Květen 2010

PAUZA

2. května 2010 v 16:09 | .GreenyGirl.
Myslela jsem si, že si najdu čas aspoň na blog... Bohužel se tak nestalo a já musím přerušit svou činnost tady... Dávám si pauzu do 30. 6. Pak se sem vrátím, a pokusím se vést blog, jak nejlíp budu umět ;)

closed

PS: MĚJTE SE ZATÍM HEZKY, A O PRÁZDNINÁCH ZASE AHOOOJ :)

FREE: Šaty

2. května 2010 v 16:05 | .GreenyGirl. |  FREE
Šaty z Decades (podle mě nádherné) dostanete, když cvaknete SEM a vytvoříte scenery... uložte ji a nějak vyplňte údaje o sobě (můžou být falešné)... Všechno to potvrďte a šaty by měly být ve suite :)

FREE: Harumika

2. května 2010 v 15:50 | .GreenyGirl. |  FREE

Strašně dlouho jsem chtěla tuhle figurínu a konečně je tady znova!

  1. www.goproxing.com  ->  http://www.stardoll.com/en/cinema/?id=149
  2. přihlašte se na Stardoll a vedle videa vpravo je odkaz na "Harumika contest"
  3. takže na to klikněte a pak si tipněte správnou odpověď -> Enter competition
  4. napište něco do adresy, jména a čísla a zas dejte Enter competition
  5. pak si dejte normální Stardoll a je to ve suite

harumika

Brian Molko

2. května 2010 v 15:06 | .GreenyGirl. |  CELEBRITY NA STARDOLLU

Pro tentokrát na Stardoll zavítal Brian Molko, frontman světoznámé skupiny Placebo (zatím je ale jen pro Superstars)...

brian

Povolání: Zpěvák, kytarista
Věk: 37
Datum narození: 10. 12. 1972
Místo narození: Brusel, Belgie
Znamení: Střelec
Člen skupiny: Placebo

Narodil se americkému otci (s francouzsko-italskými předky) pracujícímu jako mezinárodní bankéř,a matce pocházející ze Skotska v belgickém Bruselu. Brianova rodina se často během jeho dětství stěhovala, a tak jako dospívající žil v Belgii, Holandsku, Sýrii, Lucembursku, Libanonu, Libyi i ve Skotsku. Jeho rodiče se rozvedli když byl ještě teenager. Brian má o 10 let staršího bratra Barryho.

Své dětství popisuje jako období, kdy se cítil velmi osamělý a opuštěný. Jeho výchova byla velmi přísná, navíc silně ovlivněná katolickou vírou. Otec doufal, že Brian jednou bude bankéřem, v něm se ovšem začaly projevovat umělecké sklony. Již na škole působil ve školním dramatickém kroužku. V období puberty se začal odlišovat od ostatních - lakoval si nehty, nosil rtěnku, oční stíny. Poslouchal punk. Ačkoliv jeho první sexuální zážitek ve čtrnácti letech byl s dívkou, v sedmnácti letech si prožil svou první sexuální zkušenost se stejným pohlavím a uvědomil si naplno svou bisexuální orientaci.

Začal studovat Evropskou školu v Lucembursku, kterou ovšem opustil kvůli šikaně a svá studia ukončil na International School of Luxembourg. V sedmnácti letech odjel do Londýna v Anglii studovat dramatické umění na Goldsmiths College.


Briana hudebně ovlivnili: Depeche Mode, David Bowie, Iggy Pop, Lou Reed, Sonic Youth, The Pixies, PJ Harvey, The Kills, Nick Drake, The Cure, Marilyn Manson, David Grohelm...

Hraje na: kytara, baskytara, harmonika, klávesy, saxofón, bicí.

Mluví: plynně francouzsky, anglicky, trochu i německy

  • Jednu dobu jezdil po klubech jako DJ.
  • V roce 1998 si zahrál ve filmu "Velvet Godmine". V tomto filmu zazněla cover verze od T-Rex "Twenty Century Boy", kterou nahráli Placebo. Brian hrál roli Malcolma, zpěváka z fiktivní glam-rockové kapely Flaming Creatures. Stal se také producentem filmu "Sue´s Last Ride" z roku 2001. Také se objevil na plakátu k filmu "Un Jour détéy" z roku 2006.
  • V roce 2005 se Brianovi a jeho dlouholeté přítelkyni Heleně Berg narodil syn jménem Cody. Svého syna pojmenovali rodiče po kamarádovi, který zemřel při autonehodě. Helena Berg je fotografka, mimo jiné vytvářela obaly k singlům alba Sleeping With Ghosts.
  • Brian Molko žije v severním Londýně, ale velmi často navštěvuje Paříž.Co na něj říkáte?

Mando Diao

2. května 2010 v 14:32 | .GreenyGirl. |  CELEBRITY NA STARDOLLU

Na Stardoll dorazilo 5 mladých elegánů, říkajících si Mando Diao... Není to styl "Lady Gaga" ani "Miley Cyrus", takže nepředpokládám, že je někdo z mladší generace zná, natožpak jejich hudbu... A navíc, na internetu je žalostně málo informací o nich, což mě hooodně mrzí... No, nedá se nic dělat :(

mando diao

Björn Dixgård, Samuel Giers, Mats Björke, Carl-Johan Fogelklou a Gustaf Norén - To jsou Mando Diao, kapela ze Švédska, která hraje tzv. "garážový rock"- přirovnala bych to třeba k The Beatles, kteří jsou také inspirací téhle švédské pětky... Přestože Mando Diao nejsou masově známí, vydali už 6 cédéček, která nepatří v hudebních žebříčcích mezi nejhůře oceňované... Na vrcholu byli asi před dvěma lety (nepamatuju si už přesně kdy to bylo) s písní "Dance with somebody", která se denně ozývala z našich rádií. Teď už bohužel tak aktuální nejsou, ale já doufám, že čas pro jejich slávu opět přijde ;)

Normálně dávám video jenom jedno, ale vzhledem k tomu, že je tu málo informací, dám dvě :D No... a taky proto, že jsem ujetá na retro, a tyhle klipy jsou retrácký od začátku až do konce :DLíbí se vám tyhle švéďáčci a jejich hudba? Pište komentáře :)

Sorry...

2. května 2010 v 13:40 | .GreenyGirl.
Omlouvám se, že píšu tak se zpožděním... Vůbec teď nestíhám, 3 dny jsem nebyla doma, navíc do toho škola... tak teď jdu přidávat starší články ať to tu zas trošku frčí :D

sorry