjí podzimní a zimní kolekce. Nemůžu říc, že jsou vyloženě ošklivé, ale na druhou stranu mě ani nenadchly. Každopádně, i po dnešních problémech se stardollem (pokaždé, když jsem klikla na NOVINKY, tak se mi všechno seklo) se mi podařilo pro Vás sestavit pár modelů. Jak to dopadlo, posuďte sami.

NOVINKY:ZAMĚŘENO NA:
Pokud také máte nějaký pěkný kousek oblečení a chcete vědět, jak ho zkombinovat, tak mi prostřednictvím komentářů dejte vědět ;) Připravím vám hned několik možností a ty tu uveřejním ;)

S pozdravem

FASHION POLICE: adelkabudjacova

25. října 2011 v 9:39 | .GreenyGirl., smoulinecka007 |  FASHION POLICE
MAKE-UP
.GreenyGirl.: Tak jsem se po dlouhé době těšila, že zase někoho zkritizuji (Mrkající) a ono nic... adelkabudjacova mi totiž tak "vytřela" zrak svým úchvatným make-upem, že si o nějaké kritice můžu nechat tak akorát zdát Smějící se. A co že se mi konkrétně na jejím líčení líbí? Úplně všechno! Ať už to jsou nádherně vystínované oči, nebo jemné rty a tvářenka. Vše je s takovým lehkým nádechem meruňkové, což působí velmi svěže a dollka není jen taková "černobílá". Nikde to nepřehnala, všude použila jen přiměřené množství líčidla.Velmi chválím!
Známka: 10/10

smoulinecka007: Holky, to nám snad děláte naschvál... tímto tempem se z této rubriky za chvíli stane "vychvalovací sloupek" Smějící se. Co se mě týče, adelkabudjacova zvládla svůj styling bravůrně. V první chvíli jsem se bála, že nebude o čem psát, jelikož mi připadalo, že dollka nemá žádný make-up. To byl ovšem obrovský omyl, poněvadž Adelka make-up má, ale tak mistrně nanesený, že působí naprosto přirozenně. Obzvláště chválím to, že se dollka nenechala ovlivnit tmavší barvou kůže, která většinou láká k nanášení většího množství líčidel. Také si všimněte úst - opět se nám potvrdilo, že není zapotřebí nakupovat drahé rtěnky, stačí, když si pohrajete s nastavením v "beauty parloru" a přidáte trochu lesku.
Známka: 10/10

O našem hodnocení outfitu se dočtete v celém článku :)

Design - Punčocháče/silonky

23. října 2011 v 19:01 | a.d.a.1234 |  DESIGN
Moc se vám omlouvám za nevytvoření minulého dílu :(. Nápady mi v té době došly a navíc jsem neměla přístup k počítači...No, každý to zná.

Pro dnešek jsem vytvořila punčocháče, které jsou 'mou variací na punčochy/silonky z 5. nebo 6. kolekce LE'. Každý zná ty silonky, které jsou tmavší a pod koleny světlejší. Podle mě je to bude užitečný kousek šatníku.
Hned jako první změňte látku na průsvitnou.

Obchody a obchody

23. října 2011 v 13:46 | Nanien
Je neděle, a já jsem si udělala čas na nějaký článek. Moje upozornění o neaktivitě ovšem pořád platí, tudíš mi stále ještě můžete posílat příspěvky do Dress upu.

Nevím, jestli vás někdy napadlo přirovnávat obchody na stardoll k těm reálným co vídáme v obchodních centrech. Mě ano. A co jsem k čemu přirovnala?
Začnu svým oblíbeným obchodem Bizou. Oblečení z tohoto obchodu mi nejvíce připomíná mojí milovanou Bershku která zaplňuje skoro 50% mojí skříně. Přijde mi, že oba obchody mají podobný styl. V obou najdeme jak věci barevného ,,hravého" rázu tak i elegantní oblečení. Pár kousky mi Bizou připomíná i Zaru,možná trochu Lindex a po Bershce snad nejmilovanější Pull and Bear.
Další na řadě jsou obchody hned dva. Oba mají podobný sortiment. Evil Panda a Fudge. Tyto dva obchody mi nejvíc připomínají NewYorker a trochu i Gate. Všechno je barevné, ale z pár kousků by se dal poskládat i elegantní outfit; a některé věci z Fudge dělají čest překladu názvu (Fudge=popletené).
Když se řekne PPQ automaticky se mi zase vybaví Pietro Filippi nebo Vero Moda...
Snažila jsem se najít obchod co nejvíce podobný Decades a Tingeling. Oba mám ráda, ale žádný z nich mi nic nepřipomíná...
A co vy? Taky vám stardollové obchody připomínají ty reálné? Pokud ano, jaké?


The Sims 3: Pets

23. října 2011 v 12:39 | .GreenyGirl. |  NOVINKY

Opět je tu nový tzv. skrytý obchod. Jedná se víceméně o zvířata, jelikož obchod slouží k propagaci nového "dílu" populární hry The Sims, The Sims 3: Pets. Vše je za starcoinsy, takže pokud nějaké to zvířátko do své suite potřebujete, je tento obchod právě pro vás :)


Odkaz na obchod najdete TADY
Do "Skrytých obchodů" ho přidám později :)Hrajete "Simsy"? Koupíte si něco z tohoto obchodu?


Křídla a kiwi na nehty zdarma

23. října 2011 v 12:29 | .GreenyGirl. |  FREE
KŘÍDLA:
 • KLIK
 • vložte http://www.stardoll.com/cs/contest/view.php?id=1758
 • napište libovolný záznam do "blogového políčka", které se vám objeví
 • klikněte na "Zúčastnit se soutěže"
KIWI NA NEHTY:
 • nastavte si manuální proxy 91.121.13.96 port 80
 • zadejte URL adresu www.stardoll.com/cs/contest/view.php?id=1744
 • po načtení stránky se přihlašte
 • vytvořte a uložte scenerku
 • odhlašte se a vypněte manuální proxy

Karneval: Van Gogh + Zadání

23. října 2011 v 8:52 | fashiongirl963 |  KARNEVAL
Ahojky,
omlouvám se za (opět) opožděný příspěvek. Vím, že bych to neměla používat jako výmluvu, ale můj milovaný křeček je hodně nemocný a včera se to ještě zhoršilo, tak s ním chci strávit ještě poslední chvilky.
Bohužel minulý týden nikdo nehlasoval, proto nemáme žádnou výherkyni :) Ale ještě jednou bych vám (Smoulinecka007 a Ninulka96) chtěla poděkovat za přihlášení se. :)

VAN GOGH:

Téma makeupu na tento týden bylo "VINCENT VAN GOGH". Vidím, že toto téma bylo dobře vybrané, jelikož mi přišel rekordní počet makeupů (celkem 7!!).Opravdu jsem z vašich výtvorů nadšená, jen tak dál ;)

ZADÁNÍ NA PŘÍŠÍ TÝDEN:
Téma na příští týden je naprosto neoriginální, ale zato se na něm můžete pořádně "vyřádit"...
Jak už všichni víte, příští pondělí je Halloween. Hádejte co je tedy za téma :D

Můžete vytvořit makeupy od upírů, vlkodlaků, dýní až třeba po víly, prostě co se vás napadne.
Tentokrát od vás nechci obrázky, kterými jste se inspirovaly, chci abyste popustili uzdu své představivosti ;). Do emailu mi ještě připište co za "zrůdičku" jste :D.
Makeupy posílejte do pátečního večera 28.října na fashiongirl963@seznam.cz


Pravidla a instrukce naleznete zde
Informace o bodovacím systému zde

Body:
Ninulka96: 17 bodů
.GreenyGirl. : 5 bodů
Coolanna3: 5 bodů
Smoulinecka : 10bodů

Ještě bych chtěla oznámit, že těch 5sd za každou výhru je jen symbolických,jen jako drobná odměna. Moc "neuctívám" soutěže typu "vyhraj 100sd". Jak smoulinecka007 řekla, makeupy dělá pro zábavu, ne pro stardollary. Každopádně mi dělá radost posílat lidem dárečky, proto se nestyďte mi kdykoliv napsat o dárečky v hodnotě tolika sd, kolik bodů máte ;)

Přeju pěkný nedělní den :)

Fashion Mixer→Anetttka0

22. října 2011 v 17:27 | doll.anetta |  FASHION MIXER
Vítám Vás u 41. článku Fashion Mixeru, který se tu objevuje teprve po týdnu.
Dnes jsem měnila (nejspíše) moji jmenovkyni a to dollku anetttka0
(kliknutím na obrázky se k ní dostanete)

PŘED:


PO:


↓SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH:↓


Myslíte si, že se mi to alespoň trochu povedlo?
Chcete se také přihlásit? Do komentářů prosím ;) ↓


CG Gloss: RomantikPrens

22. října 2011 v 16:30 | doll.anetta |  CG GLOSS
Dobré odpoledne všem,

dneska máme na titulce magazínu Coverboye - RomantikPrens z Turecka :) Netuším sice, jestli je to opravdu kluk, ale to je jedno. Docela jsem překvapená, že má hezky udělané pokoje. A v tom jednom má dokonce vyskládané všechny Hotbuys. Takže- doporučuji navštívit - kliknutím na obrázek se tak stane ;)

HODNOCENÍ:

Make-up: 4/10 Kluci se nemalují :D Proto budu hodnotit obličej...Sice se majitel snažil vytvořit z několika knírů tmavší barvu, ale černá to pořád není. Proto by měl vsadit na hnědý odstín vlasů a obočí. Další, co mi vadí jsou náušnice, na klukovi fakt jo! A ještě mi nesedí oči a pusa - myslím, že by se daly vybrat lepší, více mužské :) Naopak chválím vytvoření bradky z pih :)
Outfit: 5/10 Připadá mi moc černý. Sice bych kalhoty dala celé černé, ale pod sako bych strčila čistě bílou košili a byl by z něho slušňáček :)
Suite: 9/10 Viděla jsem i lepší, ale myslím si, že i tahle je celkem povedená.

Souhlasíte s mým hodnocením? Je zaslouženě Coverboyem? Názory jako vždy - do komentářů↓


Účesy 4. díl

21. října 2011 v 19:07 | a.d.a.1234 |  ÚČESY
Je tu pátek, volný čas začíná Mrkající...a je tu další díl mé pravidelné rubriky o účesech. Dnešní účes je inspirován počasím v těchto dnech - silný vítr a zima. Tak zvnikl tento trochu rozcuchaný účes ve stylu nedbalé elegance. Vlásky jsou delší, tak si myslím, že se vám budou líbit Usmívající se.

FREEBIES

21. října 2011 v 15:45 | doll.anetta |  FREE
Medvídek:

Croissant:
 • nastav si proxy na: 203.97.144.26 port: 80
 • najeď na stardoll (musíš být odhlášena)
 • přihlas se a ověř si, že máš novozélandskou vlajku namísto české
 • vytvoř scenery a ulož ji
 • potom zruš proxy
 • PS: dlouho se to načítá, takže to chce trpělivost! :)


Náhrdelník:

Lístky růží:
Červené dveře:
PS: Tenhle článek mi trval více než hodinu, jsem naprosto vyčerpaná, takže jdu spát! :/

Vytváření filmu aneb STARMOVIE!

21. října 2011 v 13:57 | doll.anetta |  NOVINKY
Zdravím všechny naše věrné návštěvníky blogu,

v poslední dny tu nepřibývaly žádné články ode mě. Proč? Jsem nemocná a ty první dny mi bylo opravdu hrozně..nepřála bych to nikomu zažít. Teď už mám "jenom" angínu, a musím brát antibiotika...takže alespoň občas bych se sem mohla stavit a nějaký ten článek napsat....je opravdu co dohánět :)

Jednou z novinek, co se na Stardollu objevily je vytváření filmů. Já jsem to tedy ještě nezkoušela, ale když budu mít čas, zkusím něco vytvořit. Ovšem pozor! - zveřejnění filmu je zase jen pro superstar a za 6 stardollarů. ještě snad podotknu, že to najdete v liště vedle Scenery, Albumu apod. Co říkáte na tuto novinku? Názory pište do komentářů
Dvoutýdenní absence

19. října 2011 v 17:58 | Nanien
Ahoj všichni.

Hned na začátku se vám musím všem omluvit. Příštích 14 dní tu ode mě pravděpodobně neuvidíte ani jeden článek.
Proč? Ráda vysvětlím...
... Tento týden se musím učit, na stardoll nebo na facebook se samozdřejmě podívat zajdu, takže pokud mi něco budete chtít guestbook nebo zprávy jsou vám plně k dispozici; ale napsat nějaký hlavopatový článek bych asi u fyziky, chemie a matiky nezvládala. Další týden máme od středy prázdniny. Jedu za babi. Nebyl by problém přispívat ale babi nemá ráda když mě vidí ,,jak pořád hraju ten fejsbok"... Uvidím jestli si najdu chvilku. V pátek máme rozlučku s třídní. Nemá se ráda s ředitelem a ten konečně našel důvod proč ji vyhodit (jo, je nejlepší přijmout dva nové učitele a jí vyhodit pro nadbytečnost...). Spíme tam do soboty.
Nuže, od pondělí mě tu zase máte. Z výše uvedených informací vyplývá, že se pravidelných rubrik nedočkáte. Co se Dress upu co měl být dnes týče, přišel mi jen jeden mail. Takže vám dávám ještě čas do 1.11. k odeslnání. Look like... se tu objeví nejdříve 4.11.

Takže se mějte hezky, hodně stardollových úspěchů přeji. Bez mých pravidelných rubrik a informátorských článků o aktuálním dění na stardollu (mimochodem 63emly64 už na stardollu nenajdete...) se tu 14 dní obejdete.FREE tiara

19. října 2011 v 17:04 | smoulinecka007 |  FREE
Perfect Look II 5

18. října 2011 v 18:16 | a.d.a.1234 |  PERFECT LOOK
Moc se omlouvám všem, kteří sledují rubriku Design, za nenapsání článku Rozpačitý. Vůbec nevím, co bych mohla vytvořit, ale rubrika bude pokračovat Mrkající. Ale zpět k Perfect Look. Minulé kolo vyhrála nádherná barbi811! Gratuluji!
Tento týden jsem dostala 3 e-maily. Všechny jsou povedené. Který se vám líbí nejvíce?
Pro další kolo jsem vybrala tyto černo-bílé šaty z nové (a velmi povedené) Miss Sixty. Těším se na vaše e-maily!


Infočlánek a vzkaz pro přispěvatelky

18. října 2011 v 17:35 | .GreenyGirl. |  CO SE DĚJE ZA OPONOU...

Ahojte, miláčkové! Mlčící

Strašně moc se vám všem omlouvám, za moji stardollovou "nefunkčnost", ale opravdu teď nemám ani chvilku na zapnutí počítače... Pokud chcete být v obraze, čtěte v celém článku Usmívající se